Ubytování


 


house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Chatový areál Atlas - Hodnocení

Třeboňská 10,
CHLUM U TŘEBONĚ 378 04 | Mapa

Provozní období: 01.01. - 01.01.

Doporučené kempy

Mara CAMPING / ATC LIPTOVSKÝ TRNOVEC sa nachádza na brehu priehrady Liptovská Mara, ktorá…

Vynikající 9.7/ 10

Camping Rožnov se nachází na úpatí proslulé hory Radhošť se sochou pohanského boha…

Úžasné 10.0/ 10

Bojkovický Eurocamping naleznete v okrajové části města asi 10 minut z centra města.…

Skvělé 8.9/ 10

3* Autocamp Osek je lemován zalesněnými vrchy, které vybízejí k turistice, cykloturistice…

Zde máte možnost vyjádřit své hodnocení a váš názor na zařízení které jste navštívili. Hodnocení je známkováno obráceně, tedy ČÍM VYŠŠÍ POČET HVĚZDIČEK, TÍM JE ZAŘÍZENÍ LÉPE HODNOCENÉ.

Kliknutím na ikonu přidělíte hodnocení k jednotlivým vlastnostem. Hlasujte způsobem jak jste zvyklí z internetu, tedy 10 hvězdiček značí maximální spokojenost a 1 hvězdička naprostou frustraci.

Vaše hodnocení zařízení Chatový areál Atlas


Hodnocení návštěvníků

Následující příspěvky jsou starší 16 měsíců, a tudíž nemusí odpovídat současnosti.
Lena

Větší skupina
Jiný
Vloženo:
Datum pobytu: 20.8. - 24.8.2015

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Lesní chatová osada spíše pro rybářské či houbařské rodiny,klidný kemp, možnost celodenní chutné penze,bufet v kempu též v pohodě,chatky pěkné vybavené,čisté,sociálky bez problému.Hřiště pro děti dostačující,ceny nepatrně vyšší ale dá se,vedoucí příjemný usměvavý,žádný problém.Noční osvětlení lampami.Koupání v rybníku na vlastní nebezpečí.V důchodu se sem určitě ještě kouknem.

mirekhooper07

Mladý pár
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 30.7. - 6.8.2016

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Vstřícná a ochotná obsluha, každý den umývané toalety, umývárna 20m od WC, teplá voda teče na žeton dostatečně dlouho na pohodové osprchování. Program pro děti v době naší dovolené a pěkné zázemí pro ně, pinpongový stůl a síť na badminton, možnost zapůjčení loďky, vše zdarma :) Příjemné posezení a dobré ceny u občerstvení, teplá kuchyně. V chatkách možnost přitopení elektřinou v případě chladnějšího počasí. Je vhodné mít s sebou kolo pro snadnější dosažení okolních zajímavostí (koupání na pískových jezerech, Chlum a okolí.). Ve Staňkově výborný rybí bufet, měli i kynuté borůvkové knedlíky :) Spokojenost.

Marta F.

Větší skupina
Jiný
Vloženo:
Datum pobytu: 15.8. - 22.8.2015

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Právě jsme se s manželem a vnoučkem vrátili z hodnoceného kempu.Chatky se opravdu nachází v krásném prostředí a jsou relativně prostorné, to však je jediné, co lze ohodnotit kladně.Přemrštěně vysoké ceny za ubytování, které odpovídají ceně za penzion se snídaní a vlastním hygienickým zázemím, rozhodně nenabízejí odpovídající standard.Při ceně 300- Kč za osobu/noc si platíte zvlášť 90- Kč za elektřinu a abyste se mohli osprchovat byť i jen studenou vodou, musíte zakoupit žeton. Chatky jsou vybaveny zařízením z šedesátých let, kdy nejspíš areál patřil ČKD DUKLA, jejichž razítka a inventární čísla dodnes "zdobí" povlečení i nábytek. Vodu si musíte nosit do chatky v kýblech a WC jsou umístěna jinde, než umývárny. Hulvátské chování personálu rovněž spadá do doby před padesáti a více lety. Př.: náš kamarád, odborník v oblasti geologie a jednatel odborné firmy se na dotaz, zda by mohl koupit grilující se rybu,dozvěděl :"na to byste neměl, to je candát, to není nic pro vás".Provozovatel kempu při přebírání chatek používá komentáře stylu:"je to tady mokrý (neprozřetelně jsem chatku zametla a vytřela), takovýhle bordel byste si doma nedovolili".Osobně se domnívám,že za takovou cenu by měl provozovatel zajistit úklid sám a ne ještě šikanovat platící hosty. Nebyli jsem zdaleka jediní, s kým takto jednal. Pokud na WC došel papír nebo praskla žárovka, bylo nutno jim to oznámit, sami kontrolu neprováděli. Ačkoli je v areálu povolen pobyt se psy (samozřejmě za úplatu),arogantní provozovatel šikanoval hosty, že musí mít psy na vodítku, toto však v případě vlastního psa nedodržoval.Rozhodně zde neplatí ono příslovečné:"náš zákazník - náš pán", ale spíše "host do domu - hůl do ruky". Rozhodně si zde hostů neváží a nikomu bych pobyt v tomto zařízení nedoporučila.

Jana R.


Vloženo:
Datum pobytu: 21.6. - 25.6.2010

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Nám se v kempu moc líbilo. Pro rybáře je tam nádhrné prostředí ....klídeček. My se určitě rádi vrátíme.

Lucie S.


Vloženo:
Datum pobytu: 3.7. - 6.7.2010

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Výborné ubytování, chatky kousek od vody a pan majitel ochotný a vstřícný. Můžu jen doporučit, voda v rybníce čistá a na výlety na kole super místo.

Dina J.


Vloženo:
Datum pobytu: 4.7. - 11.7.2009

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

  • 1

Podívejte se na hodnocení kempu Chatový areál Atlas a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Chatový areál Atlas. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Chatový areál Atlas.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist