Kempy Kladno

Mapa zobrazuje nalezená zařízení na aktuální straně. Přiblížením mapy na úroveň ulic se zobrazí také ostatní zařízení.

Aktivní filtry:

  •   Kladno
Kemp: 0

Dle zadaných kritérií nebylo nalezeno žádné zařízení.

Kempy v blízkém okolí

Vzdálenost: 14,81 km
Caravan Camp Valek
Velmi dobré 7.9 / 10 podle 7 recenzí

Chrustenice 155, 267 12 Loděnice (mapa)

Objevte ubytování v klidném kempu, obklopeném krásnou přírodou nedaleko Prahy. V našem kempu prožijete příjemnou dovolenou, je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Ubytovat se můžete v karavanu, stanu, v chatkách nebo pokojích. Součástí kempu je i útulná restaurace s "Letním bufetem" a velké koupaliště. více...

Provozní doba
  • _fac_slider_provozniDobaOdDo_range

Lokalita
Vybavení objektu
Ubytování
Kemp vhodný pro
Sportovní zázemí
Koupání

Doporučujeme navštívit

Skvělé 9.1/10
Chvályhodné 5.5/10

Přihlašte se k odběru akcí, slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup.

Vybavení do přírody

Kladno je největší město Středočeského kraje, které leží asi 30 km severozápadně od Prahy. Jako třinácté největší město České Republiky má necelých 70 tisíc obyvatel. Do tohoto města pravděpodobně zavítáte pokud máte rádi sport či zálibu v prohlídkách historických zámků a pamětihodností (náměstí starosty Pavla s kostelem Nanebevzetí Panny Marie, mariánským sloupem a radnicí, renesanční a barokní zámek, Floriánská kaple). Kladno je proslulé jako rodiště mnoha známých reprezentantů Česka v ledním hokeji v čele s Jaromírem Jágrem. Kromě sportu má město velmi rozvinutou oblast průmyslu. Kupříkladu se na jihu města v průmyslové oblasti nachází jedna z největších továren na výrobu Lega. Co se týče sportovního vyžití, nabízí toto moderní město návštěvníkům opravdu rozmanité možnosti trávení volného času (letní koupaliště, aquapark, trampolínový park, sportovní hala, in-line dráha, tenisové kurty, lanová dráha atd.). S dětmi můžete v kladenském zámku zavítat na návštěvu k medvědům do medvědárium nebo navštívit památkově chráněný areál dolu Mayrau, kde se dříve těžilo uhlí. Místo dolu tam dnes stojí hornický skanzen, kde mají návštěvníci možnost si prohlédnout dobové těžební stroje nebo uměleckou galerii a vyhlídkovou věž. Ve meště a okolí existuje velké množství ubytovacích zařízení. Pokud si vyberete penzion v Kladně nezapomeňte navštívit i historické centrum.

Kempy v Kladně, přehledná nabídka kempů, autokempů a rekreačních středisek. Ubytování vybírejte z nabídky celkem 3 kempů. Město Kladno poskytuje ubytování v kategoriích: a nachází se v rekreačních oblastech Křivoklátsko a Střední Čechy - západ. Město Kladno je dobrým výchozím místem pro výlety do okolí i rodinnou dovoleno.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist