Autocamp Kokořín

5.0 / 10 Chvályhodné
podle 1 recenze (celkem 351)  

Kokořínský Důl 60,
KOKOŘÍN 277 23 | Mapa

Provozní období: 1.1. - 31.12.

Základní informace

Autokemp Kokořín je umístěn v romantickém údolí Kokořínska, kraji Karla Hynka Máchy. Nabízí zázemí pro oddech a útěk od každodenních povinností nebo aktivní dovolenou, kterou můžete strávit různými způsoby podle své chuti. Nabízí se odpočinek v našem kempu, cykloturistika, pěší turistika, projížďky na koních, koupání nebo lezectví. Kemp vás jistě uchvátí svými vysokými, převážně smrkovými lesy, které ho obklopují kolem dokola. Díky své úchvatné výšce vypadají jako strážci, kteří nad Vámi bdí ve dne i v noci.

Ubytování

V našem autokempu je 15 chatek. Všechny jsou postavené v řadě za sebou se 6metrovými odstupy. U každé chaty je místo pro zaparkování 1–3 aut.

V areálu autokempu nabízíme tři travnaté plochy k postavení stanu, zaparkování karavanu nebo přívěsu. Zaparkovat auto je možné na vyhrazeném místě . Elektrických přípojek je 32 na dolní ploše, 16 za restaurací.

Autokemp KOKOŘÍN nově nabízí ubytování v luxusních obřích rodinných stanech značky Outwell. Při vstupu ani v celém prostoru stanu nemusíte sklonit hlavu, vyspíte se v peřinách na pohodlných matracích, k dispozici budete mít nadstandardní komfort a plné vybavení, vč. nábytku a dostatku úložných prostor, kuchyňky s vařičem, grilem, lednicí, rychlovarnou konvicí a kompletním nádobím. Stan je uzamykatelný. Ve stanu si rozsvítíte, uvaříte, vychladíte pivo a nabijete mobil nebo digitální fotoaparát.

Stan je díky moderním materiálům a unikátním technologiím výborně prodyšný, vzdušný, nešustí a budete se v něm cítit velmi příjemně. I v uzavřeném stavu v něm není za slunečných dnů vedro, naopak za deště vlhkost odchází ze stanu ven a nedělá se tak uvnitř parno. Ani při silné bouřce voda do stanu v žádném případě nevnikne. Stan je chráněn proti větru, hmyzu, špíně a prachu. Stan bude již před vaším příjezdem postaven a připraven, stačí se do něj jen nastěhovat.
V našem kempu vám jsou k dispozici 1 stan pro 4-5 osob (ideálně pro rodinu se 2-3 dětmi)

Sportovní využití

Ubytovaní hosté mají možnost rybolovu v blízkém rybníku Kačírek. Bližší informace o rybářském řádu a rybaření můžete získat přímo v recepci.
Koupání v současné době poskytuje rybník Harasov vzdálený od kempu necelé 4 km. Malé parkoviště pro auta, dvě pískové pláže, vysoké skály a travnatá plocha nabízejí své zázemí.

Stravování

Pokud se chcete vyhnout horkému slunci či nevlídnému počasí, posedět můžete uvnitř restaurace. Při krásném letním počasí doporučujeme vyzkoušet naší novou venkovní terasu. Vedle venkovní terasy je navíc ještě šest stolů se slunečníky. Každá z těchto částí má k dispozici nejméně 40 míst.
Při dlouhých večerech či jiných přátelských akcích můžete využít velké ohniště nebo něco dobrého z našeho grilu.

Sociální zařízení

V areálu kempu jsou dvě budovy se sociálním zázemím. Starší v dolní části kempu, nově zrekonstruovaná v horní části za restaurací. Otevřené jsou stále, teplá voda teče během celého dne jen v nových umyvárnách a je již v ceně pobytu. Ve starých umyvárnách teče pouze studená voda.

Doplňující informace

Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni, ale musí dodržovat určitá pravidla kempu. Majitelé musí po svých mazlíčcích udržovat pořádek a čistotu. Volné pobíhání je možné s ohledem na ostatní návštěvníky kempu. V případě neposlušnosti, agresivity nebo velkého počtu psů je nutné používat vodítka a náhubky. Chceme se předem vyhnout zbytečným komplikacím.

Vybavení

Provozní doba

1.1.-31.12.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany

Vybavení objektu

Elektřina, Hřiště, Ohniště, Dětské hřiště, Psi povoleni, Sprchy, Parkoviště, Teplá voda, WC

Jazyky na recepci: cz,sk,de,

DSC03453 DSC03453 DSC03454 DSC03454 DSC03455 DSC03455 DSC03456 DSC03456 DSC03457 DSC03457 dsc05594 dsc05594 dsc05620 dsc05620
Typ kempu

Chatová osada, Kemp, Tábořiště

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprchy zdarma

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie, Výměna plyn. bomby

Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, WC, Kuchyňka, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu

Ocenění

_fac_pricelist_Autocamp Kokořín

Načítám...

Fotografie návštěvníků zařízení

Nahráno fotografií: 9
Fotografie návštěvníků si může zobrazit jen registrovaný a přihlášený uživatel portálu DoKempu.cz

Zaregistrujte se

Přihlašte se:

DoKempu.cz

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Autocamp Kokořín
Kokořínský Důl 60
277 23 Kokořín

Poloha: GPS: N50°26'14", E14°35'1"
Web: camp.kokorin.info
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Středočeský kraj
Rekreační oblast: Kokořínsko

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Autocamp Kokořín, který hodnotil 1 uživatel. Ceny najdete v ceníku kempu Autocamp Kokořín. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Autocamp Kokořín.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist