Ubytování


 


house house house house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Rekreační středisko Naděje

Rekreační středisko Naděje

Svratouch č. 306,
SVRATOUCH 539 42 | Mapa

Provozní období: 31.12. - 31.12.

Doporučené kempy

Mara CAMPING / ATC LIPTOVSKÝ TRNOVEC sa nachádza na brehu priehrady Liptovská Mara, ktorá…

Kemp Keramika naleznete přímo na břehu Hracholuské přehrady, asi 15km západně od Plzně.…

Skvělé 9.1/ 10

3* Autocamp Osek je lemován zalesněnými vrchy, které vybízejí k turistice, cykloturistice…

Úžasné 9.8/ 10

Rodinný kemp a penzion DaJa je v klidné části Šumavy přímo na břehu Lipenského jezera…

Základní informace

Objekt je vhodný pro školy v přírodě, letní tábory, sportovní soustředění, školní výlety, hromadné akce dospělých, rodinnou rekreaci apod.
RS Naděje se nachází v CHKO Žďárské vrchy, cca 15 km od Hlinska a Žďáru nad Sázavou v pardubickém kraji. Nabízíme pobyty s plnou penzí nebo i pronájem rekreačního střediska s vlastním vařením. Dvanáct 4-5 lůžkových rodinných chat s malou terasou. V přízemí je obývací pokoj, v patře je ložnice vybavena ložními soupravami. Chaty mají vlastní WC a umyvadlo, jsou zateplené a lze je i vytápět. Pro pedagogický dozor jsou k dispozici dvě chaty s vlastní koupelnou a kuchyňským koutkem. V hlavní budově jsou 4 lůžkové pokoje, společné sociální zařízení na chodbě. Některé pokoje mají vlastní WC a umyvadlo. Kapacita ubytovaní je 100 lůžek, z toho: 30 lůžek na v pokojích se společným sociálním zařízením a 73 lůžek v rodinných chatách. Vybavenost rekreačního objektu: fotbalové a volejbalové hřiště, Volné prostranství, ping-pong klubovna, ohniště. Velkou jídelnu lze využít i jako taneční sál (parkety) či učebnu. Dále je k dispozici zastřešená velká terasa - lze využít pro večerní akce či taneční aktivity a také menší venkovní terasa s posezením. Možnost úschovy kol i sportovního materiálu.

Vybavení

Provozní období

31.12. - 31.12.

Ubytování

Chatky, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Společenská místnost, Elektřina, Ohniště, Parkoviště, Psi povoleni, Sprchy, Teplá voda, WC, Koupání
Jazyky na recepci: cz,en

4 4 banner-web_rdm_final-autobus-163kb banner-web_rdm_final-autobus-163kb c c chata-dole chata-dole chata-loznice chata-loznice hl hl hriste2m hriste2m lesni-hry lesni-hry letecky-pohled-nadeje letecky-pohled-nadeje nadeje-2010-lic nadeje-2010-lic nadeje-2010-rub nadeje-2010-rub nadeje-skolni-vylety nadeje-skolni-vylety nadeje-sportovni-soustredeni2010 nadeje-sportovni-soustredeni2010 pict0002 pict0002 pict0134 pict0134 rs-nadeje-chatky-1 rs-nadeje-chatky-1 rs-nadeje-chatky-2 rs-nadeje-chatky-2 sokolovna-nadeje sokolovna-nadeje telocvicna-svratka-1 telocvicna-svratka-1 zadni-terasa zadni-terasa
Typ kempu

Chatová osada, Rekreační středisko

Kemp vhodný pro

pro turistiku, pro sportovní aktivity, pro rodinnou dovolenou

Zábava

Diskotéka

Sportovní zázemí

Volejbal, Fotbal, Stolní tenis

Vybavení chatek

Elektřina, WC, Sprcha, Ložní prádlo

Koupání

Rybník, Koupání zdarma

Podívejte se na hodnocení kempu Rekreační středisko Naděje a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Rekreační středisko Naděje. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Rekreační středisko Naděje.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist