Ubytování


 


house house house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Kemp Radost Sázava

Kemp Radost Sázava
6.0 / 10 Chvályhodné
podle 2 recenzí (celkem 3)

Vlastějovice,
VLASTĚJOVICE 285 23 | Mapa

Provozní období: 31.12. - 31.12.

Doporučené kempy

Mara CAMPING / ATC LIPTOVSKÝ TRNOVEC sa nachádza na brehu priehrady Liptovská Mara, ktorá…

Vynikající 9.7/ 10

Camping Rožnov se nachází na úpatí proslulé hory Radhošť se sochou pohanského boha…

Úžasné 10.0/ 10

Bojkovický Eurocamping naleznete v okrajové části města asi 10 minut z centra města.…

Velmi dobré 7.4/ 10

Autokempink Strážnice je v letních měsících obsazen převážně rodinami s dětmi, kteří zde…

Základní informace

Rekreační středisko "Radost" leží přímo na břehu Sázavy v těsné blízkosti vesnice Vlastějovice, mezi Zručí nad Sázavou a Ledčí nad Sázavou. Areál je obklopen lesy, řekou a vesnice je vzdálena necelý 1 km.
Najdete u nás ubytování, stravování - domácí kuchyně, sportovní vyžití. Náš areál je vhodný pro rekreaci (rodiny, děti), různé společenské akce, oslavy, srazy, školení, kulturní akce, svatby, školní výlety, školy v přírodě apod. Součástí areálu je volejbalové a fotbalové hřiště, společenské místnosti, „tělocvična“ (velká hala s kapacitou 100 míst). Kapacita pro ubytování je zhruba 180 lůžek. V areálu je možnost stanování i postavení karavanu. Chvilky klidu zde můžete trávit i se svým pejskem.
Při společenských akcích nebo oslavách je zde i možnost grilování prasat a další podobné aktivity, dle přání hostů. Pro vodáky je to zajímavá zastávka s ubytováním a stravou na trase Stvořidla – Kácov.

Ubytování

Ubytování - ve dvou, tří a čtyřlůžkových chatkách. Sociální zařízení společné, na velmi dobré úrovni, teplá voda po celý den. Restaurace je v centru areálu. Chatky mají základní vybavení a to včetně lůžkovin. Ubytování je možné i v budově, která je využívaná při společných akcích jako ošetřovna, (5 pokojů a sociální zařízení).

Sportovní využití

Sportovní vyžití je možné přímo v areálu - volejbal, fotbal, stolní tenis, ruské kuželky, stolní fotbálek, možnost zapůjčení sportovních potřeb.
Koupání - v řece přímo v areálu nebo na splavu u nedalekého mlýna. Další možností jsou pak koupaliště a nádrže v okolí.
Vodákům zprostředkujeme zapůjčení lodí, nebo raftů.
Cykloturistika - nádherné trasy do okolí Zruče a Ledče nad Sázavou, Stvořidla. Pro zdatnější Kutná hora (kopcovitý terén).
Turistika - po okolí řeky Sázavy - Budčice - prohlídka mlýna, Ledeč nad Sázavou, hrad a okolí, Stvořidla - krásná turistická stezka po břehu Sázavy, Horka, Zruč nad Sázavou - nově opravený zámek, který dominuje městu.

Doplňující informace

Turistika

po okolí řeky Sázavy - Budčice - prohlíka mlýna, Ledeč nad Sázavou, hrad a okolí, Stvořidla - krásná turistická stezka po břehu Sázavy, Horka, Zruč nad Sázavou - nově opravený zámek, který dominuje městu.

Majitel zařízení za "Radost Vlastějovice"

za "Radost Vlastějovice"

provozovatel

„Srdečně Vás vítáme na webu rekreačního střediska "Radost" Vlastějovice.

Areál se nachází přímo na břehu Sázavy v těsné blízkosti vesnice Vlastějovice, mezi Zručí nad Sázavou a Ledčí nad Sázavou. Areál je obklopen lesy, vzdálen od Vlastějovic cca 1 km.

Náš areál je vhodný pro rekreaci (rodiny, děti), různé společenské akce, oslavy, srazy, školení, kulturní akce, svatby, školní výlety, školy v přírodě apod. Součástí areálu je volejbalové a fotbalové hřiště, společenské místnosti, „tělocvična“ (velká hala s kapacitou 100 míst). Kapacita pro ubytování je zhruba 180 lůžek. V areálu je možnost stanování a postavení karavanu. Chvilky klidu zde můžete trávit i se svým pejskem.
Těšíme se na Vás!!!”

Vybavení

Provozní období

31.12. - 31.12.

Ubytování

Chatky, Stany

Vybavení objektu

Kuchyňka, Elektřina, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Sprchy, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání

Typ kempu

Rekreační středisko, Kemp

Kemp vhodný pro

pro večerní zábavu, pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro vodáky, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Umyvadlo s teplou vodou

Sportovní zázemí

Volejbal, Nohejbal, Petangue

Stravování

Restaurace

Koupání

Řeka, Koupání zdarma

Přečtěte si hodnocení kempu Kemp Radost Sázava , který hodnotilo 2 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Kemp Radost Sázava. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Kemp Radost Sázava.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist