IMMANUEL

Slavíkov-Dlouhý 1,
ŽDÍREC NAD DOUBRAVOU 582 63

Provozní období: .. - ..

Doporučené kempy v okolí

Skvělé 9.1 / 10

Areál Autokempu Seč Pláž se nachází v CHKO Železné hory, cca kilometr od centra Seče.…

Úžasné 10.0 / 10

Kemp Moře u rybníku Řeka se nachází na Českomoravské vrchovině u města Krucemburk.…

Vynikající 9.6 / 10

Autokemp Sykovec se nachází v samém srdci Vysočiny v turisticky oblíbené oblasti Tří…

Úžasné 10.0 / 10

Areál YC Pardubice se nachází na břehu Sečské přehrady v místní části Ústupky. Čeká na…

Základní informace

Jsme rádi, že jste ve virtuálním světě našli cestu až sem. Zde najdete vše důležité k tomu, abyste k nám v pořádku dojeli a mohli strávit nezapomenutelné chvíle v nově zrekonstruovaném hotelu u rybníka Dlouhý v nádherném prostředí Českomoravské vysočiny.
Na stránkách je umístěn přehled nabízených služeb od pořádání akcí pro neziskové organizace a firemní klienty přes ubytování až po stravování. Dále zde najdete ceníky, fotogalerii, jídelní lístky aj. Doufáme, že naše www stránky vás zaujmou a po jejich zhlédnutí nás budete kontaktovat a zarezervujete si svůj pobyt nebo se rozhodnete uspořádat akce pro neziskové organizace.
Velmi se na vás těšíme.

Ubytování

Roubenky
Můžeme vám nabídnout dvě luxusní VIP roubenky s kapacitou 6-8 osob. Každá roubenka má celkem tři ložnice, velký společný obývací pokoj, dvě koupelny s WC a kuchyňku s myčkou nádobí, vinotékou a kávovarem. Dodatečné WC je vybaveno pračkou a sušičkou. Roubenka “Donaldson” je stylizována v tradičním anglickém stylu, zatímco roubenka “Lee” má velmi současný moderní vzhled.

Rodinné chaty
Můžeme vám nabídnout dvě rodinné chaty s kapacitou 8 osob. Každá chata má celkem tři ložnice, velký společný obývací pokoj, dvě koupelny s WC a kuchyňku s myčkou nádobí. Dodatečné WC je vybaveno pračkou a sušičkou. Chata “Retro” je ve stylu 60. let ve švédsku, zatímco chata “Romantika” má švédské „country style“.

Pokoje se soc. zař.
V hlavní budově máme dva pokoje a šest apartmánů s vlastním sociálním zařízením. Pokoje a apartmány mají různé dispozice a vybavení. Kliknutím na jednotlivé pokoje a apartmány najdete obrázky a informace o této konkrétní místnosti.
Pokoje bez soc. zař.
V hlavní budově máme devět pokojů se společným sociálním zařízením. Společné toalety a sprchy se nacházejí na stejném podlaží a jsou nádherně zrenovované. Každý host zde najde soukromý prostor pro hygienu. Vedlejší budova je zateplená, odhlučněná a všechny pokoje jsou nově zrekonstruované. Pokoje 1 – 4 mají nový nábytek, zatímco pokoje 5 – 9 mají starší stylový soubor nábytku.

Letní ubytování
Chatky představují ekonomicky nejvýhodnější volbu pro ubytování. Žádná z nich není vytápěna. Sprchy a WC se nacházejí na konci hlavní budovy. Chatky mají jen základní vybavení, do všech je však zavedena elektrická energie. Pokud by ubytovací kapacita byla vyčerpaná, pak můžeme nabídnout místo pro postavení přívěsu, stanu nebo vybudování celého stanového tábora.

Konferenční místnosti
Pro konference a jednání můžeme nabídnout celou řadu různých zasedacích místností. Včetně jídelny máme tři zasedací místnosti v hlavní budově, jeden menší sál ve vedlejší budově a také další možné prostory pro setkávání v budově Vávrova chalupa. Jednotlivé sály je možno flexibilně uspořádat do požadovaného stylu. Můžeme nastavit divadelní uspořádání bez stolů nebo se stoly. Většina zasedacích místností je vybavena plátnem a bílou tabuli. Máme také k zapůjčení dva dataprojektory a jeden flipchart..

Sportovní využití

Areál nabízí různé možnosti sportovního i kulturního vyžití. K dispozici je knihovna s českými i zahraničními publikacemi, nabídka akcí do nejbližšího okolí, zprostředkování aktivit.
Letos jsme připravili nové pískoviště na našem dětském hřišti, kde dospělí při dohledu nad svými dětmi mohou využít pohostinství Vávrovy chalupy (v letní sezoně nabízíme občerstvení od zmrzlinových pohárů, přes chlazené nápoje až k možnosti grilování steaků)
Aktivní sportovci určitě využijí fotbalové, volejbalové či nohejbalové hřiště
Pro příjemně strávený večer můžete využít ohniště u Vávrovy chalupy třeba na opékání buřtů nebo klobásek.
Vávrova chalupa je historický objekt, který nabízí zdokumentovanou historii jak přilehlého mlýna, tak i vlastní chalupy, kde se dochovala černá kuchyně, původní kamna, klenuté prostory, kde dříve byla stáj, široké zdi, které i v létě nechtějí pustit teplo dovnitř, takže v horkých dnech je zde příjemný chládek. V objektu je v horním patře návštěvníkům k dispozici kulečník, malý fotbálek a velká pohodlná místnost pro večerní debaty u vína.
Kdo rád hraje ping-pong, ,může u nás zkusit porazit soupeře i v tomto sportu.
Rybník, který skýtá radost jak malým tak velkým návštěvníkům. Pro romantiku se můžete projet na lodičkách nebo šlapadle, prozkoumat všechna zákoutí rybníka, kde jsou různé druhy ryb pro sportovní rybaření. Rybník je vhodný spíše pro projížďky, než na koupání.

Stravování

Hlavní jídelní nabídka
Kvalita jídla je na Konferenčním centru Immanuel jedna z nejdůležitějších oblastí našeho servisu. Nabízíme 6 jídelních plánů, od jednoduchých a levných (kvalitních) jídel po vynikající tříchodová jídla, která uspokojí i velmi náročné klienty. Máme k dispozici různá menu, takže jistě najdete to správné menu pro Vaši skupinu. A kdyby jste potřebovali, můžeme s Vámi navrhnout menu „na zakázku“. Umíme vařit i velmi dobrá vegetariánská jídla a dokážeme se přizpůsobit různým dietám a potřebám.
Náš personál se vícekrát do roka školí v nejmodernějších trendech mezinárodní kuchyně, abychom Vám stále mohli nabízet čerstvé a zajímavé novinky. Spolupracujeme například s Pražskou kulinářskou akademií a s pražským Intergastem.

Vybavení

Provozní doba

..-..

Ubytování

Chatky, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Elektřina, Hřiště, Oplocený areál, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Teplá voda, WC, Koupání

Typ kempu

Chatová osada, Rekreační středisko, Kemp

Kemp vhodný pro

pro večerní zábavu, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro sportovní aktivity, pro rodinnou dovolenou

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Víceúčelové hřiště

_fac_pricelist_IMMANUEL

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

IMMANUEL
Slavíkov-Dlouhý 1
582 63 Ždírec nad Doubravou

Poloha: GPS: N49°45'10", E15°48'57"
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Kraj Vysočina
Rekreační oblasti: Chrudimsko - Hlinecko, oblast Vysočina

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Podívejte se na hodnocení kempu IMMANUEL a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu IMMANUEL. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu IMMANUEL.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist