Ubytování
Telefon: +420 602 238 823 


house house house house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Autokemp Olešná

Autokemp Olešná
9.4 / 10 Vynikající
podle 25 recenzí (celkem 90)

Nad Přehradou,
FRÝDEK-MÍSTEK 738 01 | Mapa

Provozní období: 15.06. - 15.09.
Anketa 4camping KEMP ROKU 2020

Byli jste u nás spokojeni?
Ohodnoťte naše zařízení a nominujte nás v anketě KEMP ROKU 2020.
Odesláním získáte navíc možnost vyhrát zajímavé ceny. Více zde.

Základní informace

Areál se nachází zhruba dvacet kilometrů od Ostravy v rekreační zóně přehrady Olešná na úpatí Palkovických hůrek s panoramatickým výhledem na malebné Beskydy. O výhodnosti polohy svědčí i skutečnost, že kemp i tábořiště jsou v těsné blízkosti téměř pětašedesátitisícového Frýdku-Místku.

Ubytování

Plocha stanoviště pro karavany je cca 4 000 m2, což představuje kapacitu zhruba 40 míst vybavených elektrickými přípojkami. Ke stanování je prostor přibližně dvojnásobné rozlohy, částečně zastíněn stromy. Autokemp není oplocen.

Pro děti

Od léta 2014 můžete navštívit nové moderní hřiště pro děti, které najdete mezi Aquaparkem a Autokempem Olešná. Celé hřiště je vyrobeno v duchu pirátského světa, kde najde zábavu každé dítě. Dospělí a senioři si můžou zacvičit na venkovním fitness hřišti a dohlížet při tom na své ratolesti. Hřiště jsou zcela zdarma!
Na těchto bezvadných prolézačkách, houpačkách, lanové dráze, třímetrové klouzačce nebo kolotoči Vaše děti rády stráví celý den.

Sportovní využití

Autokemp se nachází u přehrady Olešná, která nabízí 4 500m dlouhý okruh pro cyklisty a in-line bruslaře. V blízkosti areálu je půjčovna in-line bruslí s proškolenými instruktory. V areálu si můžete zahrát volejbal, nohejbal, badminton, stolní tenis, petanque,... Dále si může půjčit šlapací auta, nebo využít projížďky na loďkách, jejichž půjčovna je na druhé straně přehrady ve vzdálenosti cca 1 km od kempu.

Vybavení

Provozní období

15.06. - 15.09.

Ubytování

Stany, Karavany, Obytné přívěsy

Vybavení objektu

Kuchyňka, Elektřina, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Bezbariérový přístup, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání, Ostraha

Cyklostezka + Dětské hřiště Cyklostezka + Dětské hřiště Dětské hřiště Dětské hřiště Kuchyňka Autokempu Olešná Kuchyňka Autokempu Olešná Kuchyňka Autokempu Olešná Kuchyňka Autokempu Olešná Recepce Autokempu Olešná Recepce Autokempu Olešná Sociální zázemí Autokempu Olešná Sociální zázemí Autokempu Olešná Sociální zázemí Autokempu Olešná Sociální zázemí Autokempu Olešná WC WC
Typ kempu

Kemp, Tábořiště

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro vodáky, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy za poplatek, Bezbariérové WC

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie
Max. příkon: 2500W

Služby

Úschovna kol, Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Stolní tenis, Petangue

Hřiště Beach volejbalu a nohejbalu Hřiště Beach volejbalu a nohejbalu Krytý aquapark Olešná Krytý aquapark Olešná Letní aquapark Olešná Letní aquapark Olešná
Stravování

Restaurace

Platba

MasterCard  

Visa  

Certifikace/Asociace


ACSI - počet hvězdiček: ***

Stany


Plocha pro stany: 8000m2

Koupání

Venkovní bazén, Přehrada, Koupání zdarma, Krytý bazén, Tobogán, Koupaliště

Přečtěte si hodnocení kempu Autokemp Olešná , který hodnotilo 25 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Autokemp Olešná. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Autokemp Olešná.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist