Ubytování
Telefon: +420 776 293 393 


house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Kemp Pávov

Kemp Pávov
6.5 / 10 Chvályhodné
podle 2 recenzí (celkem 22)

Pávov,
JIHLAVA 586 01 | Mapa

Provozní období: 01.04. - 30.09.

Základní informace

Kemp Pávov se nachází na Vysočině uprostřed České republiky, pouze 2 km od sjezdu na 112 km hlavní dálnice D1. Díky své výhodné poloze je vhodný jako zastávka na přenocování po celodenní cestě, ale krásné okolí nabízí program i pro několikadenní pobyt. V kempu je nově vybudované sociální zařízení - nové toalety a sprchy a malá kuchyňka. Děti si mohou hrát na novém hřišti (pískoviště, houpačky, lezecká pyramida), dospělí si mohou zacvičit na fitness sestavě. K dispozici je hostům také ohniště. Pro karavany a obytná auta jsou zbudovány nové elektrické přípojky. V celém areálu je zdarma připojení wi-fi. Plocha o velikosti 17 000 m2 nabízí hodně místa pro všechny, kteří by chtěli poznat krásné okolí - například 7 km vzdálené město Jihlava, jihlavské náměstí, tajemné jihlavské katakomby, krásnou ZOO Jihlava, největší aquapark na vysočině Vodní ráj, rodinný indoorový zábavní park Robinson a mnoho dalšího. Okolí také nabízí mnoho kilometrů cyklostezek. Za návštěvu rozhodně stojí také město Telč, památka UNESCO, vzdálené od kempu 30 km.

Ubytování

10 dvoulůžkových dřevěných stanů/chatiček. 40 míst pro karavany, 80 míst pro stany.

Pro děti

Dětské hřiště - lezecká pyramida, houpačky, pískoviště.

Sportovní využití

Ping pong, posilovací workoutová sestava, půjčovna paddleboardů na rybník.

Sociální zařízení

Sprchy, toalety - toaletní papíry, mýdla. Teplá voda v ceně ubytování, nemáme žetony! Kuchyňka - základní nádobí, plotýnka, rychlovarná konvice, mikrovlnka, saponát.

Majitel zařízení Martin Matějů

Martin Matějů

provozovatel

„Kemp Pávov se nachází na Vysočině uprostřed České republiky, pouze 2 km od sjezdu na 112 km hlavní dálnice D1. Díky své výhodné poloze je vhodný jako zastávka na přenocování po celodenní cestě, ale krásné okolí nabízí program i pro několikadenní pobyt. V kempu je nově vybudované sociální zařízení - nové toalety a sprchy, malá kuchyňka a prádelna. Pro karavany a obytná auta jsou zbudovány nové elektrické přípojky. V celém areálu je zdarma připojení wi-fi. Plocha o velikosti 17 000 m2 nabízí hodně místa pro všechny, kteří by chtěli poznat krásné okolí - například 7 km vzdálené město Jihlava, jihlavské náměstí, tajemné jihlavské katakomby, krásnou ZOO Jihlava, největší aquapark na vysočině Vodní ráj, rodinný indoorový zábavní park Robinson a mnoho dalšího. Okolí také nabízí mnoho kilometrů cyklostezek. Za návštěvu rozhodně stojí také město Telč, památka UNESCO, vzdálené od kempu 30 km.”

Vybavení

Provozní období

01.04. - 30.09.

Ubytování

Chatky, Stany

Vybavení objektu

Kuchyňka, Elektřina, Ohniště, Parkoviště, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Bezbariérový přístup, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC
Jazyky na recepci: EN

Typ kempu

Kemp

Kemp vhodný pro

pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou, pro vozíčkáře, pro karavanisty

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie
Max. příkon: 10A

Sportovní zázemí

Stolní tenis

Stravování

Restaurace

Stany

Parkování u stanu
Plocha pro stany: 5000m2

Koupání

Rybník

Přečtěte si hodnocení kempu Kemp Pávov , který hodnotilo 2 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Kemp Pávov. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Kemp Pávov.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist