Autocamp Slavoj

9.5 / 10 Vynikající
podle 2 recenzí (celkem 18)  

Střelecký ostrov,
LITOMĚŘICE 412 01 | Mapa

Provozní období: 1.5. - 30.9.

Základní informace

Autokemp Slavoj Litoměřice poskytuje již řadu let ubytovací a restaurační služby zákazníkům z České republiky i zahraničí. Jedná se o malý autokemp na břehu řeky Labe na okraji města Litoměřic provozovaný v rodinném duchu. Nachází se v krásném prostředí parku na Střeleckém ostrově a v malé docházkové vzdálenosti od středu města. Našimi stálými hosty jsou turisté z mnoha zemí Evropy, ale i Austrálie a Ameriky Nejvíce zahraničních turistů přijíždí ze SRN, Holandska a Dánska. Asi nejvýznamnějším hostem kempu byl současný dánský premiér Lars Loke Rasmusen.

Kemp obdržel zvláštní cenu za rok 2005 "Alan Rogers Special Award" udělenou na veletrhu cestovního ruchu v holandském Utrechtu.

Ubytování

Možnost ubytování v 15 dřevěných chatkách (8 čtyřlůžkových, 2 třílůžkové a 5 dvoulůžkových). Další možností je ubytování ve vlastních stanech, karavanech, nebo obytných vozech s možností připojení na elektrický proud.

Sportovní využití

Okolní park je hojně využíván k projížďkám na kolečkových bruslích, kolem kempu prochází cyklistická stezka Ústí n.L- Mělník, je možno přijet i lodí či člunem s možností kotvení. Dále je možno zapůjčit loďku k projížďce po Labi či rybaření. Ve vzdálenosti asi 4km se nachází golfové hřiště, dále možnost vycházek po Českém středohoří.

Stravování

Stravování je možno v restauraci přímo v kempu dle výběru z jídelního lístku, tak i dohodou o sestavení jídelníčku pro větší skupinu lidí.

Sociální zařízení

V areálu, není součástí chatek.

Vybavení

Provozní doba

1.5.-30.9.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany, Obytné přívěsy

Vybavení objektu

Kuchyňka, Elektřina, Prádelna, Hřiště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání, Ostraha

Jazyky na recepci: česky, anglicky, německy

bazen bazen camp4 camp4 dscn1315 dscn1315 dscn1365 dscn1365 dscn1366 dscn1366 dscn1378 dscn1378 hos hos hospoda hospoda kemp-005 kemp-005 kemp-007 kemp-007 kemp-010 kemp-010 snimek-007 snimek-007 sprcha sprcha
Typ kempu

Kemp

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro vodáky, pro motorkáře, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Umyvadlo s teplou vodou

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie

Max. příkon: 8A
Počet karavanových stání: 30

Zábava

Letní kino

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Tenisové hřiště, Stolní tenis

Stravování

Restaurace

Certifikace/Asociace

Další certifikace/asociace:

Vybavení chatek

Elektřina, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Řeka

_fac_pricelist_Autocamp Slavoj

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Autocamp Slavoj
Střelecký ostrov
412 01 Litoměřice

Poloha: GPS: N50°31'55", E14°8'19"
Web: www.autokemplitomerice.com
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Ústecký kraj
Rekreační oblasti: České středohoří, řeka Labe

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Autocamp Slavoj, který hodnotili 2 uživatelé. Ceny najdete v ceníku kempu Autocamp Slavoj. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Autocamp Slavoj.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist