Ubytování


 


house house house house house house house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Mini Kemp Site

Mini Kemp Site

Kařez 191,
ZBIROH 338 08 | Mapa

Provozní období: 01.05. - 01.10.

Doporučené kempy

Mara CAMPING / ATC LIPTOVSKÝ TRNOVEC sa nachádza na brehu priehrady Liptovská Mara, ktorá…

Vynikající 9.6/ 10

Camping Rožnov se nachází na úpatí proslulé hory Radhošť se sochou pohanského boha…

Úžasné 10.0/ 10

Bojkovický Eurocamping naleznete v okrajové části města asi 10 minut z centra města.…

Velmi dobré 7.4/ 10

Autokempink Strážnice je v letních měsících obsazen převážně rodinami s dětmi, kteří zde…

Základní informace

Malý, rodinný a klidný kemp s kapacitou max. 10 stanů je umístěn na východní straně obce Kařez v mikroregionu Zbirožsko na Rokycansku, v oblasti bohaté na lesy a rybníky. Byl otevřen v roce 1991 a bylo zde zatím1510 hostů. V kempu je pitná voda, WC, teplá ve sprchách se solárním ohřevem. Parkoviště a kemp je oplocen a zcela bezpečný. Lze využít i zahradní krb. Ubytování je možné i v budově ve dvou pokojích. Je určen zejména pro tranzitní hosty, ale i pro pobyt turistů, kteří mají zájem poznat přírodní, historické a kulturní atraktivity v blízkém okolí. Pohoří Brdy na jihu, na severu CHKO Křivoklátsko a povodí Berounky s oblastí známé z knih Oty Pavla a Joachyma Barrande ve Skryjích - inverze přírodních výškových stupńů u jezírek.
Snadno dostupné jsou i hrady krakovec, poslední místo pobytu Jana Husa na našem území na cestě do Kostnice, Křivoklát, Točník, Žebrák a Karlštejn. Z technických památek je atraktivitou vodní Hamr v Dobřívu, výroba dřevěného uhlí, penězokazecká dílna v Koněprusích a funkční přívozy na Berounce. V chrástu je železniční most projektovaný J.Eiffelem. Vlakové spojení do Prahy a Plzně z nádraží Zbiroh. V oblasti jsou značené turistické stezky a cyklotrasy. Kemp není vhodný pro caravaning.

Vybavení

Provozní období

01.05. - 01.10.

Ubytování

Stany, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Společenská místnost, Elektřina, Ohniště, Psi povoleni, Sprchy, Teplá voda, WC

1 1
Sportovní zázemí

Vodní sporty, Fotbal

Koupání

Rybník, Koupání zdarma

Podívejte se na hodnocení kempu Mini Kemp Site a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Mini Kemp Site. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Mini Kemp Site.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist