Ubytování
Telefon: +420 607 665 277 


house house house house house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Veřejné tábořiště Nová Živohošť

Veřejné tábořiště Nová Živohošť

Nová Živohošť,
KŘEČOVICE 257 56 | Mapa

Provozní období: 02.06. - 27.08.

Základní informace

Klid a pohoda na Slapech pro aktivní dovolenou, odpočinek a relaxaci u vody.
Hledáte ideální místo pro volný čas na Slapech či firemní akci v okolí Prahy? Chcete si užít příjemnou rodinnou dovolenou v českém kempu nebo vybíráte lokalitu pro uspořádání teambuildingu ve vaší společnosti?
Tábořiště je součástí vyhledávaného rekreačního střediska Nová Živohošť v centrální oblasti Slapského jezera, asi 60 km jižně od Prahy. Návštěvníkům nabízí nezaměnitelnou otevřenou prosluněnou plochu přímo u vody pro umístění stanů, aut, karavanů a obytných vozidel, vlastní upravenou pláž se vzrostlými stromy ve stylu anglického parku a písečné, přístupné břehy řeky Vltavy. Tábořiště zajišťuje svým návštěvníkům již po několik generací možnost trávení své dovolené a volného času v tradičním volném stylu. Těšíme se i na Vaši návštěvu.

Ubytování

Disponujeme celkovou plochou více jak 16000 m2. Protože na Živohošti bývá živo, samozřejmostí je také samostatné, klidnější oddělení pro rodiny s dětmi na ploše bezmála 2500 m2. K dispozici je recepce s každodenním provozem, sociální zázemí se sprchami, stánky s občerstvením, elektrické připojení, široká nabídka půjčovny motorových člunů, šlapadel a paddleboardů, nádherná příroda, zajímavé okolí s řadou různého vyžití a hlavně pohoda a pravá nespoutaná letní atmosféra.
Nabízíme plochu přímo u vody pro umístění stanů, aut, karavanů a obytných vozidel bez možnosti ubatování v chatkách. Výhodou je bezproblémový příjezd s vozidly je pohodlný i pro větší karavany.

Pro děti

Dětitaké nejraději jezdí na točitém tobogánu v blízkosti kempu nebo se s rodiči projíždějí na šlapadlech a v motorových člunech.Přímo v kempu je umístěno dětské hřiště i pro nejmenší, krytá vnitřníé herna. Děti ocení jemné písečné pláže pro stavění hradů a plácání báboviček a snadný pozvolný terén ve vodě

Sportovní využití

Půjčovna motorových člunů, šlapadel paddleboardů, kanoí a pramic, vymezené plochy pro plavce, Doporučujeme výlety nejen na kolech po okolí. V blízkosti kempu tenisové kurty a nohejbal pro vřejnost, minigolf, lesy pro běh, turistiku s famózními vyhlídkami, houbaření, velice vhodné jsou podmínky i pro milovníky rybaření

Sociální zařízení

V kempu je k dispozici sociální zařízení včetně sprch s teplou vodou, samostatná výlevka pro chemické WC

Služby

Stánky s občerstvením, v docházkové vzdálenosti do 300 m několik restaurací s hotovkami a minutkami, samooblsuha smíšeného zboží s uzeninami a cukrárnou, K dispozici jsou stánky s občerstvením, sportovními potřebami a textilem. Infocentrum oblasti je v nedaleké obci Neveklov -9 km. V kempu a okolí je občasná živá hudba o víkendech, discotéka. Do místa jsou vedeny spoje lodní a autobusové dopravy.

Vybavení

Provozní období

02.06. - 27.08.

Ubytování

Stany, Karavany, Obytné přívěsy

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Teplá voda, WC, Koupání
Jazyky na recepci: cz,sk,en,de

Typ kempu

Rekreační středisko, Kemp, Tábořiště

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro vodáky, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou, pro karavanisty

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie, Výměna plyn. bomby
Max. příkon: 6A

Zábava

Diskotéka

Služby

Úschovna kol, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Stolní tenis, Lanové centrum

Stravování

Obchod s potravinami, Restaurace, Bufet

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, Kuchyňka, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu
Plocha pro stany: 16000m2

Koupání

Řeka, Přehrada, Koupání zdarma, Pláž, Tobogán

Podívejte se na hodnocení kempu Veřejné tábořiště Nová Živohošť a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Veřejné tábořiště Nová Živohošť. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Veřejné tábořiště Nová Živohošť.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist