Ubytování
Telefon: +420 724 101 725, +420 515 291 291 


house house house house house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Chatová osada U Lesa

Chatová osada U Lesa

Vranovská pláž,
VRANOV NAD DYJÍ 671 03 | Mapa

Provozní období: 01.05. - 30.09.

Základní informace

Chatová osada U Lesa se nachází na břehu hlavní pláže Vranovské přehrady. Naše chatky jsou od vody vzdáleny cca 300 m. Náš areál je ideální místo pro strávení jak pobytové rodinné rekreace, tak pro sportovně založené klienty, pro které je zde připraveno mnoho turistických tras do překrásného okolí Vranovské přehrady s návštěvou nedalekého vranovského zámku. Celý oplocený areál se nachází těsně nad hlavní pláží v borovém lese a poskytuje naprosté soukromí pro ubytované.

Ubytování

Mobilheimy a chatky jsou vhodné především pro rodiny s dětmi, dále pak pro školní výlety, rybáře a v neposlední řadě i jako místo setkání přátel a různých firemních i soukromých akcí. V areálu je k dispozici celkem 15 chatek od 2-lůžkových až po 5-lůžkové, 1 apartmánová chata pro 5 osob a 4ks mobilheimů pro 4 - 6 osob. Většina chatek je dvoupatrových s venkovním posezením pod krytou pergolou.

2 – 5 lůžkové chatky - zásuvka 220 V, osvětlení, lůžka, lůžkoviny, skříň na šaty, stolek, židle, lednička s menším mrazákem, vařič, rychlovarná konvice, základní nádobí, venkovní kryté posezení, WC a sprchy jsou zdarma společné v areálu.

Apartmánová chata – zásuvky 220 V, osvětlení, lůžka, lůžkoviny, skříň na šaty, stolek, židle, lednička s menším mrazákem, komplet zařízená kuchyňka s el. vařičem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, základní nádobí, rádio, TV, SAT, sprcha, WC, venkovní kryté posezení.

Mobilheimy – zásuvky 220V, osvětlení, 2 oddělené pokoje po 2-lůžkách, lůžkoviny, skříně na šaty, stolek, židle, lednička s menším mrazákem, komplet zařízená kuchyňka s el. vařičem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, základní nádobí, rádio, sprcha, WC, venkovní kryté posezení.

Pro děti

Dětské prolézačky se skluzavkou, pískoviště, dětský lanový park, stolní tenis, kolotoč, houpačky, lanovka, venkovní gril, venkovní ohniště, hřiště, ruské kuželky, badminton, softtenis, menší společenská místnost se SAT TV, různé společenské hry zdarma k zapůjčení.

Sportovní využití

Voda ve Vranovské přehradě zůstává po celý rok čistá a bez sinic. V létě je zde možnost provozování řady vodních sportů. Na pláži je mnoho možností využití volného času, jako např. půjčovna loděk, elektrolodí, šlapadel, horských kol a surfů. Najdete zde tobogán, hřiště na volejbal, nohejbal zdarma, dětské venkovní hřiště, krytou dětskou hernu, vodní trampolínu, vodní fotbal, waterball, dětský bungee jumping, lanový park.

Lodní dopravou se můžete okružní jízdou pohodlně dostat až k hradu Bítov a vyhlídkový vláček Vás doveze zase k zámku Vranov nad Dyjí. V nedalekém zařízení hotelu Vranov - VOLAREZA můžete využít saunu, vířivku, masáže, zahrát si sqash, tenis, minigolf a další.

Sociální zařízení

V areálu se nachází společné sociální zařízení s dostatečnou kapacitou. V budově se nachází také pračka pro hosty, přebalovací pult a dětská vanička.

Služby

Parkování automobilů či úschovna kol je zdarma přímo uvnitř areálu. Rádi vám zapůjčíme různé společenské hry či uschováme kola. Součástí areálu je také otevřené ohniště, zdarma k zapůjčení zahradní grily, společenská místnost s TV, SAT, automatická pračka, přebalovací pult, dětská vanička.

Doplňující informace

O víkendech se na pláži pořádají různé kulturní akce, např. Výlov sektu, závody Dračích lodí, Vranovské volejbalové léto, Miss Pláž atd.

Majitel zařízení Pavel Svoboda

Pavel Svoboda

manager areálu

„Vážení návštěvníci,
ráda Vás přivítám v našem rodinném rekreačním areálu. Areál je přizpůsoben především pro rodiny s dětmi kde najdete vše, aby se Vaše dovolená stala nezapomenutelným zážitkem pro všechny členy Vaší rodiny.”

Vybavení

Provozní období

01.05. - 30.09.

Ubytování

Chatky, Mobilní domy, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Prádelna, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání
Jazyky na recepci: cz,sk,de

společné toalety společné toalety společné umyvárky společné umyvárky venkovni-posezeni-mobilheim venkovni-posezeni-mobilheim
Typ kempu

Chatová osada, Rekreační středisko, Kemp

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Umyvadlo s teplou vodou

Zábava

Koncerty, Letní kino, Animační programy

Služby

Wellness, Úschovna kol, Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb, Masáže, Prodejna outdoor vybavení

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Posilovna, Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Stolní tenis, Petangue, Víceúčelové hřiště, Lanové centrum

Stravování

Obchod s potravinami, Restaurace, Bufet

Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, WC, Sprcha, Kuchyňka, Ložní prádlo

Koupání

Přehrada, Koupání zdarma, Pláž, Tobogán

Podívejte se na hodnocení kempu Chatová osada U Lesa a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Chatová osada U Lesa. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Chatová osada U Lesa.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist