Camp U Roštěnky

9.5 / 10 Vynikající
podle 43 recenzí (celkem 67)  

Roštýn 442,
TELČ 588 56 | Mapa

Provozní období: .5. - .9.

Základní informace

V jednoduchosti je krása a to u nás v kempu Telč "U Roštěnky" uznáváme i v kuchyni…co zvládneme, snažíme si vypěstovat sami, co ne, víme kde si sehnat v dobré kvalitě. Například hovězí steaky z nedaleké biofarmy v Sasově, čerstvé pstruhy od místních rybářů, kteří Vám z potoka připlavou rovnou na talíř, akorát si cestou odpočinou chvilku na grilu.
V kombinaci s tajemnými rostlinkami z naší bylinkové zahrádky a příjemnou okolní atmosférou Vám vykouzlíme takové chuťové zážitky a takový úsměv na tváři, že se budete olizovat ještě v zimě a těšit se, až zase otevřeme.
Děláme vše opravdu poctivě a jde nám především o to, abyste byli spokojeni a rádi se vraceli - pak budeme spokojení i my. Jakákoliv výtka, kritika či nápad je pro nás motivací, která nás posouvá a zlepšuje. Tak to s tou kritikou moc nepřehánějte, abychom náhodou nezpychli.

Lukáš Mazal

majitel

„Přijďte si užít atmosféru v rekreačním areálu v těsné blízkosti průzračného rybníka, ochutnat poctivé výtvory z naší kuchyně, vyžít se sportovně či kulturně...zkrátka co si budete přát :)”

Vybavení

Provozní doba

.5.-.9.

Typ kempu

Chatová osada, Rekreační středisko, Kemp, Tábořiště

Ubytování

Chatky, Mobilní domy, Stany, Karavany, Obytné přívěsy

Vybavení objektu

Společenská místnost, Elektřina, Hřiště, Ohniště, Dětské hřiště, Psi povoleni, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání

Kemp vhodný pro

pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou

Pro karavanisty

Přípojka el. energie

Zábava

Koncerty

Služby

Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Posilovna, Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Stolní tenis, Petangue, Víceúčelové hřiště, Lanové centrum, Lezecká stěna

Stravování

Restaurace, Bufet

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Rybník, Koupání zdarma, Koupaliště, Pláž

Ocenění

Ceník - Camp U Roštěnky

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Camp U Roštěnky
Roštýn 442
588 56 Telč

Poloha: GPS: N49°11'38", E15°26'56"
Web: www.urostenky.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Kraj Vysočina
Rekreační oblast: oblast Vysočina

Lukáš Mazal

majitel

„Přijďte si užít atmosféru v rekreačním areálu v těsné blízkosti průzračného rybníka, ochutnat poctivé výtvory z naší kuchyně, vyžít se sportovně či kulturně...zkrátka co si budete přát :)”

Jak se k nám dostanete

Sledujte nás na Facebooku

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Camp U Roštěnky, který hodnotilo 43 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Camp U Roštěnky. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Camp U Roštěnky.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist