Ubytování
Telefon: +420 774 061 450, +420 775 061 444 


house house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Kanak - půjčovna lodí, kemp Branná

Kanak - půjčovna lodí, kemp Branná
9.7 / 10 Vynikající
podle 114 recenzí (celkem 1524)

Vltava ř.km 298,
ČESKÝ KRUMLOV 381 01 | Mapa

Provozní období: 01.05. - 30.09.

Základní informace

Kemp Branná leží v jižních Čechách na pravém břehu Vltavy, na půli cesty mezi Vyšším Brodem a Českým Krumlovem, na říčním km 298. Poloha kempu je výhodná nejen pro vodáky, kteří zde mohou nocovat při sjíždění Vltavy, ale i pro všechny ostatní turisty, kteří k nám přijedou autem, na kole, na koni nebo přijdou pěšky.

V kempu Branná na Vás čeká příjemné prostředí přírodního rázu, přátelský a ochotný personál, bohatá nabídka jídel a pití v místní restauraci a čistá, pravidelně udržovaná sanitární zařízení. V areálu kempu o rozloze 3,5 ha má základnu KANAK – půjčovna lodí a raftů, jejíchž služeb můžete využít pro jednodenní i vícedenní výlety po Vltavě.

Budeme se těšit na vaši návštěvu…

Ubytování

V areálu kempu je k dispozici celkem 30 000 m2 plochy ke stanování. A to 20 000 m2 v centrální části kempu (část „A“), kde je veškeré zázemí a 10 000 m2 klidnější části (část „B“), která je vhodnější pro školy, zájmové organizace nebo ty, kteří hledají větší klid.

Rovněž si můžete pronajmout dřevěné zateplené chatky pro 4 osoby. Vybaveny jsou dvěma dřevěnými palandami s matracemi, stolkem a věšákem. Na každém lůžku je čistě povlečená peřina a polštář. Spacák tedy nepotřebujete. Chatku je možné, za příplatek, vytopit přímotopným tělesem.

Na recepci si můžete pronajmout indiánské tee-pee o průměru 7 metrů, do něhož se vejde až 15 osob. V tee-pee jsou dřevěné podlážky a uprostřed ohniště, na kterém si můžete rozdělat oheň. Vlastní karimatku a spacák tedy s sebou.

Rovněž si v kempu můžete pronajmout podsadové stany pro dvě osoby. Stany, které jsou umístěny v klidnější části kempu u rybníčku, mají dřevěné podlážky a postele bez matrací. Vlastní karimatku a spacák tedy s sebou.

Pro děti

V kempu je dřevěné certifikované dětské hřiště pro děti od 4 do 12 let. Hřiště je vyrobeno z přírodního akátového dřeva, jehož struktura je beztřísková. Dále zde najdete (nejen pro děti) například kuličkové hřiště, stůl na ping-pong, chůdy, dvě dětské stezky a na vodě máme slalomovou trať.

Pro děti jsme dali do kempu živé holandské kozičky. Děti můžou k Líze, Barušce, Natálce, Marušce a Lojzičce přímo do jejich ohrady.

Sportovní využití

V kempu má základnu KANAK – půjčovna lodí a raftů, jejíchž služeb můžete využít pro jednodenní i vícedenní výlety po Vltavě. Pro podrobnější informace klikněte na http://www.kanak.cz/pujcovna-lodi-vltava/

Sociální zařízení

V kempu Branná jsou splachovací toalety, které necháváme nonstop otevřené. U toalet jsou dva dřezy s pitnou vodou určené pro osobní hygienu.
V kempu je pět samostatných sprchových boxů s žetonovými automaty. Žetony, v ceně 20,- Kč za kus, jsou k zakoupení na recepci. Sprchy jsou otevřeny od 7:00 do 22:00 hod. U sprch jsou nerezové dřezy s pitnou vodou, se zrcadly a elektrickými zásuvkami pro malé spotřebiče (fény atp.)

Služby

V kempu jsme instalovali uzamykatelné schránky, kde si můžete zdarma dobít Vaše mobilní telefony.
Pokud po cestě ztratíte nebo doma zapomenete tábornickou výbavu, prodáváme na recepci spacáky, karimatky nebo stany. V malém množství umíme toto vybavení i za poplatek zapůjčit.
V prostoru celého kempu je wi-fi připojení k internetu zdarma. Internet není pod heslem, stačí se připojit.
V kempu není oficiální poštovní schránka. Zřídili jsme však vlastní, provizorní schránku, kterou vybíráme 1-2 x týdně a poté korespondenci dále posíláme přes Českou poštu. Pohledy včetně známek zakoupíte na recepci nebo na restauraci.

Vybavení

Provozní období

01.05. - 30.09.

Ubytování

Chatky, Stany

Vybavení objektu

Elektřina, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Bezbariérový přístup, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání, Ostraha, Vodácký kemp
Jazyky na recepci: cz,sk,en,de

Chatky Chatky Hřiště pro děti Hřiště pro děti Nabíjení mobilních telefonů Nabíjení mobilních telefonů Prostor pro stany Prostor pro stany Recepce Recepce Sprchy Sprchy Sprchy (14 kabinek) Sprchy (14 kabinek) Stan s podsadou Stan s podsadou Toalety Toalety Toalety a sprchy Toalety a sprchy Živé kozičky Živé kozičky
Typ kempu

Chatová osada, Kemp, Tábořiště

Kemp vhodný pro

pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro vodáky, pro motorkáře, pro táboření, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie
Max. příkon: 3,6kW

Služby

Půjčovna sportovních potřeb, Prodejna outdoor vybavení

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Stolní tenis, Petangue, Lanové centrum

Stravování

Obchod s potravinami, Restaurace, Bufet

Gril - novinka 2018 Gril - novinka 2018 Restaurace Restaurace
Certifikace/Asociace


Další certifikace/asociace: dokempu.cz

Vybavení chatek

Elektřina, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu
Plocha pro stany: 30000m2

Koupání

Řeka, Koupání zdarma

Awards

Přečtěte si hodnocení kempu Kanak - půjčovna lodí, kemp Branná , který hodnotilo 114 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Kanak - půjčovna lodí, kemp Branná. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Kanak - půjčovna lodí, kemp Branná.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist