Ubytování


 


house house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Kemp Pod Břízami - Hodnocení

Kemp Pod Břízami

Kunžak 410,
KUNŽAK 378 62 | Mapa

Provozní období: 01.05. - 30.09.

Doporučené kempy

Mara CAMPING / ATC LIPTOVSKÝ TRNOVEC sa nachádza na brehu priehrady Liptovská Mara, ktorá…

Vynikající 9.7/ 10

Camping Rožnov se nachází na úpatí proslulé hory Radhošť se sochou pohanského boha…

Skvělé 8.9/ 10

3* Autocamp Osek je lemován zalesněnými vrchy, které vybízejí k turistice, cykloturistice…

Úžasné 10.0/ 10

Bojkovický Eurocamping naleznete v okrajové části města asi 10 minut z centra města.…

90% Hodnocení 1
Celkem hodnocení 3
Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Zde máte možnost vyjádřit své hodnocení a váš názor na zařízení které jste navštívili. Hodnocení je známkováno obráceně, tedy ČÍM VYŠŠÍ POČET HVĚZDIČEK, TÍM JE ZAŘÍZENÍ LÉPE HODNOCENÉ.

Kliknutím na ikonu přidělíte hodnocení k jednotlivým vlastnostem. Hlasujte způsobem jak jste zvyklí z internetu, tedy 10 hvězdiček značí maximální spokojenost a 1 hvězdička naprostou frustraci.

Vaše hodnocení zařízení Kemp Pod Břízami


Hodnocení návštěvníků

Ivana

Starší pár
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 16.7. - 23.7.2022

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

V kempu jsme byli několikrát, vždy v chatce, dříve s dětmi (do jejich cca 10),letos poprvé sami. Vybavení chatek odpovídá ceně - v chatkách s kuchyňkou je dvouvařič, varná konvice, lednice a základní nádobí a náčiní. Výhodou je, že před každou chatkou je ohniště s posezením. Restauraci jsme využili jen 2x na jídlo a několikrát po výletě na pivo :) a vždy úplná spokojenost. Dodávánou zábavu jsme nepotřebovali, proto ji nehodnotím, ale pro děti je tam pískoviště, houpačky, hamaky a taky hřište se sítí. Míče a další sport. potřeby včetně padleboardů na rybník, se dají půjčit. My hlavně chodili a jezdili na kole po České Kanadě - kvůli tamní nádherné přírodě tam jezdíme. Po výletě si zaplavat v rybníce (od chatky asi 70m) - je prostě pohoda! Měli jsme štěstí i na spolukempaře - byl tam klid. Výhodou je nedaleká úzkokolejka, atrakce sama o sobě a navíc rozšiřuje možnosti výletů. Pro lidi s chutí být v přírodě a mít solidní zázemí jednoznačně doporučujeme.

Následující příspěvky jsou starší 16 měsíců, a tudíž nemusí odpovídat současnosti.
Pavel K.

Rodina se staršími dětmi
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 12.8. - 18.8.2018

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Byl jsem s rodinou na konci prázdnin 2018. Cena v poměru k vybavení. Starší ,ale dost velké chatky. Pouze absence sprchy která je společná na konci areálu nám trošku vadila, ale v létě se to dá. Kvalita jídla bez výhrad. V případě potřeby je 200 metrů daleko druhá restaurace vedlejšího areálu. Oba jsou volně průchozí. Komunikace s velmi příjemným příjemným personálem (dvě majitelky) výborná. Když jsem si zmyslel k omáčce knedlík, neváhaly ho z Kunžaku dovézt. Kvalitu vody v rybníku asi (asi určitě) neovlivní. Ohniště a parkování přímo u chatky. Vhodné pro klidnou dovolenou, možnost domácích mazlíčků. Celkový dojem ,,SPOKOJENOST".

Martin H.

Větší skupina
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 4.8. - 11.8.2018

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Třikrát jsme si objednali jídlo a vždycky v něm byl vlas,dát si jídlo desetkrát,najdete tam deset vlasů...ODPORNÉ!!! HUMUS!!!!nepříjemná vedoucí, jeden a půl druhů piva,voda,která možná ani není pitná(hromada železa,voda smrdí,jak lešenářská trubka).chteji abyste si platili za pytle na odpadky a ohniště chtěla ta krasavice uklidit,asi jsem si měl popel odvézt v kufru...takže v ceně nemáte vlastně nic,musíte si vše pak platit...snad i toaletní papír, kdybychom neměli,tak ho chce zaplatit...je nepříjemná, mluvit neumí a chovat se už vůbec ne...lita tam pes, kterej je jejich a nemá problém vám krást jídlo od chatky. Komorník mám rád,ale tohle je nejhorší kemp nejen v okolí tohoto rybníka... Hnus, už bych k nim nešel ani na pivo, ani se snad omejt,bylo li by treba...VUBEC NEDOPORUČUJEME!!!

  • 1

Přečtěte si hodnocení kempu Kemp Pod Břízami , který hodnotilo 1 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Kemp Pod Břízami. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Kemp Pod Břízami.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist