Ubytování


 


house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

UBYTOVÁNÍ DIEGO

UBYTOVÁNÍ DIEGO

Drvenik,
DRVENIK 213 33 | Mapa

Provozní období: 01.06. - 30.09.

Doporučené kempy

Skvělé 9.1/ 10

3* Autocamp Osek je lemován zalesněnými vrchy, které vybízejí k turistice, cykloturistice…

!!! REZERVACE POUZE TELEFONICKY NA TEL.: 724 807 593 !!! Za rok 2009, 2010, 2011, 2012 i…

!!! REZERVACE POUZE TELEFONICKY NA TEL.: 720 039 114 !!! ...NOVĚ UBYTOVÁNÍ V CHATOVÉ…

Areál autokempu Klůček naleznete v borovém lese u Máchova jezera. Poskytujeme jak…

Základní informace

Ubytování Diego se nalézá v prostorách chorvatského autocampu Boban - klidném, rodinném kempu ležícím přímo u moře v srdci Makarské riviéry. Stín zde tvoří borovice, parcely jsou členěny kamennými terasami. Kemp není nikterak velký, drží si proto příjemnou a vřelou atmosféru. Rozléhá se u moře a má vlastní oblázkovou pláž. V blízkosti jsou také FKK pláže.

Ubytování

Ubytování Diego nabízí pronájem:

Karavan 1 pro 4 osoby, Karavan 2 pro 6 osob Karavany 3 pro 4 osoby a Karavan 4 pro 4 osoby.
Všechny karavany jsou plně vybavené, kromě standardního vybavení tak budete mít k dispozici mikrovlnnou troubu a mimo jiné i klimatizaci. Vše je v ceně. Naše karavany nemají klasické předstany, které pouze kumulují teplo, ale mají dřevěné verandy. Díky tomu udržují příjemnou teplotu, zvětšují obytný prostor, plně chrání před případným deštěm i větrem a zároveň poskytují soukromí.

Sociální zařízení

V kempu jsou k dispozici dvě sociální zařízení, která jsou přístupná nonstop a bez žetonů. O jejich čistotu je pečlivě dbáno.

Služby

Okolí kempu nabízí širokou škálu výletů. Pokud máte rádi túry, můžete se vydat zkoumat pohoří Biokovo včetně jednoho z jeho nejvyšších bodů - Sutvid. Pokud chcete zažít něco nového, vyzkoušejte plavbu výletní lodí na protější ostrov Hvar a jeho krásnou písčitou zátoku Mlasku, či celodenní výlet na Korčulu. Pokud máte raději soukromí, můžete si pronajmout malou loďku, klidně i s kapitánem a objevovat tak nová zákoutí bez davu lidí. Dále je zde možnost výletů do Mostaru (Bosna a Hercegovina), Dubrovníku atd. Milovníky adrenalinu potěší nabídka služeb parasailu přímo v kempu.

Doplňující informace

Cena zahrnuje pronájem objektu včetně vybavení, klimatizaci, parkování, používání toalet a sprch, spotřebu energií, domácí mazlíčky, prostěradla a možnost využití služeb delegáta.

Nezahrnuje pobytovou taxu (vzdušné - dospělí 1,2 €/den, děti 12 - 18 let 0,6 €/den a děti do 12 let taxu neplatí. Dále nezahrnuje Wi-Fi (lze zakoupit na místě) a lůžkoviny (vezměte si pouze povlečení na peřiny a polštáře, prostěradla jsou v ceně).

Přímo ke kempu pravidelně jezdí autobusy JadranExpres (zpáteční jízdenka je za 2.300 Kč). Dále doporučujeme autobusovou dopravu od CK Kalousek nebo A21.


Majitel zařízení Soňa Bradnová

Soňa Bradnová

delegátka

„Ubytování Diego nabízí možnost pronájmu zařízených karavanů v prostorách chorvatského autocampu Boban, klidném, rodinném kempu ležícím přímo u moře v srdci Makarské riviéry. Nepatříme mezi velké, komerční a neosobní kempy, jsme tak ideálním místem pro klidnou dovolenou v přírodě. ”

Vybavení

Provozní období

01.06. - 30.09.

Ubytování

Karavany

Vybavení objektu

Kuchyňka, Elektřina, Parkoviště, Oplocený areál, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC
Jazyky na recepci: Chorvatština, angličtina, polština, čeština.

Typ kempu

Kemp

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro motorkáře, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma

Služby

Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Vodní sporty

Stravování

Obchod s potravinami, Restaurace, Bufet

Makrela a víno v Bili Kuk Makrela a víno v Bili Kuk Makrela na Makarski Jadran Makrela na Makarski Jadran Makrela na Makarski Jadran Makrela na Makarski Jadran Masový mix v Gusarské Luce Masový mix v Gusarské Luce Olihně na Makarski Jadran Olihně na Makarski Jadran Olihně v Bili Kuk Olihně v Bili Kuk
Koupání

Moře, Pláž

Podívejte se na hodnocení kempu UBYTOVÁNÍ DIEGO a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu UBYTOVÁNÍ DIEGO. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí UBYTOVÁNÍ DIEGO.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist