Ubytování
Telefon: 606 114 069 


house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Rekreační středisko "Pohoda" Zvíkovec

Rekreační středisko "Pohoda" Zvíkovec

Kostelík,
ZVÍKOVEC 338 13 | Mapa

Provozní období: 20.03. - 31.10.

Základní informace

Rekreační středisko nabízí otevírací dobu již od osmi hodin ráno s možností snídaní , dále celodenní stravování formou českých domácích hotových jídel v ceně 89,-Kč a večeří kdy se ve středisku vaří do 23.00 hod. Středisko je vhodné pro rodiny s dětmy, ale především pro party vodáků, kteří chtějí posedět a pobavit se. Obsluha ve středisku funguje jak v restauraci , tak i na terase. Po areálu je wifi s možností nainstalování televize s 52 proramy do tabletu nebo telefonu. Vybavou střediska je i hřiště na volejbal s možností zapůjčení míče a sítě.

Ubytování

Ubytování ve středisku je možné ve vlastních stanech za 45,-Kč na den . K dispozici jsou malé vodácké chatky za cenu 500,-Kč na den , kdy chatka je vybavena dvěmi palandami pro čtyři osoby, elektrikou a světlem.

Pro děti

Pro děti pořádáme školní výlety a vítáme jakoukoliv školu, která přijede na poznávací výlet. Zvýhodněná cena pro školní výlety je 250,-Kč osoba, kde je v ceně ubytování , snídane, oběd s polévkou, večeře a dvakrát svačina.

Sportovní využití

V areálu je všestranné sportovní vyžití vzhledem k velké ploše areálu a hřišti.

Sociální zařízení

V restauraci jsou veškerá sociální zařízení jako wc pro muže a ženy a dvě sprchy. Prostor je otevřen 24 hodin denně.

Služby

Po areálu je wiffi s možností instalace TV do mobilního zařízení.

Majitel zařízení Martin Veselý

Martin Veselý

Vedoucí střediska

„Zveme Vás k návštěvě Rekreačního střediska Pohoda " Zvíkovec",které je umístěno přímo u řeky Berounky, s možností ubytování v chatách, stanech, karavanech, auto-karavanech. Středisko je vybavené restaurací se sociálním zázemím, wifi, sportovní hřiště, jukebox. Nabízíme hotová jídla, minutky, točíme pivo Bakalář 5 druhů a alko i nealko nápoje.Nabízíme 30 druhů kvalitních rumů. Ceny jsou více než příznivé. UBYTOVÁNÍ POUZE ZA 45,-Kč / den .Patříme mezi nejlevnější kempy na Berounce. ”

Vybavení

Provozní období

20.03. - 31.10.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany, Obytné přívěsy

Vybavení objektu

Elektřina, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání, Vodácký kemp

Typ kempu

Rekreační středisko, Kemp

Kemp vhodný pro

pro večerní zábavu, pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro vodáky, pro motorkáře, pro táboření, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie
Počet karavanových stání: 15

Zábava

Diskotéka, Koncerty

Služby

Úschovna kol

Sportovní zázemí

Volejbal, Nohejbal

Stravování

Restaurace

Stany


Plocha pro stany: 60

Koupání

Venkovní bazén, Řeka, Koupání zdarma

Podívejte se na hodnocení kempu Rekreační středisko "Pohoda" Zvíkovec a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Rekreační středisko "Pohoda" Zvíkovec. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Rekreační středisko "Pohoda" Zvíkovec.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist