Ubytování

Kemp roku

O anketě   Hlasování  Výherci soutěže  Výsledky  Anketa v médiích   Přihlášky   Kontakt

 

Anketa KEMP ROKU je prestižní a rozsahem největší tuzemská akce zaměřená na hodnocení kvality služeb v kempech. Do hodnocení se vždy zapojí několik desítek tisíc turistů. Výsledky této ankety přebírá většina hlavních médií. Hlavním partnerem letošní ankety Kemp roku je e-shop se sportovním a outdoorovým vybavením 4camping.cz.

Mediálními partnery ankety jsou portály Dopenzionu.cz a Ceske-hospudky.cz.

 

Výsledky ankety 4camping.cz KEMP ROKU v roce 2019

Po třech měsících intenzivního hlasování a následného vyhodnocování je rozhodnuto o nejlepších kempech v České a Slovenské republice za rok 2019. Rádi bychom Vás proto seznámili s výsledky 15. ročníku ankety 4camping.cz KEMP ROKU.

Do ankety se aktivně zapojilo 129 kempů a rekreačních středisek, celkem však mohlo být hodnoceno všech 1.630 českých a slovenských rekreačních areálů registrovaných na stránkách Dokempu.cz a Rekreacni-strediska.cz. Hlasování probíhalo od 1.6. do 31.8. na portálech Dokempu.cz a Rekreacni-strediska.cz. O letošních žebříčcích rozhodlo 10.328 hlasujících, kteří zaslali 11.622 platných hlasů. O výsledném pořadí rozhodly hlasy samotných hlasujících.

Přinášíme vám kompletní výsledky, tzn. nejen žebříček 50 nejlépe hodnocených kempů, ale i nejlepší kempy v jednotlivých krajích a v dalších podkategoriích.

 

TOP 10 v roce 2019

1. Autocamp Sedmihorky - Liberecký kraj

2. Rekreační středisko Stará Živohošť - Středočeský kraj

3. Camping Vranovská pláž - Jihomoravský kraj

4. Kemp Keramika - Plzeňský kraj

5. Kemp a chaty Stříbrný rybník - Královéhradecký kraj

6. Kanak - kemp Branná - Jihočeský kraj

7. CAMP DOLCE - Královéhradecký kraj

8. Autokemp Frenštát pod Radhoštěm - Moravskoslezský kraj

9. Koupaliště a kemp Pecka - Královéhradecký kraj

10. Liščí Mlýn - Moravskoslezský kraj

Kompletní výsledky ankety Kemp roku v jednotlivých krajích a kategoriích naleznete tady. Výsledky minulých ročníků ankety Kemp roku jsou zde: 201920182017201620152014, 2013, 2012, 2011.

Anketa Kemp roku v médiích

Anketa se každoročně těší velké mediální pozornosti celostátních i regionálních médií. Níže uvádíme odkazy na články, které vyšly v poslední době.

Hlasování a Soutěž

Hlasování probíhá v období  1.7. - 31.8. 2020.

Vše je velmi jednoduché. V prezentaci konkrétního kempu nebo rekreačního střediska na stránkách Dokempu.cz nebo Rekreacni-strediska.cz najdete upoutávku na anketu „4camping.cz KEMP ROKU 2020“. Kliknutím na tlačítko „Ohodnotit“ se vám otevře formulář, kde oznámkujete dané zařízení v sedmi kritériích a přidáte svůj komentář. Na tomto místě jej můžete také nominovat na titul KEMP ROKU 2020. Vše vám zabere méně než jednu minutu času. 

Po Vašem hlasování Vám na Vámi uvedenou emailovou adresu přijde ověřovací email, který je nutné potvrdit. Ze stejné emailové adresy je možné hlasovat pro konkrétní zařízení v probíhajícím ročníku ankety pouze jednou (vícečetné hlasy ze stejné emailové adresy pro stejné zařízení budou v konečných výsledcích počítány jako jeden hlas).

Pokud svůj oblíbený kemp na stránkách Dokempu.cz nenaleznete, ale přesto máte zájem jej nominovat, pošlete nám prosím přesný název kempu a adresu, příp. jeho www stránky emailem na adresu: anketa@ftonline.cz.

Vyplněním hodnotícího formuláře a zodpovězením soutěžní otázky máte šanci na získání některé z atraktivních cen. Hrát můžete o sportovní a outdoorové zboží z e-shopu www.4camping.cz od značek OUTWELL, FERRINO, HUSKY, LOAP, TRIMM, MEVA, PINGUIN, BOLL, YATE, HANNAH, VANGO, které jsou produktovými partnery ankety. Čím více kempů a rekreačních středisek ohodnotíte, tím máte samozřejmě větší šanci na výhru. Všechny výherce budeme informovat emailem a také budou zveřejněni na stránce výherci soutěže.

 

Přihlášky

Do 16. ročníku ankety se může přihlásit každý kemp na území ČR a na Slovensku. Hodnoceny budou všechny rekreační areály registrované na stránkách Dokempu.cz a Rekreacni-strediska.cz. Svůj případný úspěch můžete zvýšit aktivním zapojením do ankety, tzn. vyzýváním vašich hostů, aby pro vaše zařízení hlasovali. Všem zaregistrovaným zařízením budou také k dispozici bannery a propagační materiály (pokud si o ně zažádáte), které podpoří vaši účast v anketě. 

Do ankety se můžete aktivně zapojit na adrese: http://anketa.dokempu.cz/index.php?page=kemp-roku-prihlaseni&only=yes

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů se nám ozvěte mailem na  anketa@ftonline.cz nebo na tel. 605 200 072.

Přejeme hodně štěstí,
tým FTonline s.r.o.

O anketě   Hlasování  Výherci soutěže  Výsledky  Anketa v médiích   Přihlášky   Kontakt

 

Kemp roku


Přihlašte se k odběru akcí, slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup.

Zobrazit kompletní nabídku

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist