Ubytování
Telefon: +420 608 029 981, +420 608 029 982 


house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Camping Olšina - Lipno

Camping Olšina - Lipno
8.0 / 10 Velmi dobré
podle 7 recenzí (celkem 367)

Černá v Pošumaví,
ČERNÁ V POŠUMAVÍ 382 23 | Mapa

Provozní období: 09.04. - 30.10.

Základní informace

Camping Olšina se nachází necelý kilometr od obce Černá v Pošumaví v Jižních Čechách a cca 15 km od města Český Krumlov, zapsaném na seznamu UNESCO. Samotný kemp leží přímo na břehu přehrady Lipno. Areál kempu disponuje rozlohou 4,5 ha a je uspořádán do teras a částečně je pokryt stromovím. Kemp disponuje vlastní pláží a je obklopen krásnou šumavskou přírodou.

Ubytování

Kapacita našeho zařízení je opravdu veliká.

Možnosti ubytování - 180 kempových míst, 15 malých chatek se společným sociálním zařízením ,6 velkých chatek s vlastní koupelnou (WC, sprcha, umyvadlo) a kuchyňkou a dva čtyřlůžkové mobilní domky s vlastní koupelnou (WC, sprcha, umyvadlo) a kuchyňkou.

Pro děti

Dětské hřiště s houpačkami, klouzačkami a pískovištěm. K dispozici také trampolíny a stolní tenis.

Sportovní využití

Lipno láká příznivce jachtingu, surfingu i rybolovu. Oblast Lipensko nabízí na jaře, v létě i na podzim pro milovníky pěší turistiky a krásné přírody síť značených turistických stezek,
cyklotras a chodníků, které spojují všechny obce a turistické atrakce v regionu. V areálu kempu naleznete půjčovnu loděk, šlapadel a beachvolejbalové hřiště.

Sociální zařízení

Pro ubytované ve stanech a v menších chatkách je k dispozici společné sociální zařízení. Velké chatky a mobilní domky disponují kuchyňkou a plně vybavenou koupelnou (WC, sprcha, umyvadlo).

Služby

Pro hosty je v celém kempu k dispozici bezdrátové WiFi připojení na Internet, popř. hosté mohou využít počítač na recepci. Zázemí kempu dále nabízí obchod s potravinami, restauraci, sportovní areál, půjčovnu loděk a kol, komfortní sociální zařízení, prádelnu (pračky, sušičky) a výlevku pro chemické WC.

Doplňující informace

Camping je vhodný zejména pro rodinnou dovolenou. Dodržujeme noční klid, proto je třeba se vyvarovat hlučných oslav apod.

Vybavení

Provozní období

09.04. - 30.10.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany

Vybavení objektu

Kuchyňka, Elektřina, Prádelna, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Sprchy, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání, Ostraha
Jazyky na recepci: cz,sk,en,de

1 Západ slunce nad kempem 1 Západ slunce nad kempem 2 Místa pro karavany 2 Místa pro karavany 4 Velké 6lůžkové chatky 4 Velké 6lůžkové chatky 5 Malé 4lůžkové chatky a hřiště 5 Malé 4lůžkové chatky a hřiště 6 Šlapadla a pozdní večer 6 Šlapadla a pozdní večer 7 Dvě velké trampolíny, skluzavky 7 Dvě velké trampolíny, skluzavky 8 Houpačky, pingpongové stoly... 8 Houpačky, pingpongové stoly... 9 Profi trampolína 9 Profi trampolína A Šlapadla, loďky A Šlapadla, loďky B Volejbalové hřiště B Volejbalové hřiště C Recepce Camping Olšina C Recepce Camping Olšina D Restaurace uvnitř D Restaurace uvnitř E Restaurace venku E Restaurace venku F Obchůdek s každodenním pečivem F Obchůdek s každodenním pečivem G Nové sociální zařízení G Nové sociální zařízení H Nové sociální zařízení- invalidi H Nové sociální zařízení- invalidi hriste_pohled2 hriste_pohled2 hriste_prolejzacka2 hriste_prolejzacka2 I Nové sociální zařízení- venkovní umyvadla I Nové sociální zařízení- venkovní umyvadla J Západ slunce v kempu J Západ slunce v kempu K pohled na vodu z terasy K pohled na vodu z terasy L Pozdní večer stanování L Pozdní večer stanování M Mista pro karavany - terasy M Mista pro karavany - terasy N Místa pro stany N Místa pro stany O Místa pro stany, zábava O Místa pro stany, zábava P Prádelna P Prádelna prolejzacka_hriste prolejzacka_hriste R Karavany R Karavany S Kemp v zimě S Kemp v zimě X mobilni_domek_01 X mobilni_domek_01 X mobilni_domek_02 X mobilni_domek_02 X mobilni_domek_05 X mobilni_domek_05
Typ kempu

Kemp

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie, Výměna plyn. bomby
Max. příkon: 5 KW

Služby

Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Stolní tenis

Certifikace/Asociace


Další certifikace/asociace: Kosmos camping wijzer, Alan Rogers, CCI, ECC

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, WC, Sprcha, Kuchyňka, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Jezero, Koupání zdarma

Awards

Přečtěte si hodnocení kempu Camping Olšina - Lipno , který hodnotilo 7 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Camping Olšina - Lipno. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Camping Olšina - Lipno.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist