Ubytování


 


house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Rekreační středisko Rybník

Rekreační středisko Rybník

Rybník 33,
HOSTOUŇ 345 25 | Mapa

Provozní období: 01.01. - 31.12.

Doporučené kempy

Mara CAMPING / ATC LIPTOVSKÝ TRNOVEC sa nachádza na brehu priehrady Liptovská Mara, ktorá…

Vynikající 9.7/ 10

Camping Rožnov se nachází na úpatí proslulé hory Radhošť se sochou pohanského boha…

Úžasné 10.0/ 10

Bojkovický Eurocamping naleznete v okrajové části města asi 10 minut z centra města.…

Velmi dobré 7.4/ 10

Autokempink Strážnice je v letních měsících obsazen převážně rodinami s dětmi, kteří zde…

Základní informace

Rekreační středisko Rybník se nachází ve stejnojmenné obci uprostřed dosud civilizací nedotčené panenské přírody přímo v srdci CHKO Český les. Ubytování poskytujeme ve třech objektech s celkovou kapacitou 104 lůžek. Naše vybavení, ubytovací kapacity a jejich zázemí jsou ideální pro pobyty rodin s dětmi, školy v přírodě, soustředění sportovců, firemní školení, konání různých společenských akcí, svateb a pro všechny, kteří milují pobyt v krásné přírodě.

Ubytování

Hlavní objekt rekreačního střediska poskytuje ubytování pro 65 návštěvníků (24 pokojů, 2-5 lůžkové pokoje). 13 pokojů má vlastní soc. zařízení a TV. Pro všechny hosty je k dispozici vybavená kuchyňka pro vlastní vaření, TV, DVD, venkovní posezení, společenská místnost se společenskými hrami k zapůjčení a další aktivity.

Sportovně relaxační centrum Rybník k ubytování nabízí 4 apartmány pro celkem 15 osob. Všechny jsou vybaveny kuchyní s lednicí, WiFi připojením a LCD televizí. Součást budovy tvoří zamykatelná úschovna kol a nehlídané parkoviště přímo u objektu, pro hosty je k dispozici terasa s krytým i venkovním posezením. Možnost posezení v nekuřáckém prostoru u bowlingu.

Penzion Zátiší je vhodný zejména pro větší a nenáročné skupiny. Kapacita je 24 lůžek (5x čtyřlůžkový pokoj, 2x dvoulůžkový pokoj) s možností přistýlek. Společenská místnost je vybavena televizí a stolním tenisem. V objektu naleznete i občasně otevřenou restauraci zejména pro jednorázové akce jako svatby, rodinné oslavy apod.

Pro děti

Dětský koutek se nachází v hlavní budově ve společenské a školící místnosti. Dětské hřiště s houpačkami a trampolína se nacházejí na zahradě. Zejména pro ty nejmenší chováme přímo u objektu sportovně relaxačního centra kamerunské kozičky.

Sportovní využití

V hlavním objektu rekreačního střediska je až do večerních hodin volně dostupný stolní tenis. Ve sportovně relaxačním centru je oblíbený bowling a moderní osvětlené víceúčelové hřiště s umělým povrchem, fitness, sauna a solárium.

Sociální zařízení

V hlavním objektu má vlastní sociální zařízení 13 pokojů. Zbytek hostů využívá společné WC a sociální zařízení v prvním a ve druhém patře. Všechny apartmány disponují vlastním soc. zařízením a v penzionu se hosté dělí o soc. zařízení společná.

Služby

Pro zájemce nabízíme možnost bezplatného zapůjčení grilu a grilovacího náčiní. Součást hlavního objektu i penzionu je půjčovna kol a prostorná a uzamykatelná úschovna až pro 60 kol, kočárků apod. Speciální nabídku ubytování máme připravenou pro školy nebo sportovní soustředění. Kromě toho prodáváme turistické a cyklistické mapy, ručně malované trička, zábavné hry, základní hygienické potřeby a dalších upomínkových předmětů v recepci nebo u obsluhy restaurace.

Vybavení

Provozní období

01.01. - 31.12.

Ubytování

Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Hřiště, Sprchy, Recepce, Wifi pokrytí v celém areálu, WC

rybnik rybnik
Typ kempu

Rekreační středisko

Kemp vhodný pro

pro turistiku, pro firemní a skupinové akce

Služby

Úschovna kol, Půjčovna kol a koloběžek

Sportovní zázemí

Posilovna, Stolní tenis, Víceúčelové hřiště, Trampolíny

Stravování

Restaurace

Podívejte se na hodnocení kempu Rekreační středisko Rybník a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Rekreační středisko Rybník. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Rekreační středisko Rybník.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist