Ubytování


 


house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Panorama Garden Pasohlávky

Panorama Garden Pasohlávky

Pasohlávky,
PASOHLÁVKY 691 22 | Mapa

Provozní období: 01.05. - 31.10.

Doporučené kempy

Skvělé 9.1/ 10

3* Autocamp Osek je lemován zalesněnými vrchy, které vybízejí k turistice, cykloturistice…

Kemp Keramika naleznete přímo na břehu Hracholuské přehrady, asi 15km západně od Plzně.…

!!! REZERVACE POUZE TELEFONICKY NA TEL.: 724 807 593 !!! Za rok 2009, 2010, 2011, 2012 i…

!!! REZERVACE POUZE TELEFONICKY NA TEL.: 720 039 114 !!! ...NOVĚ UBYTOVÁNÍ V CHATOVÉ…

Základní informace

Panorama Garden se rozprostírá na břehu Novomlýnských nádrží na Jižní Moravě v blízkosti vyhledávané vesničky Pasohlávky a v těsné blízkosti nově vybudovaného Aqualand Morávia – nejmodernějším zábavním centru v České republice. V centru Pasohlávek jsou restaurace s venkovními terasami. Nachází se zde obchody, pošta, benzinová pumpa a spoustu vinných sklípků. V těsném sousedství se nachází Autokemp ATC Merkur, který nabízí bohatý kulturní a zábavní program. Pro vyznavače aktivní dovolené nabízí možnosti sportování a zdravého vyžití v přírodě na čerstvém vzduchu. V kempu najdete hřiště, minigolf nebo tobogán, půjčovnu šlapadel, půjčovnu a školu surfování a vodních lyží nebo možnost zahrát si paintball.

Ubytování

Mobilní domky disponují plně vybavenou kuchyňkou (nádobí, vestavěný vařič, lednice, varná konvice), koupelnou (sprchový kout, umyvadlo, toaleta), obývacím pokojem a dvěma ložnicemi s postelemi, které jsou připravené s povlečenými lůžkovinami.

Pro děti

V těsném sousedství se nachází Autokemp ATC Merkur, který nabízí bohatý kulturní a zábavní program jak pro dospělé, tak i pro děti.

Sportovní využití

Cyklostezka :
Přímo kolem Panorama Garden Pasohlávky vede zcela nová osvětlená cyklostezka.

Trať vyznačená ve směru hodinových ručiček, velký okruh je značen zeleně (27.5 km) a malý okruh je značen červeně (15,5 km). Pomyslný nultý kilometr je naproti vjezdu do Autokempu ATC Merkur, za silnicí E461 Brno-Mikulov-Vídeň.

Cyklostezka vede po rovince a je vhodná také pro in-line brusle. Z cyklostezky je krásný výhled na Novomlýnské nádrže a Pálavu.

Rybolov :
Novomlýnské nádrže jsou známým místem rybolovu. Povolenky na všechny revíry – Dyje 5, 6,7 se prodávají ve společnosti Pálava Pasohlávky .


Pro vyznavače aktivní dovolené nabízí možnosti sportování a zdravého vyžití v přírodě na čerstvém vzduchu. V kempu ATC Merkur najdete hřiště, minigolf nebo tobogán, půjčovnu šlapadel, půjčovnu surfů a vodních lyží nebo možnost zahrát si paintball.

Sociální zařízení

Každý mobilní dům má svou vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Služby

Panorama Garden nabízí občerstvení, které přijde v horkém létě jistě vhod.

Doplňující informace

Zvířata
Domácí zvířata nejsou povolena.

Majitel zařízení Panorama Garden Pasohlávky

Panorama Garden Pasohlávky

„Přijeďte poznat Jižní Moravu, projet Pálavu na kole, rybařit, užít si den v Aqualandu, nebo jen tak sedět a relaxovat v příjemném prostředí u vody se sklenkou dobrého vína a výhledem na Pálavu.

Upozorňujeme, že nejsme zodpovědní za stav a kvalitu vody v nádržích Nové mlýny. vlastníkem, resp. správcem je Povodí Moravy.
Koupání v nádržích je na VLASTNÍ NEBEZPEČÍ”

Vybavení

Provozní období

01.05. - 31.10.

Ubytování

Mobilní domy

Vybavení objektu

Kuchyňka, Elektřina, Ohniště, Parkoviště, Oplocený areál, Sprchy, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání, Psi zakázáni
Jazyky na recepci: Cesky , Anglicky

IMG_3184 IMG_3184
Typ kempu

Chatová osada

Kemp vhodný pro

pro večerní zábavu, pro rybáře, pro turistiku, pro motorkáře, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Umyvadlo s teplou vodou

Sportovní zázemí

Stolní tenis

Stravování

Bufet

Koupání

Jezero

Podívejte se na hodnocení kempu Panorama Garden Pasohlávky a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Panorama Garden Pasohlávky. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Panorama Garden Pasohlávky.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist