Kemp Radeč

10.0 / 10 Úžasné
podle 2 recenzí (celkem 9)  

Dr. A. Hejny 133,
ÚPICE 542 32 | Mapa

Provozní období: .. - ..

Základní informace

Sportovní a turistické centrum Jestřebích hor nabízí ubytování v Úpici ve svých třech ubytovacích zařízeních. V Městském penzionu, Ubytovně Sparta a v Kempu Radeč. Celkově nabízíme ubytování pro 96 osob. Ubytování je vhodné jak k soukromé rekreaci, tak pro kolektivy, ke sportovním soustředím a školám v přírodě.
Městský pension
Kapacita: 18 lůžek ve čtyř a pětilůžkových pokojích buď s vlastní koupelnou a WC na pokoji nebo společným WC a koupelnou v patře. V penzionu je možné objednat stravování.
Ubytovna Sparta
Ubytovna se nachází v areálu fotbalového stadionu Sparta. Jde o turistickou ubytovnu I. kategorie, která je vybavena deseti třílůžkovými pokoji s umývadlem, teplou a studenou vodou. Společné sociální zařízení (sprchy, WC, jak pro muže tak pro ženy) má dostatečnou kapacitu pro všechny ubytované. V ubytovně je společenská místnost s kabelovou televizí, přehrávačem DVD, CD a video přehrávačem. Pro kolektivy je možné předem objednat stravování v jídelně pro cca 25 osob. Ubytovna je certifikovaná Klubem českých turistů.
Kemp Radeč
Chatky v kempu, každá se čtyřmi lůžky, jsou vybaveny umývadlem, WC a kuchyňkou. Jsou umístěny v klidném prostředí s možností občerstvení v restauraci Na Koupališti. Parkování automobilů i karavanů je možné přímo v areálu.
Kapacita kempu: 48 lůžek ve 12 chatkách. Sprchy nejsou zatím součástí chatek, ale je jich možno v kempu využít.

Vybavení

Provozní doba

..-..

Ubytování

Chatky, Stany

Vybavení objektu

Psi povoleni, Sprchy, Koupání

Kemp Radeč Kemp Radeč Penzion Penzion Ubytovna Ubytovna
Sportovní zázemí

Tenisové hřiště

Penzion Penzion
Vybavení chatek

WC, Kuchyňka

Koupání

Koupání zdarma

Aktivity a akce v okolí

23.10.2018
Výsadba Stromu svobody u Stezky korunami stromů

Stezka korunami stromů Krkonoše s.r.o. | U příležitosti oslav jubilejního 100. výročí založení republiky bude v neděli 28. 10. 2018 od 13.00 hodin přímo u hlavní budovy Stezky korunami stromů Krkonoše vysazen Strom svobody. Jeho slavnostní zasazení, ke kterému je veřejnost srdečně zvána, má tento historický milník připomínat. Akce probíhá: 28. 10. 2018 - 28. 10. 2018

23.10.2018
Slavnost jubilejní lípy svobody

Vlastivědné muzeum v Dobrušce | Na Šubertově náměstí se bude opět po devadesáti devíti letech sázet lípa svobody. Program slavnosti jubilejní lípy svobody zahájí ve 14:30 hodin na tomto náměstí slavnostní fanfáry Dobrušského žesťového sdružení. Ženský pěvecký sbor Vlasta založený v roce 1881 zde zapěje státní hymny dvou národů, Akce probíhá: 28. 10. 2018 - 28. 10. 2018

Ceník - Kemp Radeč

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Kemp Radeč
Dr. A. Hejny 133
542 32 Úpice

Poloha: GPS: N50°30'48", E16°1'1"
Web: www.stcjh.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Královéhradecký kraj
Rekreační oblasti: Jestřebí hory, Kladské pomezí, Broumovsko

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Kemp Radeč, který hodnotili 2 uživatelé. Ceny najdete v ceníku kempu Kemp Radeč. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Kemp Radeč.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist