Ubytování
Telefon: +420 725 959 497 


house house house house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Autokempink Křivonoska

Autokempink Křivonoska

Munice 75,
HLUBOKÁ NAD VLTAVOU 373 41 | Mapa

Provozní období: 01.05. - 14.10.

Základní informace

Autokempink Křivonoska se nachází ve velmi klidném prostředí v blízkosti města Hluboká nad Vltavou a České Budějovice. Najdete zde ideální místo pro relaxaci a odpočinek s možností koupání a sportovního vyžití a to přímo v kempu, nebo v prvotřídních sportovních zařízeních přímo v Hluboké nad Vltavou. V okolí se nachází velké množství cyklostezek, které prochází krásnou přírodou jihočeských rybníků a údolím Vltavy.

Kemp je rovněž dobře situován pro výlety do okolí za památkami - Hluboká nad Vltavou, Lovecký zámek, ZOO Ohrada, Karlův Hrádek, Holašovice, Český Krumlov, Třeboňsko, zámek Kratochvíle, lázně Bechyně nebo Krokodýlí zoo v Protivíně. Vaše cíle výletů jsou z našeho kempu dobře dosažitelné autem, na kole, veřejnou dopravou nebo pěšky. Zároveň se snažíme držet ceny ubytování dostupné za opravdu lidové ceny!

Ubytování

Nabízíme levné ubytování v bungalovech, chatách a pokojích, nebo ve vlastních stanech a karavanech. K dispozici je i několik turistických pokojů a apartmán.

Všechny další služby související s ubytováním jako je využití sprch, kuchyňka, teplá voda, elektrické spotřebiče a koupání jsou u nás zcela zdarma!

Pro děti

Děti mohou využívat dětská hřiště,trampolínu, koupání v bazénu. Pro hry je také velmi příjemné prostředí borového lesa v našem kempu.

Sportovní využití

V areálu se nachází volejbalové hřiště, minigolf, ping-pong, kolem areálu vede několik cyklostezek. Další možnosti sportovního vyžití nabízí přímo město Hluboká nad Vltavou, kde najdete lanové centrum, tenisové kurty, koupaliště, golfové hřiště nebo celé Wellness centrum.Areál je vhodný i pro sportovní kluby na různá soustředění.

Sociální zařízení

Sociální zařízení v kempu jsou k dispozici pro ubytované hosty po celou dobu pobytu zcela zdarma a to včetně využití sprch, umýváren a teplé vody.

Služby

Máte li zájem o uspořádání hromadné akce v našem areálu, kontaktujte nás pro bližší informace!

Doplňující informace

Akce pořádané v našem areálu se tradičně těší velkému zájmu a spokojenosti ze strany návštěvníků a pořadatelů. Pádesátiletá tradice Veteran Rallye a vícero akcí se závody a výstavami různých psích plemen jsou toho jasným důkazem.

Máte li zájem o uspořádání hromadné akce v našem areálu, kontaktujte nás pro bližší informace.
Svou rozlohou a ubytovací kapacitou je náš kemp velmi vhodný právě k uspořádání velkých kulturních a sportovních akcí, srazů, výstav, soutěží a agilit.

Vybavení

Provozní období

01.05. - 14.10.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Prádelna, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Bezbariérový přístup, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání
Jazyky na recepci: CZ, SK, EN, DE

Typ kempu

Rekreační středisko, Kemp

Kemp vhodný pro

pro večerní zábavu, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC, Prostor pro přebalování dětí

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie
Max. příkon: 16A

Služby

Úschovna kol

Sportovní zázemí

Volejbal, Fotbal, Stolní tenis, Petangue, Trampolíny

Stravování

Restaurace

ATC03 ATC03
Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, Kuchyňka, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu
Plocha pro stany: 1500m2

Koupání

Rybník, Koupání zdarma, Pláž

Podívejte se na hodnocení kempu Autokempink Křivonoska a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Autokempink Křivonoska. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Autokempink Křivonoska.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist