Ubytování
Telefon: +420 727 965 970, +420 774 445 599 


house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

IN LIFE kemp

IN LIFE kemp

Koupaliště 288,
LITOVEL 784 01 | Mapa

Provozní období: 31.12. - 31.12.

Základní informace

Poznejte krásu chráněné krajinné oblasti Litovelského Pomoraví a útulného městečka Litovel s vyhlášeným pivovarem. Během posledního roku jsme makali na tom, aby se náš kemp v Litovli stal ideálním místem pro všechny vodáky, rodiny s dětmi, cyklo nadšence i pěší turisty nejen pro letní dovolenou, ale i školní nebo sportovní pobyty.
Hned vedle kempu je restaurace a IN LIFE centrum zábavy pro rodiče s dětmi. 100m od kempu je přírodní koupaliště. 15 km od Olomouce. Kemp leží přímo na cyklostezce a vodácké trase na řece Moravě.

Ubytování

Kemp je rozdělený na klidovou oblast, která je oplocená a najdete zde chatky, karavanové stání a prostor pro VIP stany. Druhá část kempu je otevřená a určená ke stanování s možností rozdělat si oheň a u brnkání kytary si zazpívat jako správní čundráci.

Kemp jsme co nejvíce zvelebili a zmodernizovali. Nyní zde najdete kvalitní zázemí včetně WIFI připojení. V celém kempu je pitná voda.

Pro děti

Děti můžete zabavit na dětském hřišti, dětské skákačce a vodním světem, u kterého najdete relax zónu, kde můžete pohodlně hodit nohy nahoru a nechat se hýčkat paprsky sluníčka. Okolo kempu vede nefrekventovaná cesta, kde se mohou děti projíždět na kole nebo dětských koloběžkách (možné je zapůjčit koloběžky v kempu). Samozřejmě za pěkného počasí je nejideálnější využít vodáckou půjčovnu a vzít děti na kajak, raft nebo kanoe (dětské záchranné vesty jsou součástí výbavy).

Sportovní využití

V areálu najdete základnu vodácké půjčovny INLIFE Morava, půjčovny lodí, vodáckého vybavení a koloběžek. Zapůjčit si zde můžete jak rafty, kanoe, kajaky i paddleboardy. V areálu se nachází také work-outové hřiště. Okolí je vhodné také pro pěší a cyklo výlety.

V kombinaci s ubytováním, můžete využít výhodný BALÍČEK INLIFE: Při ubytování v našem kempu alespoň na jednu noc a zapůjčení lodí v naší půjčovně, máte 1 žeton za loď do sprchy zdarma.

Sociální zařízení

Letos jsme postavili nové, čisté společné sociální zařízení. Koupelna a technická místnost je vybavena sprchou, WC, sušičkou a pračkou, takže nemusíte napěchovat plné kufry náhradním oblečením a můžete k nám přicestovat na lehko.

Služby

Jednou z příjemných novinek našeho kempu je saunový wellness koutek nejen pro dospělé (víte, že ve Finsku se saunují děti již od batolat?). V saunovém koutku najdete jednu finskou saunu, sprchový venkovní kout a relaxační místnost, kde můžete odpočívat i za nepříznivého počasí. Dobrovolně se můžete chodit ochladit i do řeky přes cestu.

Vždy je dobré své místo v sauně předem rezervovat.

Doplňující informace

V celém areálu je povolen pobyt a vstup psů.

V KEMPU PLATÍ NOČNÍ KLID OD 22:00 do 7:00 HODIN RÁNO. ZPÍVAT A POPÍJET I KOLEM PŮLNOCI MŮŽETE V RESTAURACI

Autobusové a vlakové nádraží 400 m od kempu
Centrum města 700m od kempu

Vybavení

Provozní období

31.12. - 31.12.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany, Obytné přívěsy

Vybavení objektu

Elektřina, Prádelna, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání, Sušička, Vodácký kemp
Jazyky na recepci: cz,sk,en

inlifemorava_nikon-18 inlifemorava_nikon-18 inlifemorava_nikon-25 inlifemorava_nikon-25 inlifemorava_nikon-27 inlifemorava_nikon-27
Typ kempu

Kemp, Tábořiště

Kemp vhodný pro

pro večerní zábavu, pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro vodáky, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou, pro vozíčkáře, pro karavanisty

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC, Prostor pro přebalování dětí

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie

Služby

Wellness, Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Petangue, Trampolíny

Stravování

Restaurace, Bufet

Litovel_in_life_morava-10 Litovel_in_life_morava-10 Litovel_in_life_morava-11 Litovel_in_life_morava-11 Litovel_in_life_morava-8 Litovel_in_life_morava-8
Platba

MasterCard  

Visa  

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Řeka

Podívejte se na hodnocení kempu IN LIFE kemp a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu IN LIFE kemp. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí IN LIFE kemp.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist