Kemp Sázava

6.0 / 10 Chvályhodné
podle 2 recenzí (celkem 63)  

Poznaňská 297,
SÁZAVA 285 06 | Mapa

Provozní období: 1.1. - 31.12.

Základní informace

Rekreační areál Sázavský ostrov ve městě Sázava čítá více než 60 tisíc čtverečních metrů a najdete ho v krásném přírodním prostředí Středního Posázaví (45 km jihovýchodně od Prahy, exit 34 z dálnice D1).

Nabízí možnost zábavy jak zájemcům o kulturní vyžití nebo posezení u grilu či otevřeného ohniště, tak třeba sportovním nadšencům, maminkám s dětmi, školám, školkám, firemním skupinám, náhodným příchozím či zájemcům o zdravý životní styl.

Hosté i návštevníci určitě ocení přímo v areálu nejen oblíbenou restauraci, množství sportovišť a atrakcí na volný čas, ale i další možnosti, jak strávit příjemný den či nezapomenutelnou dovolenou.

Ubytování

Ubytování nabízíme ve vlastních stanech, karavanech, apartmánech (dvoulůžkový, čtyřlůžkový), mobilních domech (čtyřlůžkové) a pokojích (dvoulůžkové, čtyřlůžkové s možností přistýlek). Komfortně vybavené pokoje s vlastní koupelnou a sociálním zařízením mají celkovou kapacitou 70 lůžek + možnost 10 přistýlek. Apartmány a mobilní domy mají vlastní vybavenou kuchyňku, koupelnu a zastřešenou terasou s venkovním posezením. V kempu s max. kapacitou 150 stanů denně si můžete postavit vlastní stan či karavan. K dispozici jsou společné toalety a sprchy.

Pro děti

Pro děti je k dispozici dětské hřiště s lanovkou či obří nafukovací trampolína nejen pro nejmenší.

Sportovní využití

Sázavský ostrov nabízí přímo v areálu možnost aktivního odpočinku na svých sportovištích. K dispozici je dětské hřiště s lanovkou, fotbalové, nohejbalové a volejbalové hřiště, ruské kuželky, venkovní ping pong, obří trampolína a dvě pramice.

DOPORUČUJEME: Ve spolupráci s půjčovnou lodí Bisport nabízíme půjčení kanoí a raftů na jednodenní i vícedenní výlety se zajištěnou dopravou po i proti proudu s kompletním servisem. Více informací na www.bisport.cz.

Ve městě je k dispozici moderní sportovní hala, společenský sál, tenisové kurty, atletická dráha, v okolí možnost vyjížďky na koních, přímo v místě napojení na turistické trasy (červená, zelená, modrá a žlutá) a Posázavskou cyklostezku.

Stravování

Přímo v areálu se nachází restaurace Sázavská taverna, kde každý den kromě stálého jídelního lístku nabízíme i polopenze, plné penze či snídaně. Pro zájemce můžeme připravit rauty, večírky, oslavy atd.
V létě nabízíme i rychlé občerstvení v plážovém baru.

Sociální zařízení

Kemp disponuje novými toaletami a kompletním hygienickým i technickým zázemím pro karavany i hosty ubytované ve stanech. V apartmánech, mobilních domech a pokojích je sociální zařízení vlastní.

Služby

Pokud máte zájem uspořádat firemní porady, školení či konference, tak pro Vás máme k dispozici plně vybavenou školící místnost (kapacita 100 osob) a dva menší salónky. V kempu jsou pro hosty připravené upravené ohniště. Nabízíme možnost zakoupení dřeva a zapůjčení opékačů špekáčků nebo zahradních grilů.

Doplňující informace

Areál Sázavského ostrova se nachází jihovýchodně od Prahy (exit 34 dálnice D1) na ostrově v okrajové části města Sázava v krásném prostředí Středního Posázaví.

Svou polohou, rozlohou a charakterem prostředí a služeb je areál ideálním místem pro pořádání firemních a teambuildingových akcí, školení a seminářů.

Pro potřeby těchto akcí máme k dispozici školící místnost (kapacita cca 100 osob) a dva menší salonky.

Možnost připojení na internet (na pokojích internetové přípojky, v restauraci, školící místnosti a salonku WiFi připojení).

Dále pak pochopitelně 40.000 m2 upravených travnatých ploch včetně přípojek el. energie.

Nabízíme kompletní servis, jakým je vedle moderního typu ubytování, zajímavých prostorů pro stravování, sportovního a kulturního vyžití, i případná spolupráce na přípravě, zajištění a bezchybném průběhu akce. Kreativitou a osobitým přístupem personálu jsme připraveni se přizpůsobit i nejnáročnější klientele a jejím požadavkům.

Vybavení

Provozní doba

1.1.-31.12.

Ubytování

Mobilní domy, Stany, Karavany, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Elektřina, Hřiště, Ohniště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání

Jazyky na recepci: cz,sk,en,pl

bisport bisport img_6197_u img_6197_u img_6208_u img_6208_u img_6234 img_6234 img_6361 img_6361 img_6389 img_6389 img_6710 img_6710 img_6979 img_6979 img_8321 img_8321 taverna_2 taverna_2 ubytovani-vlastni-stany-u-taverny-3 ubytovani-vlastni-stany-u-taverny-3
Typ kempu

Rekreační středisko, Kemp, Tábořiště

Kemp vhodný pro

pro večerní zábavu, pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro vodáky, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy za poplatek

Pro karavanisty

Přípojka el. energie

Zábava

Diskotéka, Koncerty

Služby

Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Stolní tenis, Petangue, Trampolíny

Stravování

Restaurace

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, WC, Sprcha, Kuchyňka, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Řeka, Koupání zdarma

_fac_pricelist_Kemp Sázava

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Kemp Sázava
Poznaňská 297
285 06 Sázava

Poloha: GPS: N49°52'46", E14°54'24"
Web: http://kempsazava.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Středočeský kraj
Rekreační oblasti: Střední Čechy - jihovýchod, řeka Sázava

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Kemp Sázava, který hodnotili 2 uživatelé. Ceny najdete v ceníku kempu Kemp Sázava. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Kemp Sázava.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist