Rekreační středisko Sever

7.0 / 10 Chvályhodné
podle 1 recenze (celkem 6)  

Mšeno 073,
MŠENO 277 35 | Mapa

Provozní období: 1.5. - 30.9.

Základní informace

V Rekreačním středisku Sever najdete zázemí pro váš školní výlet, ŠvP, sportovní soustředění, dětský tábor, podnikovou akci, rodinnou rekreaci i individuální turistiku.
Pošlete k nám děti na letní tábor.
Kokořínsko - nedaleko Mělníka - je úžasná turistická oblast. Bizarní pískovcové útvary a nádherné lesy vás okouzlí.
Využijte toho, že tato oblast není příliš známá a je tu klid bez davu hlučných turistů.
Pro poznání Kokořínska využijte jako základnu naše rekreační středisko. Nabízíme vám ubytování v chatkách,tradiční českou kuchyni KLIDNÉ PROSTŘEDÍ a vlídné zacházení.


Ubytování

Ubytování nabízíme ve čtyřlůžkových chatkách MDU Dále jsou k dispozici čtyři chaty Monti a jeden bungalov. WC a umývárny se sprchami jsou společné s teplou vodou. Jsou po celkové rekonstrukci.
Chatky MDU: klasické "táborové" chatky. Jsou čtyřlůžkové, jednoduché vybavení tvoří palandy (spací pytle, deky, polštářky), police na ukládání oděvů, stolek a židle. V chatkách je elektrické osvětlení, nejsou zde zásuvky. Před chatou je malá veranda.
Pobyt v chatkách účtujeme za osobu a noc. Neobsazená lůžka se neplatí. V červenci a srpnu je minimální obsazenost 2 osoby.

Chaty Monti
Tyto chaty jsou pětilůžkové. Najdete zde tři válendy a dvě lůžka na palandách (prošívané deky a polštáře). Dále je zde skříň na oděvy, police, stůl a tři židle. V chatě je elektrické osvětlení i zásuvka. Před chatou je krytá veranda.
V prázdninových měsících jsou využívány převážně pro doprovod skupin, které u nás pořádají tábor nebo soustředění. Volnou kapacitu pak nabízíme pro individuální rekreaci.
Cena je stanovena za chatu a noc, počet ubytovaných nemá na cenu vliv. K dispozici jsou 4 chaty.

Chata Bungalov
Chata Bungalov je větší chata pro rodinu. Vybavení tvoří dvojlůžko a dvě místa na palandách (prošívané deky a polštáře) Pro uložení věcí slouží obývací stěna a botník. Dále vám poslouží křeslo a konferenční stolek. V chatě je samostatné WC s umývátkem a sprchou. Je tu i kuchyňský kout se stolem, židlemi a se základním nádobím v kuchyňské lince.
Cena je stanovena za chatu a noc, počet ubytovaných nemá na cenu vliv. K dispozici je jedna chata. Objednat je možno v červenci a srpnu, pouze týdenní pobyty - od soboty do soboty.


Sportovní využití

Zahrajte si ping pong, volejbal, petang, kulečník nebo stolní fotbálek.
V areálu máme dvě hřiště na volejbal. Každé je uprostřed skupiny chatek. Tak táborová skupina nebo třída na školním výletě ke svým chatkám "vyfasuje i svoje hřiště". Je tu i dost místa pro honičky, štafetové závody a míčové hry. Základní sportovní pomůcky (míče, sítě, pálky, pétangue, kroket,...) vám půjčíme zdarma. V jídelně je stůl na ping-pong, který je mimo výdej jídel volně přístupný. Pro menší děti máme pískoviště. Populární je trampolína.

O prázdninách můžou naši klienti zdarma navštěvovat hřiště u školy - cca 20 min. chůze. Zde jsou dvě asfaltová hřiště (volejbal, tenis, nohejbal), velká travnatá plocha s brankami na fotbal, sprinterská dráha a doskočiště.

Ve Mšeně lze (za úplatu) sjednat pronájem sokolovny, tenisových kurtů, fotbalového hřiště, víceúčelového hřiště u školy nebo lezecké stěny.


Stravování

Zveme vás na domácí českou kuchyni. Strava je jednotná, v jídelně je samoobslužný provoz. Nabízíme různé typy stravování, záleží na období, ve kterém nás navštívíte a také trochu na velikosti vaší skupiny.

V květnu, červnu a září vaříme pro skupiny min. 15 osob. Nabízíme polopenzi. K ní si můžete objednat obědové balíčky. Pokud je vás alespoň 30 a strávíte u nás min. 4 noci, můžete si dohodnout i stravu 3x denně nebo 5x denně (nabídku využívají např. ŠvP.) Pro větší akce (např. podnikový teambuilding) jsme schopni sjednat variantu dle vašich představ. Idividuální turisté se mohou stravovat společně se skupinami, které tu právě jsou.
V červenci a srpnu nabízíme všem stravu 3x denně. Táborové skupiny, sportovní soustředění aj. si mohou objednat i stravu 5x denně. Naopak turisté, kteří chtějí strávit většinu času v přírodě, si objednávají jen snídaně a večeře. U této varianty upozorňujeme, že se nejedná o klasickou polopenzi.
Pro přípravu jídla, pokud nemáte objednané stravování, můžete využít 2 chatky, upravené na kuchyňky. Jsou vybavené lednicí, vařičem, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a elementárním nádobím. Můžete je využít pro uvaření kávy či čaje, přípravu jídel z polotovarů a pod.

K dispozici je celodenně kávomat - horká čokoláda, capuccino, káva.Vybavení

Provozní doba

1.5.-30.9.

Ubytování

Chatky

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Hřiště, Ohniště, Psi povoleni, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Parkoviště, Teplá voda, WC

Jazyky na recepci: cz

Bungalov Bungalov Chatičky Chatičky Chatky-MDU Chatky-MDU krb krb kulecnik kulecnik ping-pong ping-pong Tábor Tábor Umývárna Umývárna
Typ kempu

Rekreační středisko

Kemp vhodný pro

pro turistiku, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Umyvadlo s teplou vodou

Služby

Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Volejbal, Stolní tenis, Trampolíny

fotbalek fotbalek klubovna klubovna Městské lázně Městské lázně Na Harasově Na Harasově Volejbal Volejbal

_fac_pricelist_Rekreační středisko Sever

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Rekreační středisko Sever
Mšeno 073
277 35 Mšeno

Poloha: GPS: N50°26'24", E14°37'37"
Web: www.rssever.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Středočeský kraj
Rekreační oblast: Kokořínsko

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Rekreační středisko Sever, který hodnotil 1 uživatel. Ceny najdete v ceníku kempu Rekreační středisko Sever. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Rekreační středisko Sever.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist