Ubytování
Telefon: 723 628 583 


house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Chatový tábor Malý Ratmírov - Hodnocení

Hlasujte o kemp roku
Chatový tábor Malý Ratmírov
5.3 / 10 Chvályhodné
podle 4 recenzí (celkem 5)

č.p. 101,
BLAŽEJOV 378 52 | Mapa

Provozní období: 25.05. - 07.10.
53% Hodnocení 4
Celkem hodnocení 5
Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Hlasování v anketě o kemp roku

Chci hlasovat
Hlasování v anketě o kemp roku 2022 2022Zde máte možnost vyjádřit své hodnocení a váš názor na zařízení které jste navštívili. Hodnocení je známkováno obráceně, tedy ČÍM VYŠŠÍ POČET HVĚZDIČEK, TÍM JE ZAŘÍZENÍ LÉPE HODNOCENÉ.

Kliknutím na ikonu přidělíte hodnocení k jednotlivým vlastnostem. Hlasujte způsobem jak jste zvyklí z internetu, tedy 10 hvězdiček značí maximální spokojenost a 1 hvězdička naprostou frustraci.

Vaše hodnocení zařízení Chatový tábor Malý Ratmírov


Hodnocení návštěvníků

Kamila H.

Větší skupina
Jiný
Vloženo:
Datum pobytu: 8.8. - 16.8.2022

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Kemp se nachází ve velmi pěkném prostředí. Je zde mnoho možností jak trávit volný čas, spoustu sportovišť, rybník a krásná příroda. Můžu jen doporučit.

Roman R.

Větší skupina
Jiný
Vloženo:
Datum pobytu: 23.7. - 30.7.2022

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

V kempu sme nebyli ubytovani ale restaurace a obsluha absolutní katastrofa. Jak mrtvoly a vůbec neví co prodávají.Kuchař mezi třetí a šestou asi čerpá síly na nával lidi kteří tu nejsou a ani se nedivím.

Habartováci

Větší skupina
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 22.7. - 31.7.2022

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

PERSONÁL JE NAPROSTO NEPŘÍPUSTNÝ! TYPEK ZA BAREM POMALEJ JAK ŠNEK! NÁPOJE NEKVALITNÍ A LŽIVÉ ! RESTAURACE JE VELMI ZASTARALÁ A NEPROFESIONÁLNÍ !! Děkujeme. Nedoporučuji.

Petra

Rodina s malými dětmi
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 10.7. - 16.7.2022

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Idealni pro rodiny s detmi. Krasne prostredi, utulna chatka, cisto.

Následující příspěvky jsou starší 16 měsíců, a tudíž nemusí odpovídat současnosti.
Renáta

Rodina s malými dětmi
Jiný
Vloženo:
Datum pobytu: 2.7. - 6.7.2019

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

hrozný. absolutně nedoporučujeme....hlavně pro rodiny ne. pana majitele lituji. je to velký kemp, rozlehlý, velká spousta využití. ale byla by i velká spousta vyžití, kdyby nebylo vše polorozpadlé, rozbité. je zde asi 50 60 chatek. když jsme přijeli, tak za celou dobu se jich naplnilo 10. není divu. sice se dělá nové obložení kolem sociálek, je zde k dispozici teplá voda, občerstvení, lodky, míče, hřiště.....ale předchozí majitel to evidentně nezvládal a podle toho také kemp vypadá. postele v chatkách staré, rozvrzané, matrace potrhané, proležené, v chatkách visí pavučiny, jsou pavouci, rozbitá okna ve dveřích, nedovírají dveře, rozbité šlapadlo k zapůjčení, stoly v jídelně...čistota nic moc, a o židlích nemluvě. ty už asi dlouho nikdo neumyl a potah nevypral. fleky na židlích fakt nevábí k posezení. ceny jsou sice příznivé, ale co se týče ubytování, neodpovídá kvalita. ledničky k zapůjčení...některé také nefunkční. dětský kolotoč, který se absolutně netočí, hřiště...ta si musíte upravit sami, tudíž ztratíte čas při zapůjčení a pak hrajete jen polovinu času. a personál?....ten stále vysedává za barem a kuchyní, k baru a do kuchyně si jen odskakuje, když někdo něco náhodou potřebuje. kuchař, který se sotva zvedne ze svého křesla, odloží cigaretu a jde do kuchyně rovnou připravovat polotovary. neumyje si ani ruce, a navíc, při vaření si olizuje prsty. fuj. snídaně..v ceně 6é,-kč....nic moc. snídaně se vydávají od 8:00. když přijdete 5 min po 8:00, už dostanete jen pečivo. když tedy brigádníci nejsou schopni zajistit včas obložené talíře...s několika druhy salámu, sýra, párky, vejce,.....tak at raději připraví pro každého talíř se snídaní. člověk čeká u okénka s 2 plátky šunky, 2 rohlíky a mazacím sýrem, a brigádník se ptá, jestli něco potřebujeme????------samozřejmě, že ano....něco k snídani. sýr už není, vejce se dělají, a zelenina také došla. teplé mléko pro děti...nikde. tak jako snídani v hodnotě 60,-kč si opravdu představujeme jinak. a komunikace mezi zaměstnanci také vázne. chcete si ojednat jídlo...domluvte se s kuchařem...ten vás zas pošle zpět k baru....ti zas za majitelem...tvl, kde to jsme? a po několika dnech, když najdete v chatce i švába.....tak to už je fakt moc. bez debat balíme a pryč. a nikoho nic nezajímá. prostě ignorace, arogance, nezájem o potřeby ubytovaných. před 20 lety se zde stáli fronty na chatky, na hřiště, na lodky,,,,na vše. bylo by zde hezky....je tu krásná příroda, ale jelikož noví majitelé mají tento kemp chvilku, navíc mají malé dítě, nemyslíme, že se zvládnou o tak veliký kemp postarat. chtělo by vzít nejdříve z gruntu...udělat kompletku a pak zaměstnat spolehlivé, ochotné lidi. ale takhle.....člověk je rád, že tam nemusí spát a koukat na kyselé obličeje. proto vše NEDOPORUCUJEME!!!!!!

  • 1

Přečtěte si hodnocení kempu Chatový tábor Malý Ratmírov , který hodnotilo 4 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Chatový tábor Malý Ratmírov. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Chatový tábor Malý Ratmírov.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist