Chatová osada AHOJ

6.5 / 10 Chvályhodné
podle 10 recenzí (celkem 30)  

Oboz,
NALŽOVICE 262 93 | Mapa

Provozní období: 1.4. - 31.10.

Základní informace

Rekreace na Slapském jezeře se nachází v Sedlčanském kraji, který nemá žádný průmysl a proto je zde velice čisté prostředí. Slapské jezero nemá vlastní přítoky řek a proto je zde řeka velice čistá a nekvete. Naše chatová osada je postavena přímo na břehu jezera šedesát kilometrů od Prahy a deset kilometrů od Sedlčan. Poslední směrová obec jsou Křepenice a z nich po asfaltové cestě asi tři kilometry lesem k vodě na Oboz.
Nachází se v údolí, kde protéká řeka obklopena lesy ze všech stran. Náš břeh je pozvolný písčitý z malou zátokou. Protější břeh je skalnatý nepřístupný, kde je hloubka řeky asi třicetpět metrů. Z místa rekreace je široká nabídka výletů, rybaření a houbaření je samozřejmostí tohoto kraje.
Více informací na našem webu: http://ahoj-chaty.webnode.cz/

Ubytování

Celý areál i s parkovištěm je oplocen .Rekreační objekt je určen pouze pro ubytováné hosty.V objektu je dětské hřiště,tenisový kurt,lodičky,šlapadla a restaurace se zahrádkou s výhledem na řeku.

Pro děti

Rekreační objekt je určen pouze pro ubytované hosty. V objektu je dětské hřiště, tenisový kurt, lodičky, šlapadla a restaurace ze zahrádkou z výhledem na řeku.

Sportovní využití

Je zde využití pro pěší turistiku i pro cykloturistiku. V objektu je dětské hřiště, tenisový kurt, lodičky, šlapadla a restaurace ze zahrádkou z výhledem na řeku. Památky nebo turistická místa jsou vypsány v restauraci. Tvrz Jakuba s Krčína, rozhledna Větrný mlín,Lanový park Slapy,zámek Dobříš,Svatá hora Příbram, sauna Dublovice a další místa.Restauraci je možné mimo sezónu využít prezentačním a jiným firemním akcím.

Stravování

Ke stravování je možné využít nabídky naší restaurace nebo v chatičce, která je k tomuto účelu kompletně vybavena. Vybavení nádobí pro čtyři osoby, lednička, el.vařič, el.kamínka a sporáček na dříví a každé lůžko s polštářem a prošívanou dekou. Povlečení může být vlastní nebo v místě zapůjčené.

Sociální zařízení

Toalety a sprchy jsou mimo chatičku. Čtyřlůžkové chatičky jsou postaveny na soukromém pozemku kde hranicí je řeka.

Vybavení

Provozní doba

1.4.-31.10.

Typ kempu

Chatová osada, Rekreační středisko

Vybavení objektu

Kuchyňka, Elektřina, Hřiště, Ohniště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Sprchy, Recepce, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání, Psi zakázáni, Vodácký kemp

Jazyky na recepci: cz,

Pláž Pláž Řeka Řeka Tenisový kurt Tenisový kurt
Ubytování

Chatky

Kemp vhodný pro

pro večerní zábavu, pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro vodáky, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy za poplatek

Zábava

Diskotéka, Animační programy

Služby

Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Tenisové hřiště, Petangue

Stravování

Obchod s potravinami, Restaurace, Bufet, Jídelna

Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, Kuchyňka, Ložní prádlo

Koupání

Řeka, Přehrada, Koupání zdarma, Pláž

_fac_pricelist_Chatová osada AHOJ

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Chatová osada AHOJ
Oboz
262 93 Nalžovice

Poloha: GPS: N49°43'25", E14°21'5"
Web: http://ahoj-chaty.webnode.cz/
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Středočeský kraj
Rekreační oblasti: Slapy, Střední Čechy - západ, řeka Vltava

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Chatová osada AHOJ, který hodnotilo 10 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Chatová osada AHOJ. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Chatová osada AHOJ.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist