Ubytování
Telefon: 725 474 711, 602 130 418 


house house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

CAMP PETRÁŠKŮV DVŮR - Kontakt

CAMP PETRÁŠKŮV DVŮR

Křenov 36,
ČESKÝ KRUMLOV 381 01 | Mapa

Provozní období: 01.05. - 30.09.

Kontaktní údaje

CAMP PETRÁŠKŮV DVŮR
Křenov 36
381 01 Český Krumlov

Poloha GPS: N48°50'19", E14°15'58"
Web www.petraskuv-dvur.cz
Email Odeslat dotaz
Telefon Kontaktovat telefonem
Kraj Jihočeský kraj
Oblast Šumava, Šumava - východ
Majitel zařízení Milan Šebesta

Milan Šebesta

provozovatel

„Caravan Camp Petráškův Dvůr - Český Krumlov, Kleť, Šumava
Kemp "Petráškův dvůr" se nachází v tichém a malebném prostředí, pod nejvyšším vrcholem Blanského lesa – horou Kleť (1084 m.n.m.) v bezprostřední blízkosti Českého Krumlova. Jižní a východní hranici kempu tvoří řeka Polečnice a chvalšinský potok, jež se zde stékají. Ze severní strany sousedí kemp se smíšeným lesíkem, západní hranici tvoří místní komunikace a cyklostezka. Kemp je součástí chráněné krajinné oblasti Blanský les, dá se říct, že je jedním z výchozích bodů pro výlety do této lokality (21.451ha), která je protkána sítí 200km cyklostezek. Blanský les je pozoruhodně zachovalý krajinný celek v podhůří Šumavy s přírodním prostředím, které dosud není narušeno negativními vlivy lidské činnosti.

Ve vzdálenosti přibližně 0,5 km od kempu se nachází obec Kájov, jejíž doménou je jedna z nejvýznamnějších jihočeských památek pozdní gotiky – poutní kostel NANEBEVZETÍ PANY MARIE ze 14 stol. U kostela pramení studánka o které se hovoří jako o zázračné. Tato studánka, spolu s kostelem, se stávají vždy druhou neděli v říjnu významným poutním místem pro tisíce návštěvníků. Kromě památek je zde také možnost nakoupit v místních minimarketech.

Součástí kempu jsou dřevěné přístřešky, které slouží jednak jako konstrukce solárních panelů a zároveň poskytují ochranu pro kempaře při nepřízni počasí. Po celém kempu jsou rozmístěny elektrické přípojky, které odpovídají kapacitě kempu. Samozřejmostí vybavení je sociální zařízení a to i pro potřeby invalidních spoluobčanů. K dispozici je automatická pračka, malá kuchynka, výlevka ne chemické wc, a možnost čerpání vody do zásobníků karavanu.

Samostatnou kapitolou našeho kempu je stáčírna mimořádně kvalitní pramenité vody AKTIVANT, kterou mají návštěvníci zdarma.V areálu je malý dětský koutek, meditační místo a nebo si můžete na nohy nasadit brusle, nasednout na kolo a vyrazit do okolní přírody nebo nedalekého Českého Krumlova. Určitě se rádi pokocháte jeho krásami a historií jež je právem zapsáno do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Při kempu své služby nabízí hospůdka, která hostům umožňuje posezení ve výčepu nebo na terásce.

Srdečně se těšíme na vaší návštěvu v následující sezoně”

Jak se k nám dostanete

Podívejte se na hodnocení kempu CAMP PETRÁŠKŮV DVŮR a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu CAMP PETRÁŠKŮV DVŮR. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí CAMP PETRÁŠKŮV DVŮR.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist