Ubytování
Telefon: +420 728 557 367, +420 728 557 367 


house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Kemp Tanvaldský Špičák

Kemp Tanvaldský Špičák

Pod Špičákem 650,
TANVALD 468 41 | Mapa

Provozní období: 01.01. - 31.12.

Základní informace

Kemp Tanvaldský Špičák leží v klidné lokalitě na úpatí Tanvaldského Špičáku.
Při půldenních a celodenních výletech odtud můžete navštívit všechny výletní cíle v Jizerských horách, Krkonoších a Českém Ráji.
Kemp je komfortně vybavené malé zařízení s cca 60 místy pro kempování. Vedle recepce, umýváren se sprchami a WC, možnosti praní prádla, je zde bufet s venkovní terasou a grilem, zastřešené místo na grilování a plocha s herními prvky pro děti. V kempu najdete rovněž dvě chatky s celkem 12 lůžky s možností celoročního ubytování. Každá chatka je rozdělena na dva samostatné pokoje vytápěné přímotopy, první pokoj se dvěma palandami, druhý pokoj s rozkládacím gaučem. Chatky nejsou vybaveny samostatným sociálním zařízením. Příjemné posezení s občerstvením najdete ve moderně zařízené hospůdce s letní terasou. Na letní sezonu 2020 jsme pro Vás připravili rodinný apartmán a tři indiánská teepee. V areálu autokempu je hostům poskytováno zdarma bezdrátové připojení k internetu – WiFi. Samozřejmostí je možnost napojení karavanů na elektřinu s odpočtem spotřeby, rozvod pitné vody a možnost vypouštění zásobníků odpadních vod nebo chemických WC z karavanů. Kemp je vybaven večerním osvětlením a nočním orientačním osvětlením. V areálu je půjčovna kol a elektrokol, možnost úschovny jízdních kol. V areálu autokempu je umístěna webkamera, její záběry může shlédnout na www.tanvald.cz.

Přímo v Tanvaldě je přírodní koupaliště a další pěknou možností koupání je přehrada v Jablonci nad Nisou, vzdálená 12 km. Jedno z největších lyžařských středisek v Jizerských horách, Tanvaldský Špičák se dvěma čtyřsedačkovými lanovkami a uměle zasněžovanými sjezdovkami, je odtud vzdáleno 5 km, autem cca 10 minut. Mnoho značených turistických cest dává možnost poznat Jizerské hory. Letni provoz bikeparku na Tanvaldském Špičáku.

Kemp Tanvaldský Špičák je v provozu po celý rok a v zimních měsících zde lze za výhodných cenových podmínek i dlouhodobě umístit karavany.

V dochozí vzdálenosti od kempu se nachází moderní tenisové kurty a minigolf.

Ve městě Tanvald najdete 3 supermarkety (BILLA, Lidl, Penny), širokou síť obchodů a všechny důležité služby. V Tanvaldě je moderně vybavené digitální kino.

Ubytování

Kemp je komfortně vybavené malé zařízení s cca. 60 místy pro kempování. Vedle recepce, umýváren se sprchami a WC, možnosti praní prádla, je zde bufet s venkovní terasou a grilem, zastřešené místo na grilování a plocha s herními prvky pro děti. V kempu najdete rovněž dvě chatky, každou s 6 lůžky s možností celoročního ubytování. Každá chatka je rozdělena na dva samostatné pokoje vytápěné přímotopy, první pokoj se dvěma palandami, druhý pokoj s rozkládacím gaučem. Chatky nejsou vybaveny samostatným sociálním zařízením.
Příjemné posezení s občerstvením najdete ve moderně zařízené hospůdce s letní terasou.
Na letní sezonu 2020 jsme pro Vás připravili rodinný apartmán a tři indiánská teepee. V areálu autokempu je hostům poskytováno zdarma bezdrátové připojení k internetu – WiFi.

Služby

Příjemné posezení s občerstvením najdete ve sportbaru. V areálu autokempu je hostům poskytováno zdarma bezdrátové připojení k internetu – WiFi. V recepci mohou hosté využít možnost platby platební kartou. V areálu je úschovna jízdních kol.

Autokemp Tanvaldský Špičák je v provozu po celý rok a v zimních měsících zde lze za výhodných cenových podmínek i dlouhodobě umístit karavany.

Doplňující informace

Ve městě Tanvald najdete 3 supermarkety (BILLA, Lidl, Penny), širokou síť obchodů a všechny důležité služby. V Tanvaldě je moderně vybavené digitální 3D kino, kde je možné shlédnout filmové hity ihned po premiéře v ČR.
Kemp Tanvaldský Špičák je v provozu po celý rok a v zimních měsících zde lze za výhodných cenových podmínek i dlouhodobě umístit karavany.

Vybavení

Provozní období

01.01. - 31.12.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Prádelna, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Bezbariérový přístup, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Ostraha
Jazyky na recepci: cz,sk,en,de

Dětské hřiště Dětské hřiště Hlavní budova Hlavní budova Hlavní budova Hlavní budova Hlavní budova Hlavní budova Karavanové stání Karavanové stání Mapa areálu Mapa areálu Pohled na areál 2 Pohled na areál 2
Typ kempu

Kemp

Kemp vhodný pro

pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro motorkáře, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou, pro vozíčkáře, pro karavanisty

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie, Výměna plyn. bomby
Max. příkon: 2 kW/1 přípojka

Zábava

Koncerty

Služby

Úschovna kol

Sportovní zázemí

Petangue, Víceúčelové hřiště, Trampolíny

Stravování

Restaurace, Bufet

Vybavení chatek

Elektřina, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu

Awards

Podívejte se na hodnocení kempu Kemp Tanvaldský Špičák a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Kemp Tanvaldský Špičák. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Kemp Tanvaldský Špičák.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist