Ubytování
Telefon: +420 721 042 463, +420 384 797 242 


house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Obecní kemp Staňkov

Obecní kemp Staňkov

Staňkov č.p. 83,
CHLUM U TŘEBONĚ 378 06 | Mapa

Provozní období: 01.05. - 30.09.

Základní informace

Obec Staňkov provozuje dva kempy, které leží přímo u břehů Staňkovského rybníka. V kempech jsou k dispozici elektrické přípojky, sociální zařízení včetně sprch s teplou vodou a výlevka na chemická WC. Oba kempy jsou pěkné, čisté a udržované. Krásné prostředí kempů je ideální pro všechny typy kempování, krátkodobé i dlouhodové, se stany, karavany či obytnými vozy.

Obec Staňkov v kempu č. 1 disponuje vlastními ubytovacími kapacitami v chatičkách, maringotkách, jež si lze pronajmout. Krásná okolní příroda a vodní plochy jsou ideální pro pěší turistiku, cyklovýlety, vodní sporty i radovánky a také pro houbaření a rybaření.

Ubytování

Tábořiště OÚ Staňkov se nachází v krásné krajině v obci Staňkov nedaleko stejnojmenného rybníku, rybníku Hejtman a asi 3km od obce Chlum u Třeboně. Ideální pro turisty, cyklisty, rodiny s dětmi a také pro odpočinek.

Obec Staňkov provozuje dva kempy, které leží přímo u břehů Staňkovského rybníka. Z kempů je přímý vstup na pláže rybníka. V kempech jsou k dispozici elektrické přípojky, sociální zařízení včetně sprch s teplou vodou a výlevka na chemická WC. Oba kempy jsou pěkné, čisté a udržované. Krásné prostředí kempů je ideální pro všechny typy kempování, krátkodobé i dlouhodobě, se stany, karavany či obytnými vozy.

Obec Staňkov v kempu č. 1 disponuje vlastními ubytovacími kapacitami v chatičkách, maringotkách, jež si lze pronajmout. Krásná okolní příroda a vodní plochy jsou ideální pro pěší turistiku, cyklovýlety, vodní sporty i radovánky a také pro houbaření a rybaření.

Pro děti

- dětské hřiště

Sportovní využití

Kemp vhodný pro turistiku, cykloturistiku , rybaření, vodní sporty.

V obci je možné pronajmout hřiště či tenisové kurty.

Sociální zařízení

sociální zařízení s teplou sprchou

Doplňující informace

Obec a její okolí leží ve II-IV. zóně CHKO Třeboňsko těsně u hranic s Rakouskem, s nímž je propojena hraničním přechodem do 3,5t. Přírodní bohatství, které skýtá zdejší krajina je základním turistickým cílem návštěvníků. Rybníky Staňkovský a Hejtman slouží k vodním sportům i ke sportovnímu rybaření.

Majitel zařízení za Obecní kemp Staňkov

za Obecní kemp Staňkov

provozovatelé

„Kouzelné chvíle na jihu Čech prožijete od jara do podzimu v krásném kempu přímo na břehu Staňkovského rybníka.Buďte vítáni a užijte si pobyt u nás!

Vybavení

Provozní období

01.05. - 30.09.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany

Vybavení objektu

Elektřina, Ohniště, Dětské hřiště, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Teplá voda, WC, Koupání

Typ kempu

Kemp

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Stolní tenis

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, Kuchyňka

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Rybník, Koupání zdarma, Pláž

Podívejte se na hodnocení kempu Obecní kemp Staňkov a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Obecní kemp Staňkov. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Obecní kemp Staňkov.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist