Ubytování
Telefon: +420 702 270 288, +420 702 270 288 


house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

KEMP STŘÍBRNÝ RYBNÍK

KEMP STŘÍBRNÝ RYBNÍK

Malšova Lhota, Lhotecká 5,
HRADEC KRÁLOVÉ 500 09 | Mapa

Provozní období: 01.04. - 30.09.
Anketa 4camping KEMP ROKU 2020

Byli jste u nás spokojeni?
Ohodnoťte naše zařízení a nominujte nás v anketě KEMP ROKU 2020.
Odesláním získáte navíc možnost vyhrát zajímavé ceny. Více zde.

Základní informace

Relax, pohodu, klidný odpočinek, ale také aktivitu, sport i adrenalin. To všechno můžete zažít v Kempu Stříbrný rybník. Ideální poloha kempu v těsné blízkosti hradeckých městských lesů vám nabídne možnost nejen se slunit na písečné pláži nebo dovádět na vodní hladině Stříbrného rybníku, ale poskytne i daleko akčnější alternativy. Až vás přestane bavit lenošení, tak můžete na kole nebo in-line bruslích vyrazit pořádně protáhnout své tělo po okruzích v městských lesích nebo s trekingovými holemi příjemnou procházkou lesem projít naučné stezky a zastavit se u výběhů se zvěří. Adrenalin do žil si můžete přímo v kempu „napumpovat“ v lanovém parku, kde najdete outdoorové a lanové aktivity pro všechny věkové kategorie. Mysl pak můžete zklidnit u vody při rybaření nebo v lese, kam se můžete vypravit sbírat borůvky či houby. Přesně podle motta Městských lesů Hradec Králové budete jen „KROK DO PŘÍRODY“.Přijeďte k nám načerpat sílu a energii a objevit zapomenutá dobrodružství a romantiku letního kempování. Dejte si pauzu, plnými doušky si užívejte přítomnost svých blízkých a vychutnejte kouzlo momentu. Těšíme se na setkaní s vámi v Kempu Stříbrný rybník…

Atraktivní poloha Kempu Stříbrný rybník i dostupné služby jsou skvělou alternativou pro skupiny všech věkových kategorií i zájmů. Kemp nabízí ubytování pro školy, sportovní soustředění a tábory. Vzhledem k tomu, že je kemp situován v překrásném a klidném místě v blízkosti hradeckých městských lesů - obklopen přírodou - je ideálním místem pro školní pobyty. Při návštěvě hradeckých lesů vás čekají dobře upravené lesní cesty, značené turistické, cyklistické trasy, naučné stezky i výběhy se zvěří. V areálu můžete využít lanový park, kde najdete outdoorové a lanové aktivity pro všechny věkové kategorie. V blízkém okolí se nachází kaskáda rybníků a v dosahu je řada možností, jak trávit čas, pokud zrovna nevyjde ideální počasí. V areálu kempu je k dispozici stravování v plážové restauraci a využít můžete i možnosti zajištění různých zájmových aktivit – hřiště na plážový volejbal, lanové a zábavní centrum a další. Kemp je ideálním místem pro teambulding.

Ubytování

KARAVANING:
Pro příznivce stanování a karavaningu Kemp Stříbrný rybník disponuje dostatečně velkou travnatou plochou s přípojkami elektřiny. Stanové či karavanové plochy si nemusíte rezervovat dopředu, stačí přijet a své místo si vybrat.

CHATKY:
Kemp Stříbrný rybník nabízí možnost ubytování v chatkách, kde si alternativu ubytování vybere jednotlivec, rodina i početná parta. Ubytování v chatkách je vhodné i pro skupinové akce (firmy, školy, srazy apod.)

Nabízíme ubytování v jedné chatce Stříbrné (max. 10 lůžek), která prošla kompletní rekonstrukcí a dále ve 14 chatkách Bronzových (max. 12 lůžek), které na rekonstrukci čekají.

V každé chatce je vlastní sociální zařízení a malá kuchyňka.

Vybavení kuchyňky pro 12 osob
malá lednice s mrazákem sklenice
rychlovarná konvice hrnky
2x hrnec 1x pánev
dvouplotýnkový vařič
talíře a příbory

Další vybavení chatek se bude průběžně upřesňovat.

STANY TRAMP:
Kromě klasických stanových ploch nabízíme i možnost ubytování v prostorných stanech TRAMP pro 4 nebo 6 ubytovaných osob. Stany jsou vyrobeny z prodyšné přírodní bavlny 310g/2, vodní sloupec 550 mm. Tato technologie zajišťuje podstatně lepší klima než PE a PET stanech. Stany jsou vybaveny čtyřmi nebo šesti pohodlnými kompletně připravenými lůžky.

TEEPEE:
V areálu Kempu Stříbrný rybník si můžete pronajmout teepee s vlastním barem, krbem a posezením až pro 50 osob. K teepee náleží venkovní posezení pod pergolou. Teepee je skvělé místo pro rodinnou či firemní rekreaci, svatbu, oslavu nebo posezení s kamarády.

LESNÍ CHATY:
Dále nabízíme ubytování ve třech lesních chatách. Chatky Výskyt a Šanovec stojí na březích stejnojmenných rybníků a poskytují příjemné ubytování v klidném lesním prostředí. Mazurova chalupa poskytne nabízí veškerý komfort, který Vaše firemní či soukromá akce potřebuje.

Pro děti

Lanový park - lanový park situovaný přímo v kempu je zaměřen na každého návštěvníka, specializujeme se na rodiny s dětmi. Dětské překážky, vysoké překážky, nespočet různorodých aktivit (horolezecká stěna, střelba, minigolf, kuželky).

Městské lesy Hradec Králové - v těsném sousedství Kempu Stříbrný rybník naleznete hradecké městské lesy, které jsou protkány turistickými trasami, cyklostezkami, hipo a in-line stezkami i naučnými a pohádkovými stezkami pro děti. Vyrazit můžete v městských lesích i k oborám se zvěří a s dětmi zavítat do unikátního přírodního dětského parku Rytířské hradiště. Ideální místo pro pěší turistiku i cykloturistiku.

Archery game - originální zábava přímo v kempu založená na principu paitballu. Středověká bitva v převlecích a s dobovými zbraněmi upravenými k bezpečnému hraní.

Laser game - nejmodernější technologie pro hraní venkovního laser game. Bezpečná, rychlá, akční a zábavná hra.

Vodní atrakce, tobogán - dovádět můžete na tradičním tobogánu a dalších vodních atrakcích.

Minigolf - unikátní minigolfové hřiště, které svým charakterem zapadá do přírodního prostředí. Šest minigolfových prvků podle náročnosti. Nejde o sílu, ale trpělivost a zábavu!


Sportovní využití

Půjčovna, in-line škola, servis.

Půjčujeme po celý rok kola, elektrokola, koloběžky, elektrokoloběžky, šlapací kárky, paddleboardy, brusle, minisegway a další. V Kempu Stříbrný rybník máme jednu z našich 5-ti poboček v ČR.

LANOVÉ CENTRUM na Stříbrném rybníku v Hradci Králové, příměstské tábory, školní lanové programy, aktivity a atrakce pro dětské a firemní dny.

Sociální zařízení

Chatky a bungalovy mají vlastní sociální zařízení. Klienti ubytovaní v kempu musí využít společné nově zrekonstruované sociální zařízení.

Služby

Připojení k internetu zdarma po celém areálu.

Doplňující informace

V areálu Kempu Stříbrný rybník můžete využít venkovní prostory poblíž pláže a tobogánu se zázemím velkého sálu (bývalé převlékárny). Prostory jsou ideálním místem pro firemní akci, narozeninovou oslavu nebo posezení s přáteli.

Vybavení

Provozní období

01.04. - 30.09.

Ubytování

Chatky, Mobilní domy, Stany, Karavany, Obytné přívěsy, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Sprchy, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání
Jazyky na recepci: cz,sk

130 130 131 131 133 133 135 135 136 136 140 140 141 141 142 142
Typ kempu

Chatová osada, Kemp

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro sportovní aktivity, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie
Max. příkon: 3520W (16A)

Zábava

Diskotéka

Služby

Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Volejbal, Nohejbal, Stolní tenis, Petangue, Lanové centrum, Trampolíny

Stravování

Restaurace

Platba

MasterCard  

Visa  

VisaElectron  

Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, WC, Sprcha, Kuchyňka, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Rybník, Koupání zdarma

Podívejte se na hodnocení kempu KEMP STŘÍBRNÝ RYBNÍK a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu KEMP STŘÍBRNÝ RYBNÍK. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí KEMP STŘÍBRNÝ RYBNÍK.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist