Autocamping Rozkoš

Třída T.G. Masaryka 836,
ČESKÁ SKALICE 552 03 | Mapa

Provozní období: 1.1. - 31.12.

Základní informace

Autocamping Rozkoš nabízí mnoho typů ubytování (chaty, chatky, ubytovna, bungalovy, stany, karavany) v oblasti Česká Skalice - Ratibořice - Babiččino údolí. Okolí našeho areále je vhodné pro turistické i cykloturistické výlety (Náchod, Jaroměř, Opočno, Kuks, ZOO-Safari Dvůr Králové, Adršpašské skály, Orlické hory, Krkonoše). Aktivní sportovci u nás mohou třeba jezdit na windsurfingu nebo rybařit.

Ubytování

Hostům nabízíme několik typů ubytování (chaty lux, chaty spodní, chatky horní, chaty ATC, rodinné stany Outwell, ubytovna (pro dlouhodobé ubytování mimo rekreační provoz). Samozřejmě nechybí ani karavanové boxy (90 míst) a plochy pro stanování (800 míst).

Pro děti

Speciálně pro děti máme dětské koutky s prolézačkami, brouzdaliště, přírodní koupaliště nebo atraktivní ranč s kamerunskými kozami.

Sportovní využití

Najdete u nás půjčovny sportovních potřeb i jízdních kol, loděnici, koupaliště s tobogánem, minigolf, saunu, kino dětské hřiště a motocross, paintball či ozdravný pobyt v sauně.

Stravování

Ubytovaní hosté využívají veřejnou kuchyňku s plynovými vařiči a dřezy na umývání nádobí. Kromě toho se samozřejmě můžete stravovat např. v naší pizzerii, restauraci "Na Pláži" či v bistru Rozkoš přímo v areálu.

Sociální zařízení

Vlastní sociální zařízení je dostupné ve spodní chatě a v chatě LUX. Zbytek hostů může využívat společné sociální zařízení. Sprchy jsou za poplatek.

Služby

Součástí kempu je prodejna základních potravin a pekárna. Rádi pro Vás zajistíme firemní a teambuildingové akce, ekologické výukové programy pro školy, školní výlety a to vše včetně občerstvení. Na recepci prodáváme rybářské povolenky.

Vybavení

Provozní doba

1.1.-31.12.

Typ kempu

Rekreační středisko, Kemp

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany

Vybavení objektu

Kuchyňka, Elektřina, Prádelna, Hřiště, Ohniště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání, Ostraha

Jazyky na recepci: cz,sk,en,de,pl

1 1 3 3 4 4 6 6 7 7 FOTO18Web FOTO18Web FOTO19Web FOTO19Web foto55 foto55 FOTO7_uprava FOTO7_uprava P1010005 P1010005 P6050009web P6050009web
Kemp vhodný pro

pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprchy za poplatek

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie, Výměna plyn. bomby

Max. příkon: 220/16A EURO zásuvka

Zábava

Diskotéka, Koncerty, Letní kino

Služby

Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Volejbal, Nohejbal, Stolní tenis, Petangue

Stravování

Obchod s potravinami, Restaurace

Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni

Další certifikace/asociace: Campingweiser, ECC, Český systém kvality služeb

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, WC, Sprcha, Kuchyňka, Ložní prádlo, Palandy v chatce

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Přehrada, Koupání zdarma

Ocenění

Aktivity a akce v okolí

21.11.2017 Adventní zastavení s barokní hudbou
Adventní zastavení s barokní hudbou

Městská hudební síň | Na první adventní neděli je připraven v rámci koncertního cyklu Hradeckých nokturn koncert barokní hudby. Jako sólisté se představí přední čeští trumpetisté Jiří a Karel Houdkovi a trombonistka Lucie Houdková. Varhany v Městské hudební síni rozezní varhanní virtuóz Petr Hostinský. Akce probíhá: 3. 12. 2017 - 3. 12. 2017

21.11.2017 Loutna česká - adventní koncert
Loutna česká - adventní koncert

Kostel Nanebevzetí Panny Marie | Na tradičním adventním koncertu, konajícím se v rámci koncertního cyklu Hradecká nokturna, uslyšíme písňový cyklus Loutna česká Adama Václava Michny z Otradovic z roku 1653. Na koncertě vystoupí pěvkyně a specialistka na interpretaci barokní hudby Jana Jedličková a umělecký soubor Harmonia adventus. Akce probíhá: 17. 12. 2017 - 17. 12. 2017

21.11.2017 Vánoční koncert Smíšeného pěveckého sboru Kácov a Novoměstské filharmonie
Vánoční koncert Smíšeného pěveckého sboru Kácov a Novoměstské filharmonie

Sokolovna | Koncert dvou novoměstských souborů sbírajících ocenění po celém světě a hrající klasické i současné skladby. Akce probíhá: 16. 12. 2017 - 17. 12. 2017

Ceník - Autocamping Rozkoš

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Autocamping Rozkoš
Třída T.G. Masaryka 836
552 03 Česká Skalice

Poloha: GPS: N50°23'56", E16°3'46"
Web: www.atcrozkos.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Královéhradecký kraj
Rekreační oblasti: Kladské pomezí, Náchodsko

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Autocamping Rozkoš, který hodnotilo 46 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Autocamping Rozkoš. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Autocamping Rozkoš.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist