Ubytování


 


house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Juniorcamp Nová Živohošť

Juniorcamp Nová Živohošť
10.0 / 10 Úžasné
podle 1 recenzí (celkem 15)

Nová Živohošť 98,
NEVEKLOV 257 56 | Mapa

Provozní období: 01.04. - 30.10.

Doporučené kempy

Mara CAMPING / ATC LIPTOVSKÝ TRNOVEC sa nachádza na brehu priehrady Liptovská Mara, ktorá…

Vynikající 9.7/ 10

Camping Rožnov se nachází na úpatí proslulé hory Radhošť se sochou pohanského boha…

Úžasné 10.0/ 10

Bojkovický Eurocamping naleznete v okrajové části města asi 10 minut z centra města.…

Velmi dobré 7.8/ 10

Autokempink Strážnice je v letních měsících obsazen převážně rodinami s dětmi, kteří zde…

Základní informace

Juniorcamp Tobogán a Caravan Club

Tyto dvě rekreační zařízení se nacházejí v jedné z nejkrásnějších lokalit Slapské přehrady cca 60 km od Prahy. Atraktivní prostředí, nepřeberné množství sportovního vyžití a přijatelné ceny - to jsou důvody, proč jsou tato rekreační zařízení stále vyhledávána turisty.

Ubytování

Juniorcamp Tobogán nabízí ubytování v jednoduše zařízených letních, nevytápěných chatičkách v celkové kapacitě 130 lůžek. V jednotlivých pokojích hosté naleznou postel či palandu, skříň, stolek a židle. Součástí vybavení každé chatky jsou také peřiny a polštáře s povlečením. Areál nabízí dvou, tří nebo čtyřlůžkové pokoje, které je možné dále kombinovat dle vašeho přání. V menších chatkách je celkem 5 pokojů, většinou dvoulůžkových. Větší chatky mají sedm až devět pokojů a to od dvou, až po čtyřlůžkové pokoje. V případě mimosezonních větších akcí je možné po dohodě s vedením areálu v jednotlivých pokojích zajistit i elektrické přitápění.
Ubytování v chatkách "Caravan club"

Caravan club poskytuje ubytování ve zděných vytápěných chatkách. Tyto chatky poskytují možnost celoroční ubytování v celkové kapacitě 70 lůžek. A to ve čtyřlůžkových a pětilůžkových pokojích, které nabízí postele či palandy, skříň, stolek a židle. Součástí vybavení každého vytápěného pokoje jsou také peřiny a polštáře s povlečením

Sociální zařízení

U každého z areálů je k dispozici dostatečná kapacita, několikrát denně udržovaného sociálního zařízení a sprch s neustále tekoucí teplou vodou. I z nejvzdálenějších chatek je sociální zařízení na dosah, maximálně několik desítek metrů. Vše ve zděných částech budov s veškerým komfortním vybavením a pravidelně doplňovanými toaletními potřebami, jako je toaletní papír a tekuté mýdlo.

Služby

Areály skýtají velmi zajímavé zázemí nejen pro pobyty rodin s dětmi, ale také pro rekreační pobyty, či soutředění pro mnohé sportovní kluby a týmy. Areál je optimální i pro školní výlety, či pobyty v přírodě, jak pro menší děti, tak i pro středoškolská, či vysokoškolská zařízení.

Pravidelně jsou zde již také organizována motorkářská setkání, tréningová setkání vodních záchranářských klubů i setkání milovníků psů, kteří zde pořádají pravidelně různé soutěže, výstavy a tréningové pobyty.

Hledáte také prostory pro vaše soukromé, či firemní akce? Juniorcamp Tobogán a Caravan club jsou pro vás optimálním řešením! Přijatelné ceny ubytování, velké vnitřní i vnější prostory pro různé aktivity, zajištění stravování pro malé i velké skupiny, celodenně otevřená občerstvení, venkovní bary i půjčovny sportovního náčiní. A to po celou aktivní sezónu, či na základě vzájemné dohody tak, abyste byli vždy maximálně spokojeni a pobyt u nás jste si mohli co nejvíce užít.

Budeme velmi rádi, pokud k nám také přijedete :-)

Doplňující informace

V převážné většině je celý areál pokryt internetových WIFI signálem zdarma. Elektrické zásuvky ve všech chatkách a pokojích jsou určeny jen pro mobilní telefony, tablety či počítače, případně rádia. Nejsou určeny pro varné konvice, přenosné lednice a další příkonově náročnější zařízení. V žádných chatkách a pokojích nelze vařit. Veškeré naše ubytovací kapacity jsou vhodné jak pro letní pobyt rodin s dětmi, tak i pro školy v přírodě, sportovní soustředění, firemní, či jiné akce. V době mimo hlavní sezónu je možné využít pro větší firemní, či jiné akce ubytování obou areálů o celkové kapacitě 200 lůžek s příslušným stravovacím a jiným servisem dle přání a dohody.

Vybavení

Provozní období

01.04. - 30.10.

Ubytování

Chatky, Karavany

Vybavení objektu

Elektřina, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Sprchy, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání

1 1 f10jpg f10jpg f12jpg f12jpg f13jpg f13jpg f14jpg f14jpg f15jpg f15jpg f16jpg f16jpg f2jpg f2jpg f3jpg f3jpg f4jpg f4jpg f5jpg f5jpg f7jpg f7jpg junior živohošť3 junior živohošť3
Typ kempu

Rekreační středisko

Kemp vhodný pro

pro turistiku

Zábava

Diskotéka

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Stolní tenis

f9jpg f9jpg IMG_1233 IMG_1233 IMG_1242 IMG_1242 junior živohošť7 junior živohošť7
Vybavení chatek

Elektřina, Ložní prádlo

Koupání

Přehrada, Koupání zdarma

Přečtěte si hodnocení kempu Juniorcamp Nová Živohošť , který hodnotilo 1 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Juniorcamp Nová Živohošť. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Juniorcamp Nová Živohošť.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist