Ubytování
Telefon: +420 607 135 822 


house house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

KEMP STŘÍBRNÝ RYBNÍK

Hlasujte o kemp roku
KEMP STŘÍBRNÝ RYBNÍK

Malšova Lhota, Lhotecká 183/95,
HRADEC KRÁLOVÉ 500 09 | Mapa

Provozní období: 01.01. - 31.12.

Základní informace

Relax, pohodu, klidný odpočinek, ale také aktivitu, sport i adrenalin. To všechno můžete zažít v Kempu Stříbrný rybník. Ideální poloha kempu v těsné blízkosti hradeckých městských lesů vám nabídne možnost nejen se slunit na písečné pláži nebo dovádět na vodní hladině Stříbrného rybníku, ale poskytne i daleko akčnější alternativy. Až vás přestane bavit lenošení, tak můžete na kole nebo in-line bruslích vyrazit pořádně protáhnout své tělo po okruzích v městských lesích nebo s trekingovými holemi příjemnou procházkou lesem projít naučné stezky a zastavit se u výběhů se zvěří. Adrenalin do žil si můžete přímo v kempu „napumpovat“ v Gladiator aréně nebo na laser a archery game hřišti. Mysl pak můžete zklidnit u vody při rybaření, u minigolfu nebo v lese, kam se můžete vypravit sbírat borůvky či houby. Přesně podle motta Městských lesů Hradec Králové budete jen „KROK DO PŘÍRODY“.Přijeďte k nám načerpat sílu a energii a objevit zapomenutá dobrodružství a romantiku letního kempování. Dejte si pauzu, plnými doušky si užívejte přítomnost svých blízkých a vychutnejte kouzlo momentu. Těšíme se na setkaní s vámi v Kempu Stříbrný rybník…

Atraktivní poloha Kempu Stříbrný rybník i dostupné služby jsou skvělou alternativou pro skupiny všech věkových kategorií i zájmů. Kemp nabízí ubytování pro školy, sportovní soustředění a tábory. Vzhledem k tomu, že je kemp situován v překrásném a klidném místě v blízkosti hradeckých městských lesů - obklopen přírodou - je ideálním místem pro školní pobyty. Při návštěvě hradeckých lesů vás čekají dobře upravené lesní cesty, značené turistické, cyklistické trasy, naučné stezky i výběhy se zvěří. V areálu můžete využít lanový park, kde najdete outdoorové a lanové aktivity pro všechny věkové kategorie. V blízkém okolí se nachází kaskáda rybníků a v dosahu je řada možností, jak trávit čas, pokud zrovna nevyjde ideální počasí. V areálu kempu je k dispozici stravování v plážové restauraci a využít můžete i možnosti zajištění různých zájmových aktivit – hřiště na plážový volejbal, venkovní tělocvičnu, koupání v rybníku a další. Kemp je ideálním místem pro teambulding.

Ubytování

KARAVANING:
Pro příznivce stanování a karavaningu Kemp Stříbrný rybník disponuje dostatečně velkou travnatou plochou s přípojkami elektřiny. Stanové či karavanové plochy si nemusíte rezervovat dopředu, stačí přijet a své místo si vybrat.

CHATKY:
Kemp Stříbrný rybník nabízí možnost ubytování v chatkách, kde si alternativu ubytování vybere jednotlivec, rodina i početná parta. Ubytování v chatkách je vhodné i pro skupinové akce (firmy, školy, srazy apod.). V každé chatce je vlastní sociální zařízení a malá kuchyňka.

MOBILHOMY:
Zcela nové a moderní ubytování v 10 mobilhomech s výhledem na rybník a pláž. Domek je pro 4 osoby a disponuje koupelnou i kuchyňským koutem.

STANY TRAMP:
Kromě klasických stanových ploch nabízíme i možnost ubytování v prostorných glmapingových stanechTRAMP pro 4 nebo 6 ubytovaných osob. Stany jsou vybaveny čtyřmi nebo šesti pohodlnými kompletně připravenými lůžky, ledničkou, osvětlením a terasou s posezením.

TEEPEE:
V areálu Kempu Stříbrný rybník si můžete pronajmout teepee s vlastním barem, krbem a posezením až pro 40 osob. K teepee náleží venkovní posezení pod pergolou. Teepee je skvělé místo pro rodinnou či firemní rekreaci, svatbu, oslavu nebo posezení s kamarády.

HALA a PÁRTY STANY
K ponájmu nabízíme prostornou halu až pro 150 osob a dva párty stany 8 x 12 m. Ideální pro větší firemní i soukromé oslavy a svatby.

LESNÍ CHATY:
Dále nabízíme ubytování ve třech lesních chatách. Chatky Výskyt a Šanovec stojí na březích stejnojmenných rybníků a poskytují příjemné ubytování v klidném lesním prostředí. Mazurova chalupa poskytne nabízí veškerý komfort, který Vaše firemní či soukromá akce potřebuje.

Pro děti

V areálu se nachází mnoho příležitostí pro trávení volného času. Gladiator aréna, Adventure park (nafukovací strakce, rally dráha, minigolf, laser a archery game,vodní atrakce), koupání v přírodním koupališti, půjčovna sportovního vybavení, volejbalové hřiště, venkovní fitness tělocvična, hřiště u restaurace atd.

Městské lesy Hradec Králové - v těsném sousedství Kempu Stříbrný rybník naleznete hradecké městské lesy, které jsou protkány turistickými trasami, cyklostezkami, hipo a in-line stezkami i naučnými a pohádkovými stezkami pro děti. Vyrazit můžete v městských lesích i k oborám se zvěří a s dětmi zavítat do unikátního přírodního dětského parku Rytířské hradiště. Ideální místo pro pěší turistiku i cykloturistiku.

Sportovní využití

Půjčovna, in-line škola, servis, školní výlety na míru, teambuilding atd.

Půjčujeme po celý rok kola, elektrokola, koloběžky, elektrokoloběžky, šlapací kárky, paddleboardy, brusle, minisegway a další. V Kempu Stříbrný rybník máme jednu z našich 5-ti poboček v ČR.

Gladiator aréna

Překážky pro všechny věkové kategorie. Přijďte změřit své síly, zjistit, kde jsou Vaše limity a překonat je.

Adventure park:

Naíbzíme nafukovací strakce pro nejmenší i starší děti a hravé dospělé, rally dráhu pro elektro káry, minigolf, laser a archery game,vodní atrakce - paddleboarding, rýžování zlata, půjčovna lodiček a další.

WAKE PARK
Objevte kouzlo wakebordingu - jízda na prkně taženém lanem.

Sociální zařízení

Chatky a mobilhomy mají vlastní sociální zařízení. Klienti ubytovaní v kempu musí využít společné zrekonstruované sociální zařízení a zcela nové sociální zařízení u pláže. K dispozici je nově postavená veřejná kuchyňka.

Služby

Připojení k internetu zdarma po celém areálu. Půjčování grilů (včetně zakoupení paliva), ruských kuželek, volejbalu, pingpongu, staročeských kuželek, pétanqu atd.

Doplňující informace

V areálu Kempu Stříbrný rybník můžete využít venkovní prostory poblíž pláže a tobogánu se zázemím velkého sálu (bývalé převlékárny). Prostory jsou ideálním místem pro firemní akci, narozeninovou oslavu nebo posezení s přáteli.

Vybavení

Provozní období

01.01. - 31.12.

Ubytování

Chatky, Mobilní domy, Stany, Karavany, Obytné přívěsy, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Prádelna, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání, Psi zakázáni
Jazyky na recepci: cz,sk

Typ kempu

Chatová osada, Kemp

Kemp vhodný pro

pro večerní zábavu, pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou, pro vozíčkáře, pro karavanisty

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC, Prostor pro přebalování dětí

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie, Výměna plyn. bomby
Max. příkon: 3520W (16A)

Zábava

Diskotéka, Letní kino, Animační programy

Služby

Úschovna kol, Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Volejbal, Nohejbal, Stolní tenis, Petangue

Stravování

Restaurace, Bufet

Platba

MasterCard  

Visa  

Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni
ACSI - počet hvězdiček: 4

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, WC, Sprcha, Kuchyňka, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu
Plocha pro stany: ano

Koupání

Rybník, Koupání zdarma, Pláž, Tobogán

Awards

Přečtěte si hodnocení kempu KEMP STŘÍBRNÝ RYBNÍK , který hodnotilo 46 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu KEMP STŘÍBRNÝ RYBNÍK. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí KEMP STŘÍBRNÝ RYBNÍK.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist