Ubytování
Telefon: +420 702 030 263 


house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Sázavský ostrov - KEMP SÁZAVA

Sázavský ostrov - KEMP SÁZAVA
9.3 / 10 Vynikající
podle 9 recenzí (celkem 79)

Poznaňská 297,
SÁZAVA 285 06 | Mapa

Provozní období: 01.01. - 31.12.

Základní informace

Rekreační areál Sázavský ostrov ve městě Sázava čítá více než 60 tisíc čtverečních metrů a najdete ho v krásném přírodním prostředí Středního Posázaví (45 km jihovýchodně od Prahy, exit 34 z dálnice D1).

Nabízí možnost zábavy jak zájemcům o kulturní vyžití nebo posezení u grilu či otevřeného ohniště, tak třeba sportovním nadšencům, maminkám s dětmi, školám, školkám, firemním skupinám, náhodným příchozím či zájemcům o zdravý životní styl.

Hosté i návštevníci určitě ocení přímo v areálu nejen oblíbenou restauraci, množství sportovišť a atrakcí na volný čas, ale i další možnosti, jak strávit příjemný den či nezapomenutelnou dovolenou.

Ubytování

Ubytování nabízíme ve vlastních stanech, karavanech, apartmánech (dvoulůžkový, čtyřlůžkový), mobilních domech (čtyřlůžkové) a pokojích (dvoulůžkové, čtyřlůžkové s možností přistýlek). Komfortně vybavené pokoje s vlastní koupelnou a sociálním zařízením mají celkovou kapacitou 70 lůžek + možnost 10 přistýlek. Apartmány a mobilní domy mají vlastní vybavenou kuchyňku, koupelnu a zastřešenou terasou s venkovním posezením. V kempu s max. kapacitou 150 stanů denně si můžete postavit vlastní stan či karavan. K dispozici jsou společné toalety a sprchy.

Pro děti

Pro děti je k dispozici dětské hřiště s lanovkou či obří nafukovací trampolína nejen pro nejmenší.

Sportovní využití

Sázavský ostrov nabízí přímo v areálu možnost aktivního odpočinku na svých sportovištích. K dispozici je dětské hřiště s lanovkou, fotbalové, nohejbalové a volejbalové hřiště, ruské kuželky, venkovní ping pong, obří trampolína a dvě pramice.

DOPORUČUJEME: Ve spolupráci s půjčovnou lodí Bisport nabízíme půjčení kanoí a raftů na jednodenní i vícedenní výlety se zajištěnou dopravou po i proti proudu s kompletním servisem. Více informací na www.bisport.cz.

Ve městě je k dispozici moderní sportovní hala, společenský sál, tenisové kurty, atletická dráha, v okolí možnost vyjížďky na koních, přímo v místě napojení na turistické trasy (červená, zelená, modrá a žlutá) a Posázavskou cyklostezku.

Sociální zařízení

Kemp disponuje novými toaletami a kompletním hygienickým i technickým zázemím pro karavany i hosty ubytované ve stanech. V apartmánech, mobilních domech a pokojích je sociální zařízení vlastní.

Služby

Pokud máte zájem uspořádat firemní porady, školení či konference, tak pro Vás máme k dispozici plně vybavenou školící místnost (kapacita 100 osob) a dva menší salónky. V kempu jsou pro hosty připravené upravené ohniště. Nabízíme možnost zakoupení dřeva a zapůjčení opékačů špekáčků nebo zahradních grilů.

Doplňující informace

Areál Sázavského ostrova se nachází jihovýchodně od Prahy (exit 34 dálnice D1) na ostrově v okrajové části města Sázava v krásném prostředí Středního Posázaví.

Svou polohou, rozlohou a charakterem prostředí a služeb je areál ideálním místem pro pořádání firemních a teambuildingových akcí, školení a seminářů.

Pro potřeby těchto akcí máme k dispozici školící místnost (kapacita cca 100 osob) a dva menší salonky.

Možnost připojení na internet (na pokojích internetové přípojky, v restauraci, školící místnosti a salonku WiFi připojení).

Dále pak pochopitelně 40.000 m2 upravených travnatých ploch včetně přípojek el. energie.

Nabízíme kompletní servis, jakým je vedle moderního typu ubytování, zajímavých prostorů pro stravování, sportovního a kulturního vyžití, i případná spolupráce na přípravě, zajištění a bezchybném průběhu akce. Kreativitou a osobitým přístupem personálu jsme připraveni se přizpůsobit i nejnáročnější klientele a jejím požadavkům.

Majitel zařízení Petr Kejdana

Petr Kejdana

Ředitel areálu

„Vážení hosté,
pokud pojedete okolo na lodi, na kole, autem, vlakem a nebo pošlapete pěšky - neváhejte se u nás stavit! Jsem si jistý, že se Vám tady zalíbí...
Těším se na viděnou!”

Vybavení

Provozní období

01.01. - 31.12.

Ubytování

Mobilní domy, Stany, Karavany, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Elektřina, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Bezbariérový přístup, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání, Vodácký kemp
Jazyky na recepci: cz,sk,en,pl

bisport bisport img_6197_u img_6197_u img_6208_u img_6208_u img_6234 img_6234 img_6361 img_6361 img_6389 img_6389 img_6710 img_6710 img_6979 img_6979 img_8321 img_8321 taverna_2 taverna_2 ubytovani-vlastni-stany-u-taverny-3 ubytovani-vlastni-stany-u-taverny-3
Typ kempu

Rekreační středisko, Kemp, Tábořiště

Kemp vhodný pro

pro večerní zábavu, pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro vodáky, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou, pro vozíčkáře, pro karavanisty

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy za poplatek

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie

Zábava

Diskotéka, Koncerty, Letní kino

Služby

Úschovna kol, Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb, Masáže

Sportovní zázemí

Posilovna, Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Stolní tenis, Petangue, Trampolíny

Stravování

Restaurace

Platba

MasterCard  

Maestro  

Visa  

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, WC, Sprcha, Kuchyňka, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Řeka, Koupání zdarma

Přečtěte si hodnocení kempu Sázavský ostrov - KEMP SÁZAVA , který hodnotilo 9 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Sázavský ostrov - KEMP SÁZAVA. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Sázavský ostrov - KEMP SÁZAVA.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist