Ubytování
Telefon: 777 601 346 


house house house house house house house house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Tábořiště Stará cesta Temešvár

Tábořiště Stará cesta Temešvár

Temešvár,
PÍSEK 397 01 | Mapa

Provozní období: 01.04. - 31.10.

Základní informace

Na levém břehu Vltavy je již po desetiletí tábořiště nejen pro rybáře, ale pro všechny kdo mají rádi přírodu a chtějí si odpočinout od ruchu velkoměsta.

Je zde krásná příroda, písčité pláže vhodné jak pro koupání, tak pro rybaření. Výhled na Podolský most. Tábořiště je bez elektřiny a prozatím bez vody (pracujeme na pitné vodě a sprchách), jsou zde suchá WC, což letitým a stálým návštěvníkům vůbec nevadí. Je zde absolutní klid a pohoda. Žádný mobil, televize ani rádio, jen zpívání u ohýnku. Zde si opravdu odpočinete.

Každým rokem pracujeme na celkovém zlepšení stavu tábořiště pro naše návštěvníky. Břeh Orlické přehrady – Vltavy, je vzdálen max 50 m z nejvzdálenějšího místa.

Ubytování

Dva vybavené karavany pro 4 osoby s předstanem. Vybavená chatka pro pět lidí.
Pronájem plochy pro táboření – ve vlastním: stanu, karavanu, apod.
V současné době nabízíme karavanová stání pro 35 karavanů na terasovitě upraveném terénu tak, aby z každého stání byl výhled na vodu.

Sportovní využití

Rybaření, koupání, voleybal, líný tenis, houbaření, pěší turistika, cyklistika.

Sociální zařízení

suché wc

Služby

pramice a vesty k zapůjčení

Majitel zařízení Jiří a Petra Kaštánkovi

Jiří a Petra Kaštánkovi

majitelé

„Na levém břehu Vltavy- vodní nádrž Orlík- je již po desetiletí tábořiště nejen pro rybáře, kterému nebyla věnována přílišná péče. Od roku 2016 jsme si toto Tábořiště Stará cesta Temešvár vzali pod svá křídla a chceme z něj udělat místo, kde si můžete odpočinout od ruchu velkoměsta. Je zde krásná příroda, písčité pláže vhodné jak pro koupání tak pro rybaření. Výhled na Podolský most. Zatím jsou zde suchá WC a není zavedená ani voda ani elektřina, což letitým návštěvníkům vůbec nevadí. Pracujeme na celkovém zlepšení komfortu pro návštěvníky tábořiště. Nabízíme: pronájem plochy pro táboření- ve vlastním stanu, karavanu, apod. Pronájem chatky a dvou karavanů pro pobyt. Dobrou náladu. Rádi Vás u nás potkáme. ”

Vybavení

Provozní období

01.04. - 31.10.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany, Obytné přívěsy

Vybavení objektu

Společenská místnost, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Psi povoleni, Recepce, WC, Koupání
Jazyky na recepci: angličtina, němčina - oba jazyky v základu

Typ kempu

Tábořiště

Kemp vhodný pro

pro večerní zábavu, pro rybáře, pro turistiku, pro vodáky, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Pro karavanisty

Výměna plyn. bomby
Počet karavanových stání: 35

Služby

Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Petangue

Stravování

Bufet

Stany


Plocha pro stany: ano

Koupání

Přehrada, Koupání zdarma, Pláž

Podívejte se na hodnocení kempu Tábořiště Stará cesta Temešvár a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Tábořiště Stará cesta Temešvár. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Tábořiště Stará cesta Temešvár.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist