Ubytování
Telefon: +420 777 293 473, +420 603 293 473 


house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

AUTOCAMP Jenišov

AUTOCAMP Jenišov
8.3 / 10 Velmi dobré
podle 4 recenzí (celkem 82)

Jenišov,
HORNÍ PLANÁ 382 26 | Mapa

Provozní období: 01.04. - 20.10.

Základní informace

Autocamp Jenišov leží přímo na břehu lipenského jezera v CHKO Šumava v blízkosti obce Horní Planá s přímým vlakovým spojením z Českého Krumlova - městem,které je zapsané na seznamu UNESCO. Moderní kemp je ideálním místem pro pobyt ve vlastních stanech nebo karavanech s elektrickou přípojkou. Je situován na východní stranu, což je vhodné pro milovníky slunečného počasí a koupání. Písčitá pláž umožňuje ideální vstup do vody hlavně dětem. Řádně upravovaný terén je pokryt jak stromovím, tak i slunnými místy.
Kemp je tichý a vhodný zejména pro rodiny s dětmi, které tu naleznou klid k odpočinku i k aktivní dovolené.Je zde krásná příroda, protkaná sítí značených turistických stezek a cyklotras, které spojují všechna malebná zákoutí okolní krajiny.

Ubytování

Pro ubytování ve stanech i karavanech si můžete vybrat některé z mnoha volných míst, které jsou částečně ve stínu i na slunci. Přímo ze stanové plochy máte volný vstup na písčitou i travnatou pláž s pozvolným vstupem do vody.

Pro děti

Moderní dětské hřiště (houpačky, klouzačky apod.), vodní sporty a možnost půjčení šlapadel.

Sportovní využití

Lipenská přehrada nabízí výborné podmínky (velká rozloha a dobré povětrnostní podmínky) pro spoustu vodních sportů. Mezi nejoblíbenější patří jachting, windsurfing, plachetnice, motorové čluny, katamarány apod. Nedaleký NP Šumava i okolí přehrady nabízí hustou síť cyklostezek i turistických tras, které vedou na atraktivní turistické cíle. Čistá voda a krásná příroda je vhodná i pro rybáře či houbaře.

Sociální zařízení

V areálu je k využití moderní prostorné sociální zařízení i s bezbariérovým vstupem, automatické pračky a sušička.

Služby

Kromě půjčovny šlapadel v našem areálu můžete zapůjčit třeba kola v nedaleké půjčovně. Také tenisové kurty jsou kousek od našeho areálu. V případě potřeby, Vám rádi zajistíme dostatek dříví na táborák.

Vybavení

Provozní období

01.04. - 20.10.

Ubytování

Chatky, Mobilní domy, Stany, Karavany, Obytné přívěsy

Vybavení objektu

Elektřina, Prádelna, Hřiště, Ohniště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání, Ostraha, Sušička
Jazyky na recepci: cz,en,de

hosté 1 hosté 1 mobilní domy 1 probíhá rekonstrukce mobilní domy 1 probíhá rekonstrukce pohled na kemp od recepce pohled na kemp od recepce pračky a sušička pračky a sušička půjčovna 2 půjčovna 2 půjčovna 3 půjčovna 3 recepce recepce spodní část kempu v pravo spodní část kempu v pravo umývárna vnitřní umývárna vnitřní
Typ kempu

Kemp

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie, Výměna plyn. bomby

Sportovní zázemí

Stolní tenis, Trampolíny

Stravování

Obchod s potravinami, Restaurace

Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Jezero, Koupání zdarma

Přečtěte si hodnocení kempu AUTOCAMP Jenišov , který hodnotilo 4 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu AUTOCAMP Jenišov. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí AUTOCAMP Jenišov.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist