Eurocamping Bojkovice

8.1 / 10 Velmi dobré
podle 13 recenzí (celkem 62)  

Štefánikova 1008,
BOJKOVICE 687 71 | Mapa

Provozní období: 1.5. - 30.9.

Základní informace

Bojkovický Eurocamping naleznete v okrajové části města asi 10 minut z centra města. Areál kempu je částečně zastíněn a nachází se v mírném údolí řeky Olšavy na úpatí Bílých Karpat v nadmořské výšce 301 metru. Autobusová zastávka či vlakové nádraží jsou vzdáleny pouze cca 500 m.

Město Bojkovice leží ve východní části okresu Uh. Hradiště v údolí řeky Olšavy. Nad městem se rozkládá zámecká obora s goticko-renesančním zámkem Nový Světlov se stálou expozicí národopisného muzea.

Ubytování

Hosté si mohou vybrat mezi 39 místy karavanových stání s možností elektrické přípojky, která jsou rozdělena na kaskádovitých terasách. To stejné platí i pro stanová místa. Kromě toho si můžete pronajmou pohodlné chatky se sociálním zařízením a kuchyňkou (A1-A5, B1-B5 a nové B7-B10)

Pro děti

Speciálně pro děti je k dispozici dětské hřiště (klouzačky, prolézačky, malá horolezecká stěna) nebo brouzdaliště u bazénu.

Sportovní využití

V areálu je k dispozici bazén 16x10m s max. hloubkou 1,7m a brouzdaliště 4x4m, plážové hřiště. Součástí kempu je půjčovna - stolní tenis, tenisové rakety. Možnost pronájmu tenisových či volejbalových kurtů, travnatého fotbalového hřiště nebo kryté sportovní haly v Bojkovicích. Krytý Aquapark se nachází v nedalekém Uherském Brodě (15km).

Stravování

Ubytovaní hosté mají k dispozici společnou kuchyň, ve které je plynový vařič, teplá voda s použitím vlastního nádobí. Od roku 2013 je k dispozici posezení v restauraci pro cca 100 osob, restaurace slouží formou rychlého občerstvení, kemp je v docházkové vzdálenosti od městě kde se dostatek restaurací, potraviny i pekárny.

Sociální zařízení

Sociální zařízení jsou společná. WC se nachází na dvou místech v kempu, sprchy jsou uprostřed kempu a nejsou zahrnuty v ceně ubytování.

Služby

V případě potřeby je na recepci k dispozici telefon, informační materiály a prodej pohlednic a poštovních známek, suvenýru, turistických map. Wi-Fi připojení je volně dostupné v celém areálu kempu. Pro skupiny nabízíme tréninková soustředění sportovních oddílů (fotbal, tenis, volejbal, badminton atd.) s možností zajištění potřebných sportovišť a stravování. Pro cykloturistiku a turistiku lze individuálně jednat průvodce. Stejně tak zajistíme pro skupiny exkurze v blízkosti Bojkovic dle Vašeho přání a našich možností (vinné sklepy, Baťův kanál, sklárny, pivovar Janáček a další).

Vybavení

Provozní doba

1.5.-30.9.

Typ kempu

Kemp

Ubytování

Chatky, Mobilní domy, Stany, Karavany

Vybavení objektu

Kuchyňka, Elektřina, Prádelna, Hřiště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Recepce, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání

Jazyky na recepci: cz,sk,en,de

dětské hřiště dětské hřiště chatka A5 chatka A5 chatky B1-B5 chatky B1-B5 chatky B1-B5 chatky B1-B5 Chatky B1-B5 Chatky B1-B5 recepce recepce
Kemp vhodný pro

pro turistiku, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprchy za poplatek

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie

Max. příkon: 1
Počet karavanových stání: 40

Služby

Úschovna kol

Sportovní zázemí

Tenisové hřiště, Volejbal, Stolní tenis

Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, WC, Sprcha, Kuchyňka, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Venkovní bazén, Koupání zdarma

Ocenění

Aktivity a akce v okolí

13.12.2018 Mirai na.Zlín Film Festivalu
Mirai na.Zlín Film Festivalu

koncertní zóna ZFF | Jeden z největších loňských objevů české popové scény, skupina Mirai, vystoupí v rámci 59. ročníku Zlín Film Festivalu. V koncertní zóně ZFF se tato frýdeckomístecká kapela představí v sobotu 25. května 2019 od 19:00 hodin Akce probíhá: 25. 5. 2019 - 25. 5. 2019

13.12.2018 Inekafena Zlín Film Festivalu
Inekafena Zlín Film Festivalu

koncertní zóna ZFF | Slovenská punkrocková kapela Inekafe to rozjede na 59. ročníku Zlín Film Festivalu. Bratislavské trojici bude patřit koncertní zóna ZFF v neděli 26. května 2019 od 19:00 hodin. Akce probíhá: 26. 5. 2019 - 26. 5. 2019

13.12.2018
Výuka pletení vánočky na zámku Vizovice

Zámek Vizovice | Jak se plete vánočka. Akce probíhá: 22. 12. 2018 - 22. 12. 2018

Ceník - Eurocamping Bojkovice

Načítám...

Fotografie návštěvníků zařízení

Nahráno fotografií: 4
Fotografie návštěvníků si může zobrazit jen registrovaný a přihlášený uživatel portálu DoKempu.cz

Zaregistrujte se

Přihlašte se:

DoKempu.cz

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Eurocamping Bojkovice
Štefánikova 1008
687 71 Bojkovice

Poloha: GPS: N49°2'28", E17°48'2"
Web: www.eurocamping.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Zlínský kraj
Rekreační oblasti: Slovácko, Zlínsko, Bílé Karpaty

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Eurocamping Bojkovice, který hodnotilo 13 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Eurocamping Bojkovice. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Eurocamping Bojkovice.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist