Kemp Pod Pustevnami

7.8 / 10 Velmi dobré
podle 4 recenzí (celkem 18)  

Prostřední Bečva 291,
PROSTŘEDNÍ BEČVA 756 56 | Mapa

Provozní období: 1.1. - 31.12.

Základní informace

Klidný kemp v srdci Beskyd. V létě vyhledávané místo nejen rodinných dovolených a výletů, ale také místo přátelských setkání. Pro sezonu 2020 budou k dispozici kompletně zrekonstruované sociální zařízení a kuchyňka. Mimo sezonu se na vás těšíme v chatkách do kterých vám rádi zapůjčíme vyhřívání a nebo v pokojích v hlavní budově. Pro nenáročné ideální místo pro relax, houbaření a nebo na lyže. Také nabízíme možnost konání soukromých oslav, svateb a dalších přátelských setkání. Sál až pro 100 osob. Možnost ubytování ve 2 lůžkových pokojích až 52 osob, nebo chatkách až 57 osob. Těšíme se na vás v Beskydech.

Ubytování

Chatky 4 lůžkové, pokoje 2 lůžkové, vlastní stany, karavany a obytná auta.

Pro děti

Areál je na kraji lesa, mimo veřejné komunikace, což vytváří ideální prostor pro volnou zábavu a hry dětí venku. Součástí areálu je také dětské hřiště. Nejvíce však děti lákají hry v horském potoce, který protéká kempem.

Sportovní využití

Svou polohou je kemp výborným počátečním bodem nejem pro turistiku, ale také pro nespočet cyklo výletů nejen po cyklostezkách. Přímo v kempu je možnost vybrat si ze šioké nabídky sportovního náčiní. Hřiště na tenis, nohojbal, volejbal, strretball a přírodní koupaliště je vzdáleno cca 500 m. V zimě jsou zde ideální podmínky jak pro běžecké, tak pro sjezdové lyžování. Další možnosti širokého sportovního vyžití a koupání je v blézkém okolí.

Stravování

Kemp má přes sezónu v provozu bufet se zahrádkou, se širokou nabídkou občerstení, nápojů, zmrzlin, a dalších dobrot. Takéje možné zde nakoupit pečivo, frgály, základní potraviny a hygienické potřeby.

Sociální zařízení

Je společné v hlavní budově. Součástí je umývárna, sprchy s teplou vodou a převlékárnou a WC.

Služby

Úschovna kol s možností dobití. Zapůjčení kotlíku, grilu a nebo houpací sítě. nákup šípaného dříví v koši přímo na táborák.

Doplňující informace

Mimo sezonu letních prázdnin nabízíme možnost konání soukromých oslav, svateb a dalších přátelských setkání. Sál až pro 100 osob. Možnost ubytování ve 2 lůžkových pokojích až 52 osob, nebo chatkách až 57 osob. Bližší informace a rezervace na telefonním čísle 602 184 824 nebo na recepce@podpustevnami.cz.

Martina Gáliková

provozní

„Kemp pod Pustevnami se nachází v malebné obci Prostřední Bečva, 10 km od Rožnova p.Radhoštěm, přímo na přístupových cestách k jednomu z nejhezčích koutů Beskyd, kterým Pustevny a Radhošť bezesporu jsou.
Přijeďte si vychutnat klid a pohodu.”

Vybavení

Provozní doba

1.1.-31.12.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany, Obytné přívěsy, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Ohniště, Dětské hřiště, Psi povoleni, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Recepce, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání

Jazyky na recepci: český, slovenský a anglický

Typ kempu

Chatová osada, Rekreační středisko, Kemp, Tábořiště

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Umyvadlo s teplou vodou

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie

Počet karavanových stání: 20

Služby

Úschovna kol, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Stolní tenis, Petangue, Trampolíny

Stravování

Obchod s potravinami, Bufet

Stany

Parkování u stanu

Plocha pro stany: 50

Koupání

Řeka, Koupání zdarma

_fac_pricelist_Kemp Pod Pustevnami

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Kemp Pod Pustevnami
Prostřední Bečva 291
756 56 Prostřední Bečva

Poloha: GPS: N49°26'29", E18°15'50"
Web: www.PodPustevnami.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Zlínský kraj
Rekreační oblast: Beskydy

Martina Gáliková

provozní

„Kemp pod Pustevnami se nachází v malebné obci Prostřední Bečva, 10 km od Rožnova p.Radhoštěm, přímo na přístupových cestách k jednomu z nejhezčích koutů Beskyd, kterým Pustevny a Radhošť bezesporu jsou.
Přijeďte si vychutnat klid a pohodu.”

Jak se k nám dostanete

Sledujte nás na Facebooku

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Kemp Pod Pustevnami, který hodnotili 4 uživatelé. Ceny najdete v ceníku kempu Kemp Pod Pustevnami. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Kemp Pod Pustevnami.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist