Kemp a chaty Stříbrný rybník

Malšova Lhota, Lhotecká 5,
HRADEC KRÁLOVÉ 500 09 | Mapa

Provozní období: 1.4. - 30.9.

Základní informace

Autokemp Stříbrný rybník se nachází u největšího z rybníků rozprostřených v okolí města Hradce Králové. Areál je ideálním místem pro klidnou rodinnou dovolenou uprostřed nádherné přírody na pomezí Přírodního parku řeky Orlice a Novohradeckých lesů.
V areálu kempu není pouze ubytování, najdete tu několik ohnišť, kuchyňku, restauraci s velkou LCD televizí a společenskou místností, dřevěné teepee pro pořádání společenských akcí, velký adrenalin park (lanové centrum, lezecká stěna, foukačky, lukostřelba, minigolf a mnoho dalšího), vodní centrum (šlapadla, lodičky, aquaskipper, aquazorbing), hřiště na paintball, plážový volejbal, vodní fotbal.
Součástí oploceného areálu je jeden z největších Hradeckých písníků s několika pozvolnými písečnými i travnatými plážemi a toboganem. Na rybníku je možnost rybaření (zakoupení povolenky přímo v areálu).
Koupání i tobogán je zdarma.
Na kryté straně poloostrova najdou zájemci i příjemnou nuda pláž.

Stříbrný rybník je ideální místo pro kvalitní dovolenou, což potvrzuje i fakt že opakovaně získáváme hodnocení 4* od Asociace kempů ČR.

Ubytování

Ubytovat se můžete v jedné z 15 plně vybavených chatek pro 10-12 osob v samostatné části areálu v březovém háji. V každé chatce jsou 3-4 ložnice, vybavený kuchyňský kout, koupelna a WC. Součástí vybavení chatky je barevná televize a venkovní posezení. V každé chatě rovněž nabízíme možnost rezervace pouze jednotlivých pokojů (pro 2 nebo 4 osoby). Další možností ubytování jsou 3 typy útulných mobilních bungalovů - k dispozici jsou bungalovy pro 4 osoby, 6 osob a 8 osob. Každý z bungalovů je vybaven kuchyňským koutem, koupelnou, WC a venkovním posezením. Bungalovy jsou v blízkosti písečné pláže a v sousedství beach volejbalového kurtu, ve vzdálenosti 150 m od chat. Nejen pro rybáře nabízíme možnost ubytování v jedné z maringotek pro 5 osob umístěných přímo na břehu rybníka, případně v účelně zařízeném karavanu pro 4 osoby. Maringotky i karavan mají vybavený kuchyňský kout, koupelna a WC jsou společné v samostatné budově. Pokud nás chcete navštívit s vlastním stanem či karavanem, je pro Vás připravena prostorná louka, kde bez problému najdete kdykoliv volné místo.

Pro děti

Děti ocení především zdejší tobogán (délka 62,5 m) a dětské hřiště.

Sportovní využití

Areál Stříbrný rybník leží přímo u 7 ha velkého rybníku. Na rybníku si můžete aquazorbing, bumper-ball (souboje v obřích nafukovacích koulích), paddleboard (pádlování na speciálním plováku ve stoje). Zapůjčit si můžete šlapadlo a pramici. Přímo na poloostrově u rybníka je paintballové hřiště - velká aréna o rozloze 4 000 m2, jejíž součástí je vyřazená vojenská technika, vozidla, bunkry, překážky spojené systémem zákopů a nerovným terénem. Aréna má kapacitu až 30 osob. V areálu najdete rovněž lanový park se 3 lanovými okruhy pro různé věkové kategorie. Ke každému vstupu do lanového parku si můžete zdarma vyzkoušet lezení na horolezecké stěně, lukostřelbu, minogolf, lasování ad. Využít můžete rovněž hřiště na plážový volejbal a stolní tenis. Je zde rovněž možnost zapůjčení koloběžek, kol Rock Machine, elektrokol, kolečkových bruslí a lyží, badmintonu, petanque a fresbee. Přímo u areálu kempu se můžete napojit na unikátní, 10,5 km dlouhý asfaltový in-line okruh pro bruslaře a cyklisty, který vede hradeckými lesy.

Stravování

Chaty, bungalovy, maringotky i karavan mají vybavený kuchyňský kout zařízený k rekreačnímu vaření. Klienti ubytovaní v kempu mohou využít společnou kuchyňku. Pokud si nechcete sami vařit, je Vám k dispozici plážová restaurace, kde je možnost dokoupení stravování - snídaní, obědů či večeří.

Sociální zařízení

Chatky a bungalovy mají vlastní sociální zařízení. Klienti ubytovaní v kempu, maringotkách a karavanu musí využít společné nově zrekonstruované sociální zařízení.

Služby

Připojení k internetu zdarma po celém areálu.

Vybavení

Provozní doba

1.4.-30.9.

Ubytování

Chatky, Mobilní domy, Stany, Karavany, Obytné přívěsy, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Hřiště, Ohniště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání

Jazyky na recepci: cz,sk

Typ kempu

Chatová osada, Kemp

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro firemní a skupinové akce, pro sportovní aktivity, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie

Max. příkon: 3520W (16A)
Počet karavanových stání: 10

Zábava

Diskotéka

Služby

Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Volejbal, Nohejbal, Stolní tenis, Petangue, Lanové centrum, Trampolíny

Aquazorbing Aquazorbing Dětské hřiště Dětské hřiště Dětské hřiště Dětské hřiště Lanový park Lanový park Paintball Paintball Paintball Paintball Paintball Paintball Plážový volejbal Plážový volejbal Sportovní atrakce Sportovní atrakce Šlapadlo Šlapadlo Travnaté hřiště Travnaté hřiště Vodní fotbal Vodní fotbal
Stravování

Restaurace

Kuchyňka pro ubytované v kempu Kuchyňka pro ubytované v kempu Kuchyňka pro ubytované v kempu Kuchyňka pro ubytované v kempu Plážová restaurace - interiér Plážová restaurace - interiér Plážová restaurace - interiér Plážová restaurace - interiér Posezení u restaurace Posezení u restaurace
Platba

MasterCard Visa Visa Electron

Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, WC, Sprcha, Kuchyňka, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Rybník, Koupání zdarma

Ocenění

_fac_pricelist_Kemp a chaty Stříbrný rybník

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Kemp a chaty Stříbrný rybník
Malšova Lhota, Lhotecká 5
500 09 Hradec Králové

Poloha: GPS: N50°12'13", E15°53'34"
Kraj Královéhradecký kraj
Rekreační oblast: Hradecko

Jak se k nám dostanete

Přečtěte si hodnocení kempu Kemp a chaty Stříbrný rybník, který hodnotilo 403 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Kemp a chaty Stříbrný rybník. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Kemp a chaty Stříbrný rybník.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist