Kemp BEZDREV - Camping & Restaurant

Bezdrev,
HLUBOKÁ NAD VLTAVOU 373 41 | Mapa

Provozní období: 1.5. - 30.9.

Základní informace

Camping restaurant Bezdrev ****

Kemp Bezdrev se nachází v nádherném lesnatém prostředí jižních Čech, na břehu druhého největšího rybníka v ČR, 3km od Hluboké nad Vltavou a 8km od centra Českých Budějovic, obklopen přírodou, kulturními památkami, bezpočtem cyklistických tras a jinými zajímavými turistickými cíly. Kemp Bezdrev nabízí ubytování s kompletními službami a vybavením na vysoké úrovni, které pro Vás neustále vylepšujeme. V kempu a jeho blízkém okolí, díky jeho poloze naleznete snad vše, co si každý může na dovolené přát. Nezáleží na počasí ani ročním období, je to záruka rozptýlení a odpočinku.

Vyberte si náš kemp pro dobrou kvalitu za rozumnou cenu, v malebných jižních Čechách.

V okolí kempu můžete navštívit Zámek Hlubokou (4km), Alšovu Jihočeskou galerii, Relax park - adrenalinové a lanové centrum (3 km), ZOO Ohrada a Lovecký zámek s muzeem lesnictví a rybníkářství (1,5 km od kempu).
Muzeum historických vozidel v Pořežanech (10km) nebo vesnici Holašovice zapsanou v seznamu UNESCO (15 km).

Camping restaurant Bezdrev byl za poslední roky o mnohé vylepšen. Příkladem mohou být nově vybavené chaty, italská šlapadla, hřiště pro děti, dětský koutek, vodní atrakce či wi-fi připojení v restauraci.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Ubytování

Nabízíme ubytování v moderních chatkách typ "A" s letní krytou verandou a venkovním posezením se slunečníkem, vlastním WC a sprchou, včetně kuchyňky (bez nádobí) s lednicí (el.spotřebiče fungují na mincovní automat dle skutečné spotřeby kWh). Dále v nově vybavených chatkách typ "C" s vlastním WC, umyvadlem a ledničkou. Chatky typ "B" se společným soc. zařízením (společné sociálky, kuchyňky s pračkou a sušičkou, společná lednička na recepci). Pro ucelené skupiny je vhodná Depandance - pokoje typu "D", výhodou je společné WC a sprchy přímo v budově. Pokoje mají okna s výhledem na rybník.

Nově nabízíme i ubytování v luxusních Rodinných stanech pro 5 osob, stany jsou připojené na elektřinu a plně vybavené vším, co na dovolené potřebujete (kuchyňka, vařič, lednička, varná konvice, světlo, zásuvka na nabití telefonu) - více info v sekci Moderní kempování či na našem webu.

Pra stany a karavany je zde připravena rozlehlá stanová plocha na trávě u vody či v lese ve stínu a karavanová stání s přípojkou elektřiny (paušálně za noc) nebo oddělené parcely s připojením na elektřinu s pomocí samoobslužných mincovních stojanů (zaplatíte jen to co spotřebujete - dle kWh).

Pro děti

Pro děti jsou připravená dětská hřiště s prolézačkami, dřevěný hrad se skluzavkou, překážkami a houpačkami najdete u hlavní pláže u restaurace, další hrad se skluzavkou je k vyžití i u kiosku s rychlým občerstvením.

Pro ty nejmenší máme připravený Dětský koutek (vedle restaurace), kde najdete hrad se skluzavkou do bazénku s míčky, spousta hraček a stolních her.

Sportovní využití

Nově jsme pro Vaše sportovní vyžití připravili zábavný "WATTERPARK" se spoustou nafukovacích vodních atrakcí. Watterpark a VSTUP na hlavní pláž (pod restaurací) je pro naše ubytované hosty ZDARMA. Pro Denní hosty či hosty z okolních kempů a z Kempu Hoch je Watterpark přístupný po zapalcení denního vstupného na pláž (platba na jedné z recepcí).
V PŮJČOVNĚ loděk si můžete půjčit i nová italská šlapadla se skluzavkou či skokánkem, novinkou jsou PADDLEBOARDY jak pro jednotlivce tak 2 MEGAPaddleboardy pro 8 osob.
Dále je pro naše hosty k dispozici Půjčovna jízdních KOL a NOVINKOU jsou ELEKTROKOLA.
Součástí areálu jsou hřiště na míčové hry či na rekreační nohejbal, volejbal a tenis, s půjčovnou sportovních potřeb v loděnici.

Stravování

Ke stravování nebo jen občerstvení můžete využívat naši RESTAURACI přímo u hlavní pláže, s pestrým výběrem minutek i hotovek, v hlavní sezóně je zde i možnost snídaní s výběrem ze snídaňového lístku.
K příjemnému posezení u vody vybízí stylový KIOSEK s rychlým občerstvením (u chatek). V teplých dnech je otevřen i kiosek přímo na pláži, kde se můžete občerstvit chlazenými nápoji, ledovou tříští nebo kopečkovou zmrzlinou.

Sociální zařízení

Pro hosty ubytované v chatkách typu B, C a v karavanech či stanech jsou v areálu kempu tři budovy, kde najdete společné sociální zařízení - WC, umývárny a teplé sprchy (na 2OKč/10min.) a to: z boku hlavní recepce (zde jsou i společné kuchyňky s pračkou a sušičkou, a rodinná sprcha s dětským pultem), dále v budově restaurace ze zadní části (i zde spol. kuchyňky s pračkou a sušičkou) a další nově zrekonstruované sociálky "na kopci" (u 1.recepce - vjezd se závorou) - ty jsou přímo u plochy v lese pro hosty se stany a karavany, zde jsou na budově připraveny i přípojky na elektriku.

Společnou kuchyňku (bez nádobí) s plotýnkovými vařiči, teplou vodou na nádobí, pračky a sušičky, najdete u hl. recepce a budovy restaurace. Vše funguje přes mincovní automat (na 5,-Kč /15min. vaření nebo 5l teplé vody).

Služby

WIFI síť pro připojení k internetu je pro naše ubytované hosty v chatkách, stanech či karavanech ZDARMA (bližší info na recepcích). Také pro hosty restaurace s letní terasou a pro hosty kiosku je připraveno WIFI připojení.
Pro Vaše kola doporučujeme využít ÚSCHOVNU jízdních KOL, která je pro naše ubytované hosty ZDARMA, najdete ji u hlavní recepce (nutný vlastní zámek).
V půjčovně sportovních potřeb (v půjčovně lodiček) si můžete za poplatek vypůjčit pálky na stolní tenis, líný tenis, badmintonové rakety, tenisové rakety, míče, sítě, petang, létající talíře, nafukovací míče, kruhy a rukávky do vody a plavecké vesty a nově i PADDLEBOARDY.

Doplňující informace

V mimosezóně (květen, červen, září) se zde konají firemní akce, teambuildingové aktivity, srazy autoklubů, svatební oslavy, se zajištěním ubytování a stravy dle přání (např. snídaně formou švédského stolu, oběd i večerní raut). K dispozici máme i vlastní gril, na kterém Vám připravíme např. chutnou Živáňskou rožeň. Jsme schopni zařídit i velký gril na pečení prasete. Vše dle domluvy.

Náš kemp je oblíbený pro pořádání ŠKOLNÍCH VÝLETŮ, škol v přírodě a různá sportovní soustředění (i pro ně nabízíme stravování formou polopenze či plné penze).

Vybavení

Provozní doba

1.5.-30.9.

Typ kempu

Rekreační středisko, Kemp

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany, Obytné přívěsy, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Prádelna, Hřiště, Ohniště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Recepce, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání, Ostraha, Sušička

Jazyky na recepci: cz,sk,en,de,pl

"A" Chaty - interier "A" Chaty - interier "A" Chaty - kuchyňka s ledničkou "A" Chaty - kuchyňka s ledničkou "A" Chaty - pohled "A" Chaty - pohled "A" Chaty - WC, sprcha "A" Chaty - WC, sprcha "B" Chaty - podél břehu rybníka "B" Chaty - podél břehu rybníka Depandance - pokoj typ D 4L Depandance - pokoj typ D 4L Depandance - pokoje typ D Depandance - pokoje typ D Dětský koutek - domeček s kuchyňkou Dětský koutek - domeček s kuchyňkou Dětský koutek - hry Dětský koutek - hry Dětský koutek - skluzavka do bazénku Dětský koutek - skluzavka do bazénku Dětský koutek_10 Dětský koutek_10 Dětský koutek_5 Dětský koutek_5 Dětský koutek_6 Dětský koutek_6 Loděnice - Půjčovna loděk a šlapadel Loděnice - Půjčovna loděk a šlapadel Nové sociálky - "na kopci" Nové sociálky - "na kopci" Nové sociálky - dřez na mytí nádobí Nové sociálky - dřez na mytí nádobí Nové sociálky - Sprchy Nové sociálky - Sprchy Pračky a sušičky Pračky a sušičky Společná kuchyňka Společná kuchyňka Společné umývárny Společné umývárny Společné WC Společné WC
Kemp vhodný pro

pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC, Prostor pro přebalování dětí

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie

Počet karavanových stání: 40 el.přípojek, 8 oddělených boxů

Zábava

Koncerty, Animační programy

Služby

Úschovna kol, Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Volejbal, Nohejbal, Stolní tenis, Petangue, Víceúčelové hřiště, Trampolíny

Dětský hrad se skluzavkou Dětský hrad se skluzavkou Dřevěný hrad se skluzavkou a houpačkama Dřevěný hrad se skluzavkou a houpačkama Loděnice - Italská šlapadla Loděnice - Italská šlapadla Loděnice - Šlapadlo se skluzavkou_2 Loděnice - Šlapadlo se skluzavkou_2 Rekreační Hřiště Rekreační Hřiště Watterpark Watterpark Watterpark - Hora a houpačka Watterpark - Hora a houpačka Watterpark - houpačky Watterpark - houpačky Watterpark - katapult Watterpark - katapult Watterpark - saturn a ledová hora Watterpark - saturn a ledová hora Watterpark - točící válec Watterpark - točící válec Watterpark - trampolíny Watterpark - trampolíny
Stravování

Obchod s potravinami, Restaurace, Bufet

Restaurace - letní terasa Restaurace - letní terasa Restaurace s velkou letní terasou Restaurace s velkou letní terasou Restaurace_interier Restaurace_interier Restaurace_pohled Restaurace_pohled
Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, WC, Sprcha, Kuchyňka, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Rybník, Koupání zdarma, Pláž

Ocenění

_fac_pricelist_Kemp BEZDREV - Camping & Restaurant

Načítám...

Videa od provozovatele kempu

Fotografie návštěvníků zařízení

Nahráno fotografií: 17
Fotografie návštěvníků si může zobrazit jen registrovaný a přihlášený uživatel portálu DoKempu.cz

Zaregistrujte se

Přihlašte se:

DoKempu.cz

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Kemp BEZDREV - Camping & Restaurant
Bezdrev
373 41 Hluboká nad Vltavou

Poloha: GPS: N49°1'57", E14°24'20"
Web: www.h-r.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Jihočeský kraj
Rekreační oblast: Jižní Čechy

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Kemp BEZDREV - Camping & Restaurant, který hodnotilo 12 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Kemp BEZDREV - Camping & Restaurant. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Kemp BEZDREV - Camping & Restaurant.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist