Kempy Liptovská Mara

Mapa zobrazuje nalezená zařízení na aktuální straně. Přiblížením mapy na úroveň ulic se zobrazí také ostatní zařízení.

Aktivní filtry:

  •   Liptovská Mara
Mara CAMPING / ATC Liptovský Trnovec
Chvályhodné 6.4 / 10 podle 14 recenzí

Liptovský Trnovec, 3101 Liptovský Mikuláš (mapa)

Mara CAMPING / ATC LIPTOVSKÝ TRNOVEC sa nachádza na brehu priehrady Liptovská Mara, ktorá je najväčšou vodnou nádržou na Slovensku. Je obľúbeným miestom pre milovníkov vodných i outdoorových športov. Ponúka dokonalé podmienky pre jachting a windsurfing, možnosť rybolovu, vyhliadkovej plavby loďou, cyklotúry, turistiku a veľa ďalších možností. více...

ATC Marina Liptov

Bobrovník 140, 3223 Liptovský Mikuláš (mapa)

V kempe je k dispozícii : plocha s rozlohou 6000 m2 mobilné domy parkovacie miesto pre karavany má… více...

CAMPING JANKA

Besenova 108, 3483 Bešeňová (mapa)

Rybárska osada

Liptovská Sielnica 276, 032 23 Liptovská Sielnica (mapa)

Provozní doba
  • _fac_slider_provozniDobaOdDo_range

Lokalita
Vybavení objektu
Ubytování
Kemp vhodný pro
Sportovní zázemí
Koupání

Doporučujeme navštívit

Přihlašte se k odběru akcí, slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup.

Vybavení do přírody

Liptovská Mara je vodní nádrž dokončená v roce 1975, která se nachází u Liptovského Mikuláše. Jméno nese po stejnojmenné zaniklé obci Liptovská Mara, která byla spolu s dalšími obcemi zaplavena při stavbě nádrže. Z obce se zachoval pouze gotický kostelík, který stojí v lokalitě Havránok. Díky své rozloze je právem přezdívána jako Slovenské či Liptovské moře. V blízkosti přehradní hráze se nachází výše zmíněná archeologická lokalita Havránok s typickým keltským obydlím, laténskou hradbou, středověkým obranným příkopem, ale i pozůstatky obytné šachty s oltářem, která byla u druidské svatyně. Méně známé, ale o to zajímavější je arboretum na poloostrově Ratkovie s naučnou stezkou. V létě přehrada nabízí široké možnosti pro vodní sporty jako koupání, surfování, jízdu na vodních skútrech a další adrenalinové aktivity. Velmi oblíbená je i mezi rybářema a také tu můžete absolvovat vyhlídkovou plavbu lodí s kapacitou 50 míst. Kempy u Liptovské Mary jsou obsazovány zejména v létě, kdy je zde turismus nejvíce podporovaný. Nejvyhledávanější místa pro kempování u Liptovké Mary se nachází přímo u břehů vodní nádrže. Pokud máte raději pohodlné soukromí, tak si místo stanu můžete vybrat chatky nebo karavany. V blízkosti je provozováno termální koupaliště a aquapark Bešeňová a celoroční vodní zábavní park Tatralandia, jenž je jedno z největších zařízení tohoto typu na Slovensku, v Čechách i v Polsku.

Rekreační oblast Liptovská Mara se nachází na území a nabízí celkem 27 kempů. Navštivte kempy Liptovská Mara. V oblasti Liptovská Mara najdete města jako jsou a můžete se ubytovat v kempech zaměření: Pro gurmány, Levné ubytování a Dovolená s dětmi.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist