Ubytování
Telefon: 777 601 346 


house house house house house house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Tábořiště Stará cesta Temešvár - Kontakt

Tábořiště Stará cesta Temešvár

Temešvár,
PÍSEK 397 01 | Mapa

Provozní období: 01.04. - 31.10.

Kontaktní údaje

Tábořiště Stará cesta Temešvár
Temešvár
397 01 Písek

Poloha GPS: N49°21'2", E14°16'30"
Web www.taboristestaracesta.cz
Email Odeslat dotaz
Telefon Kontaktovat telefonem
Kraj Jihočeský kraj
Oblast Jižní Čechy, řeka Vltava
Majitel zařízení Jiří a Petra Kaštánkovi

Jiří a Petra Kaštánkovi

majitelé

„Na levém břehu Vltavy- vodní nádrž Orlík- je již po desetiletí tábořiště nejen pro rybáře, kterému nebyla věnována přílišná péče. Od roku 2016 jsme si toto Tábořiště Stará cesta Temešvár vzali pod svá křídla a chceme z něj udělat místo, kde si můžete odpočinout od ruchu velkoměsta. Je zde krásná příroda, písčité pláže vhodné jak pro koupání tak pro rybaření. Výhled na Podolský most. Zatím jsou zde suchá WC a není zavedená ani voda ani elektřina, což letitým návštěvníkům vůbec nevadí. Pracujeme na celkovém zlepšení komfortu pro návštěvníky tábořiště. Nabízíme: pronájem plochy pro táboření- ve vlastním stanu, karavanu, apod. Pronájem chatky a dvou karavanů pro pobyt. Dobrou náladu. Rádi Vás u nás potkáme. ”

Jak se k nám dostanete

Sledujte nás na Facebooku

Podívejte se na hodnocení kempu Tábořiště Stará cesta Temešvár a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Tábořiště Stará cesta Temešvár. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Tábořiště Stará cesta Temešvár.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist