Ubytování
Telefon: +420 602 275 577 


house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Autocamp Milovice

Autocamp Milovice
9.3 / 10 Vynikající
podle 6 recenzí (celkem 71)

Milovice u Hořic,
MILOVICE U HOŘIC 508 01 | Mapa

Provozní období: 01.05. - 30.10.

Základní informace

Autocamp a koupaliště Milovice u Hořic se nachází na silnici I.35 mezi Hradcem Králové a Jičínem.
Rozloha kempu je 3,60 ha a ubytovat se zde mohou jak návštěvníci s obytnými přívěsy, tak stany. K dispozici je 65 elektrických přípojek . Kapacita 60 karavanů a 40 stanů.
Dále nabízíme pobyt v chatkách a mobilních domech. Celková lůžková kapacita činí 171 lůžek a 46 přistýlek.

Všechny chatky jsou vybaveny vařičem, malou lednicí, varnou konvicí a je zde možnost přitápění. Ložní prádlo lze zapůjčit na recepci. Mobilní domy mají vlastní wc, sprchu, kompletně vybavenou kuchyň, TV, zahradní nábytek pro posezení venku a součástí je i ložní prádlo.

Kemp je dále vybaven pěti sociálními zařízeními (WC, sprchy), samostatným zařízením pro vozíčkáře, čtyřmi kuchyňkami a k dispozici je i automatická pračka.

Pro zpříjemnění pobytu nabízíme služby rehabilitační, kosmetické a kadeřnické.
Animační programy pro děti jsou již několik let v hlavní sezoně samozřejmostí.

Součástí areálu je restaurace Club a kiosek. Asi 100 m od kempu je prodejna potravin. Všem hostům jsou zdarma k dispozici dva centrální krby. Pro letní vyžití máme koupaliště s upravovanou vodou, skokanským můstkem a obří skluzavkou. Pro nejmenší hosty je zde dětský bazének se skluzavkou a několik herních prvků. Sportovní areál je bohatě vybaven - minigolf, tenis, plážový volejbal, fotbal, ping-pong stůl, nově je k dispozici multifunkční a workoutové hřiště. Po celém kempu jsou asfaltové cesty, na kterých je možno jezdit na kole nebo kolečkových bruslích.

Vhodnost kempu nejen pro klasickou rodinnou dovolenou, ale i pro pořádání soukromých a klubových akcí, relaxačních stmelovacích pobytů, školních výletů, sportovních soustředění a škol v přírodě.
Pro skupinové akce je možno pronajmout prostory místního kulturního domu s kapacitou 220 osob nebo obecní společenskou místnost pro max. 50lidí, která je vhodná i pro pořádání školení a prezentačních akcí / promítací plátno/.

Ubytování

Ubytování je možné ve 2,3 a 4 lůžkových chatkách, 8 mobilních domech. Nabízíme také velkou plochu pro pobyt ve vlastních obytných vozech, karavanech a stanech.

Pro děti

S cílem zatraktivnit pobyt v kempu a plně využít jeho vybavení a možností jsou připraveny animační programy pro děti a to pro celou sezonu. Animátorky jsou kvalifikovanými lektorkami s praktickými zkušenostmi z práce a výchovou předškolních a školních dětí a aktivním zájmem o využití volného prázdninového času dětí v kempu.
Programy budou probíhat dle zájmu , ale za jakéhokoliv počasí s volbou toho nejvhodnějšího pro daný den a počasí.

Sportovní využití

Hostům je k dispozici několik sportovišť a dětských hřišť. Antukový kurt na tenis, hřiště na plážový volejbal, venkovní stolní tenis, hřiště s pevným povrchem např. na florbal, nové multifunkční hřiště, minigolf, workoutové hřiště s fitness stroji a malá kopaná.

Sociální zařízení

Pro ubytované v chatkách a vlastních zařízením je dispozici 5 společných sociálních zařízení - sprchy, toalety a umývárny.

Služby

Vážení hosté, na základě nespokojeni ze strany hostů, ale i naší v sezoně 2019 je od roku 2020 v Restauraci CLUB jiný provozovatel!

Doplňující informace

Náš kemp je vhodný pro rodinou dovolenou, firemní a skupinové pobyty, srazy, rodinné sešlosti a oslavy. Dbáme především na čistotu a vážíme si každého hosta. Objednávejte prosím včas své pobyty pro letošní sezonu 2022. Děkujeme za přízeň a těšíme se na Vaši návštěvu.

Majitel zařízení Zdena Včelišová

Zdena Včelišová

objednávky

„Skvělý kemp pro rodinu, školu, firmu i skupinu!”

Vybavení

Provozní období

01.05. - 30.10.

Ubytování

Chatky, Mobilní domy, Stany, Karavany

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Prádelna, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Bezbariérový přístup, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání, Ostraha
Jazyky na recepci: cz,sk,en,de

kuchyňka 2 kuchyňka 2 umývárny kemp 3 umývárny kemp 3 zadní krb kemp 2,5 zadní krb kemp 2,5
Typ kempu

Chatová osada, Rekreační středisko, Kemp

Kemp vhodný pro

pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro motorkáře, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou, pro vozíčkáře, pro karavanisty

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC, Prostor pro přebalování dětí

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie
Max. příkon: 10 a 16

Zábava

Animační programy

Služby

Úschovna kol, Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb, Masáže

Sportovní zázemí

Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Stolní tenis, Petangue, Víceúčelové hřiště

Stravování

Obchod s potravinami, Restaurace, Bufet

Platba

AmericanExpress  

MasterCard  

Maestro  

Visa  

VisaElectron  

Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu
Plocha pro stany: 40

Koupání

Venkovní bazén, Koupaliště

Přečtěte si hodnocení kempu Autocamp Milovice , který hodnotilo 6 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Autocamp Milovice. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Autocamp Milovice.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist