Kanak - půjčovna lodí, kemp Branná

Vltava ř.km 298,
ČESKÝ KRUMLOV 381 01 | Mapa

Provozní období: 1.5. - 30.9.

Základní informace

Kemp Branná leží v jižních Čechách na pravém břehu Vltavy, na půli cesty mezi Vyšším Brodem a Českým Krumlovem, na říčním km 298. Poloha kempu je výhodná nejen pro vodáky, kteří zde mohou nocovat při sjíždění Vltavy, ale i pro všechny ostatní turisty, kteří k nám přijedou autem, na kole, na koni nebo přijdou pěšky.

V kempu Branná na Vás čeká příjemné prostředí přírodního rázu, přátelský a ochotný personál, bohatá nabídka jídel a pití v místní restauraci a čistá, pravidelně udržovaná sanitární zařízení. V areálu kempu o rozloze 3,5 ha má základnu KANAK – půjčovna lodí a raftů, jejíchž služeb můžete využít pro jednodenní i vícedenní výlety po Vltavě.

Budeme se těšit na vaši návštěvu…

Ubytování

V areálu kempu je k dispozici celkem 30 000 m2 plochy ke stanování. A to 20 000 m2 v centrální části kempu (část „A“), kde je veškeré zázemí a 10 000 m2 klidnější části (část „B“), která je vhodnější pro školy, zájmové organizace nebo ty, kteří hledají větší klid.

Rovněž si můžete pronajmout dřevěné zateplené chatky pro 4 osoby. Vybaveny jsou dvěma dřevěnými palandami s matracemi, stolkem a věšákem. Na každém lůžku je čistě povlečená peřina a polštář. Spacák tedy nepotřebujete. Chatku je možné, za příplatek, vytopit přímotopným tělesem.

Na recepci si můžete pronajmout indiánské tee-pee o průměru 7 metrů, do něhož se vejde až 15 osob. V tee-pee jsou dřevěné podlážky a uprostřed ohniště, na kterém si můžete rozdělat oheň. Vlastní karimatku a spacák tedy s sebou.

Rovněž si v kempu můžete pronajmout podsadové stany pro dvě osoby. Stany, které jsou umístěny v klidnější části kempu u rybníčku, mají dřevěné podlážky a postele bez matrací. Vlastní karimatku a spacák tedy s sebou.

Pro děti

V kempu je dřevěné certifikované dětské hřiště pro děti od 4 do 12 let. Hřiště je vyrobeno z přírodního akátového dřeva, jehož struktura je beztřísková. Dále zde najdete (nejen pro děti) například kuličkové hřiště, stůl na ping-pong, chůdy, dvě dětské stezky a na vodě máme slalomovou trať.

Pro děti jsme dali do kempu živé holandské kozičky. Děti můžou k Líze, Barušce, Natálce, Marušce a Lojzičce přímo do jejich ohrady.

Sportovní využití

V kempu má základnu KANAK – půjčovna lodí a raftů, jejíchž služeb můžete využít pro jednodenní i vícedenní výlety po Vltavě. Pro podrobnější informace klikněte na http://www.kanak.cz/pujcovna-lodi-vltava/

Stravování

V kempu Branná je restaurace s pultovým prodejem a krytou dřevěnou pergolou pro 100 osob k sezení. U pergoly je dalších 80 krytých míst pod pergolou a 100 míst venkovního sezení pod slunečníky. Restaurace je situována na břehu Vltavy, aby byl dobrý výhled na lodě a věci i na ostatní projíždějící vodáky a vodačky. Vybavení kuchyně je podle nejpřísnějších hygienických norem. Také od sezony 2018 nabízíme tankové pivo - Plzeň a Kozel.
V kempu je ještě nově od sezony 2018 otevřen kiosek s grilem, se zakrytým sezením pro 100 osob. Zde nabízíme grilované speciality a kompletní sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů.
Restaurace je otevřena denně od 7:30 do 23:00 hod. Pokud je chuť a nálada, otevírací dobu rádi prodloužíme. Ne však do ranních hodin, abychom brali ohled na dříve unavené vodáky.

Sociální zařízení

V kempu Branná jsou splachovací toalety, které necháváme nonstop otevřené. U toalet jsou dva dřezy s pitnou vodou určené pro osobní hygienu.
V kempu je pět samostatných sprchových boxů s žetonovými automaty. Žetony, v ceně 20,- Kč za kus, jsou k zakoupení na recepci. Sprchy jsou otevřeny od 7:00 do 22:00 hod. U sprch jsou nerezové dřezy s pitnou vodou, se zrcadly a elektrickými zásuvkami pro malé spotřebiče (fény atp.)

Služby

V kempu jsme instalovali uzamykatelné schránky, kde si můžete zdarma dobít Vaše mobilní telefony.
Pokud po cestě ztratíte nebo doma zapomenete tábornickou výbavu, prodáváme na recepci spacáky, karimatky nebo stany. V malém množství umíme toto vybavení i za poplatek zapůjčit.
V prostoru celého kempu je wi-fi připojení k internetu zdarma. Internet není pod heslem, stačí se připojit.
V kempu není oficiální poštovní schránka. Zřídili jsme však vlastní, provizorní schránku, kterou vybíráme 1-2 x týdně a poté korespondenci dále posíláme přes Českou poštu. Pohledy včetně známek zakoupíte na recepci nebo na restauraci.

Vybavení

Provozní doba

1.5.-30.9.

Typ kempu

Chatová osada, Kemp, Tábořiště

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany

Vybavení objektu

Hřiště, Ohniště, Dětské hřiště, Psi povoleni, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Recepce, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání, Vodácký kemp

Jazyky na recepci: cz,sk,en,de

Hřiště pro děti Hřiště pro děti Chatky Chatky Nabíjení mobilních telefonů Nabíjení mobilních telefonů Prostor pro stany Prostor pro stany Recepce Recepce Sprchy Sprchy Stan s podsadou Stan s podsadou Živé kozičky Živé kozičky
Kemp vhodný pro

pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro vodáky, pro motorkáře, pro táboření, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou

Služby

Půjčovna sportovních potřeb, Prodejna outdoor vybavení

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Stolní tenis, Petangue, Lanové centrum

Stravování

Obchod s potravinami, Restaurace, Bufet

Gril - novinka 2018 Gril - novinka 2018 Restaurace Restaurace
Certifikace/Asociace

Další certifikace/asociace: dokempu.cz

Vybavení chatek

Elektřina, Ložní prádlo

Stany

Plocha pro stany: 3000m2

Koupání

Řeka, Koupání zdarma

Ocenění

_fac_pricelist_Kanak - půjčovna lodí, kemp Branná

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Kanak - půjčovna lodí, kemp Branná
Vltava ř.km 298
381 01 Český Krumlov

Poloha: GPS: N48°42'49", E14°20'36"
Web: www.kanak.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Jihočeský kraj
Rekreační oblasti: Šumava, Šumava - východ, řeka Vltava

Jak se k nám dostanete

Sledujte nás na Facebooku

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Kanak - půjčovna lodí, kemp Branná, který hodnotilo 145 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Kanak - půjčovna lodí, kemp Branná. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Kanak - půjčovna lodí, kemp Branná.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist