Eurocamping Bojkovice

7.8 / 10 Velmi dobré
podle 8 recenzí (celkem 70)  

Štefánikova 1008,
BOJKOVICE 687 71 | Mapa

Provozní období: 1.5. - 30.9.

Základní informace

Bojkovický Eurocamping naleznete v okrajové části města asi 10 minut z centra města. Areál kempu je částečně zastíněn a nachází se v mírném údolí řeky Olšavy na úpatí Bílých Karpat v nadmořské výšce 301 metru. Autobusová zastávka či vlakové nádraží jsou vzdáleny pouze cca 500 m.

Město Bojkovice leží ve východní části okresu Uh. Hradiště v údolí řeky Olšavy. Nad městem se rozkládá zámecká obora s goticko-renesančním zámkem Nový Světlov se stálou expozicí národopisného muzea.

Ubytování

Hosté si mohou vybrat mezi 40 místy karavanových stání s možností elektrické přípojky, která jsou rozdělena na kaskádovitých terasách. To stejné platí i pro stanová místa. Kromě toho si můžete pronajmou pohodlné chatky se sociálním zařízením a kuchyňkou (A1-A5, B1-B5 a nové B7-B10) nebo mobilní domek.

Pro děti

Speciálně pro děti je k dispozici dětské hřiště (klouzačky, prolézačky, malá horolezecká stěna) nebo brouzdaliště u bazénu. Trampolína, stolní tenis nebo dětský fotbálek.

Sportovní využití

V areálu je k dispozici bazén 16x10m s max. hloubkou 1,7m a brouzdaliště 4x4m, plážové hřiště. Krytý Aquapark se nachází v nedalekém Uherském Brodě nebo Luhačovicích (15km).

Stravování

Ubytovaní hosté mají k dispozici venkovní společnou kuchyň, ve které je plynový vařič a dřezy s teplou vodu za použití vlastního nádobí. Od roku 2013 je k dispozici posezení v restauraci pro cca 100 osob, restaurace slouží formou rychlého občerstvení, kemp je v docházkové vzdálenosti od městě kde se dostatek restaurací, potraviny i pekárny.

Sociální zařízení

Sociální zařízení jsou společná. WC se nachází na dvou místech v kempu, sprchy jsou uprostřed kempu a nejsou zahrnuty v ceně ubytování.

Služby

V případě potřeby je na recepci k dispozici telefon, informační materiály a prodej pohlednic a poštovních známek, suvenýru, turistických map. Wi-Fi připojení je dostupné v celém areálu kempu. Pro skupiny nabízíme tréninková soustředění sportovních oddílů (fotbal, tenis, volejbal, badminton atd.) s možností zajištění potřebných sportovišť a stravování. Stejně tak zajistíme pro skupiny exkurze v blízkosti Bojkovic dle Vašeho přání a našich možností (vinné sklepy, Baťův kanál, sklárny, pivovar Janáček a další).

Vybavení

Provozní doba

1.5.-30.9.

Ubytování

Chatky, Mobilní domy, Stany, Karavany

Vybavení objektu

Kuchyňka, Elektřina, Prádelna, Hřiště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Recepce, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání

Jazyky na recepci: cz,sk,en,de

dětské hřiště dětské hřiště chatka A5 chatka A5 chatky B1-B5 chatky B1-B5 Chatky B1-B5 Chatky B1-B5 společná kuchyň společná kuchyň
Typ kempu

Kemp

Kemp vhodný pro

pro turistiku, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprchy za poplatek

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie

Max. příkon: 1
Počet karavanových stání: 40

Služby

Úschovna kol

Sportovní zázemí

Volejbal, Stolní tenis

stolní tenis stolní tenis
Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, WC, Sprcha, Kuchyňka, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Venkovní bazén, Koupání zdarma

Ocenění

_fac_pricelist_Eurocamping Bojkovice

Načítám...

Sportovní zázemí

Fotografie návštěvníků zařízení

Nahráno fotografií: 4
Fotografie návštěvníků si může zobrazit jen registrovaný a přihlášený uživatel portálu DoKempu.cz

Zaregistrujte se

Přihlašte se:

DoKempu.cz

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Eurocamping Bojkovice
Štefánikova 1008
687 71 Bojkovice

Poloha: GPS: N49°2'28", E17°48'2"
Web: www.eurocamping.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Zlínský kraj
Rekreační oblasti: Slovácko, Zlínsko, Bílé Karpaty

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Eurocamping Bojkovice, který hodnotilo 8 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Eurocamping Bojkovice. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Eurocamping Bojkovice.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist