Ubytování
Telefon: +420 777 303 246 


house house house house house house house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Slovácký Dvůr

Slovácký Dvůr

Nádražní 1010,
OSTROŽSKÁ NOVÁ VES 687 22 | Mapa

Provozní období: 31.12. - 31.12.

Základní informace

Slovácký dvůr je místem s téměř nekonečnými možnostmi vyžití, a to doslova pro každého. Aktivní dovolená pro celou rodinu, dokonalé prázdniny pro vaše děti, tematicky zaměřené prodloužené víkendy, jedno či vícedenní akce pro firmy či pro uzavřené skupiny přátel, svatby, narozeninové oslavy či dokonce mejdany...
Aktivní dovolená i místo pro relax.

Projeďte se na kole na téměř nekonečných cyklostezkách všude okolo. Zahrajte si u nás basket, tenis, volejbal, fotbálek a další. Stále ještě nejste unaveni? Zchlaďte se v našem biotopu nebo využijte náš privátní wellness. Chcete lenošit? Dejte si sklenku či láhev dobrého vína... To vše v samotném srdci Slovácka, jen pár kilometrů od Uherského Hradiště, celoročně s velmi dobrou dopravní dostupností.

Nabízíme vám pohodlné ubytování v hlavní budově našeho penzionu, ve stylových vinařských búdách, v rybářských chatkách s vlastním molem nad naším jezírkem, v samostatné selské stodole, ve dřevěných sudech či v prostorném kempu. Zároveň si vás dovolujeme pozvat do naší restaurace, která si zakládá na více i méně tradičních jídlech i menších dobrotách spojených právě se Slováckem, potažmo s moravskou kuchyní obecně. K dispozici jsou vám také naše sezónní venkovní bistro či otevřený gril.

Od nás si odnesete krásné vzpomínky a skvělé zážitky.
Těšíme se na Vás. Tým Slováckého dvora.

Ubytování

Slovácký dvůr nabízí hned několik forem ubytování. Najdete u nás:
Ubytování v penzionu je v tzv. studiích. Samostatné pokoje jsou pro 2-4 osoby, celkem je v penzionu 42 míst. Využít můžete využít některou z našich 16 vinařských búd pro 4-5 osob, v areálu najdete 6 rybářských chat pro 3-4 osoby, s terasou nad rybníkem s možností rekreačního rybaření Chyť a pusť. Další možností ubytování je stylová selská stodola pro 10-12 osob. Na konci areálu je plocha karavany a stany.

Pro děti

Děti u nás mají široké vyžití. Lanové centrum se skluzavkou, dětské hřiště, bike park, minigolf, lezeckou stěnu, stolní tenis. Během sezóny (červenec-srpen) pořádáme 2x týdně animační programy s animátory a každou neděli rodinné odpoledne s programem.

Sportovní využití

V areálu využijte víceúčelové hřiště pro tenis, basketball, volejbal, beachvolejbalové hřiště, dětské hřiště, kopaní v biotopu, půjčovna kol a koloběžek, rekreační rybolov "Chyť a pusť", lanové centrum pro děti se skluzavkou, pétanque, stolní tenis

Sociální zařízení

Pro stany a obytné plochy jsou v areálu zdarma sprchy a toalety.

Služby

Pro stanaře je v blízkosti stanové plochy kuchyňka se základní výbavou k vaření a posezením. V areálu najdete cykloservis, půjčovnu sportovních potřeb, kol a koloběžek. Během sezóny je v provozu Infocentrum, obchůdek s potravinami a suvenýry.

Vybavení

Provozní období

31.12. - 31.12.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany, Obytné přívěsy, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Elektřina, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Bezbariérový přístup, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání
Jazyky na recepci: cz,sk,en

Typ kempu

Rekreační středisko, Kemp

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou, pro vozíčkáře, pro karavanisty

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie

Zábava

Koncerty, Animační programy, Večerní organizovaný program

Služby

Wellness, Úschovna kol, Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Stolní tenis, Petangue, Víceúčelové hřiště, Lanové centrum, Lezecká stěna

Stravování

Obchod s potravinami, Restaurace, Bufet

Platba

AmericanExpress  

MasterCard  

Maestro  

Visa  

VisaElectron  

DinersClub  

JCBCard  

TicketRestaurant  

LeChèqueDéjeuner  

GastroPass  

GurmanPass  

Vybavení chatek

Elektřina, Ložní prádlo

Stany


Plocha pro stany: Ano

Koupání

Jezero, Koupání zdarma, Pláž, Koupaliště

Awards

Podívejte se na hodnocení kempu Slovácký Dvůr a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Slovácký Dvůr. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Slovácký Dvůr.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist