Kemp roku

O anketě   Hlasování  Výherci soutěže  Výsledky  Anketa v médiích   Přihlášky   Kontakt

 

Anketa KEMP ROKU je prestižní a rozsahem největší tuzemská akce zaměřená na hodnocení kvality služeb v kempech. Do hodnocení se vždy zapojí několik desítek tisíc turistů. Výsledky této ankety přebírá většina hlavních médií. Hlavním partnerem letošní ankety Kemp roku je e-shop se sportovním a outdoorovým vybavením 4camping.cz.

Mediálními partnery ankety jsou portály Dopenzionu.cz a Ceske-hospudky.cz.

 

Hlasování a Soutěž

Hlasování v letošním roce probíhá v době 1.6. - 31.8. 2017.

Vše je velmi jednoduché. V prezentaci konkrétního kempu nebo rekreačního střediska na stránkách Dokempu.cz nebo Rekreacni-strediska.cz najdete upoutávku na anketu „4camping.cz KEMP ROKU 2017“. Kliknutím na tlačítko „Ohodnotit“ se vám otevře formulář, kde oznámkujete dané zařízení v sedmi kritériích a přidáte svůj komentář. Na tomto místě jej můžete také nominovat na titul KEMP ROKU 2017. Vše vám zabere méně než jednu minutu času. 

Po Vašem hlasování Vám na Vámi uvedenou emailovou adresu přijde ověřovací email, který je nutné potvrdit.

Pokud svůj oblíbený kemp na stránkách Dokempu.cz nenaleznete, ale přesto máte zájem jej nominovat, pošlete nám prosím přesný název kempu a adresu, příp. jeho www stránky emailem na adresu: anketa@ftonline.cz.

Vyplněním hodnotícího formuláře a zodpovězením soutěžní otázky máte šanci na získání některé z atraktivních cen. Hrát můžete o sportovní a outdoorové zboží z e-shopu www.4camping.cz od značek COLEMAN, FERRINO, HUSKY, LOAP, TRIMM, YATE, REGATTA, LEATHERMAN, MEVA, PINGUIN, OUTWELL, které jsou produktovými partnery ankety. Čím více kempů a rekreačních středisek ohodnotíte, tím máte samozřejmě větší šanci na výhru. Všechny výherce budeme informovat emailem a také budou zveřejněni na stránce výherci soutěže.

Současně pokud ohodnotíte kemp v období 1.6.-31.8.2017, získáte poukaz ve výši 100,- Kč na nákup v e-shopu 4camping.cz. Tento poukaz je možné uplatnit při nákupu v minimální hodnotě 1000,- Kč, poukazy není možné sčítat.

O co se hraje v srpnu?

 1. rodinný stan HANNAH Tribe
 2. stan HANNAH Falcon 2
 3. spacák HUSKY Montello
 4. spacák HANNAH Scout 2
 5. spacák COLEMAN Silverton 150
 6. karimatka VANGO Trek 5
 7. karimatka YATE Guide
 8. batoh HIGH PEAK Vertex 26
 9. batoh LOAP Root
 10. batoh LOAP Jocker
 11. voucher na nákup oblečení zn. Regatta v hodnotě 2.500 Kč
 12. voucher na nákup oblečení zn. Regatta v hodnotě 2.500 Kč
 13. láhev SIGG 0,75 l
 14. lukostřelecký set YATE
 15. svítilna TRIMM C5
 16. ledvinka COLEMAN Cool Hip Bag
 17. houpací síť HIGH PEAK Traveller
 18. trekové hole YATE Trekker Antishock
 19. ledvinka BOLL Fox I s lahví
 20. plechový hrníček HANNAH

Výsledky ankety v roce 2016

Loňský rok můžeme z pohledu kempování hodnotit jako velmi úspěšný. Vedle zlepšujících se služeb samotných kempů, řady novinek, které pro letošní rok připravily a zájmu médií, k tomu přispělo i velmi dobré počasí. Nejen tyto aspekty přilákaly do kempů nadprůměrné množství návštěvníků. To se projevilo i zájmem o tradiční anketu KEMP ROKU 2016, která letos proběhla již po dvanácté.

Do loňské ankety se aktivně zapojilo 142 kempů a rekreačních středisek, celkem však mohlo být hodnoceno všech 1.630 českých a slovenských rekreačních areálů registrovaných na stránkách Dokempu.cz a Rekreacni-strediska.cz. Hlasování probíhalo od 1.6. do 15.9. na portálech Dokempu.cz a Rekreacni-strediska.cz, ale také přímo v areálech, které se do ankety zapojily. O loňských žebříčcích rozhodlo 11.523 hlasujících, kteří zaslali 12.818 platných hlasů. O výsledném pořadí rozhodly hlasy samotných hlasujících.
Dále přinášíme kompletní výsledky, tzn. nejen žebříček 50 nejlepších kempů, ale i nejlepší kempy v jednotlivých krajích a v dalších podkategoriích.

Věříme, že žebříčky pro vás budou inspirací pro vaši další dovolenou.

TOP 10 v roce 2016

 1. Camping Vranovská pláž
 2. Autocamp Sedmihorky
 3. Autokemp Frenštát pod Radhoštěm
 4. CAMP DOLCE
 5. Kanak - kemp Branná
 6. Autocamp U Pískovny
 7. Autocamp OASA Staňkov
 8. Autokemp Merkur Pasohlávky
 9. Koupaliště a kemp Pecka
 10. Autokempink Strážnice

Kompletní výsledky ankety Kemp roku v jednotlivých krajích a kategoriích naleznete tady. Výsledky minulých ročníků ankety Kemp roku jsou zde: 201620152014, 2013, 2012, 2011.

Anketa Kemp roku v médiích

Anketa se každoročně těší velké mediální pozornosti celostátních i regionálních médií. Níže uvádíme odkazy na články, které vyšly v poslední době.

Přihlášky

Do 13. ročníku ankety se může přihlásit každý kemp na území ČR a na Slovensku. Hodnoceny budou všechny rekreační areály registrované na stránkách Dokempu.cz a Rekreacni-strediska.cz. Svůj případný úspěch můžete zvýšit aktivním zapojením do ankety, tzn. vyzýváním vašich hostů, aby pro vaše zařízení hlasovali. Všem zaregistrovaným zařízením budou také k dispozici bannery a propagační materiály (pokud si o ně zažádáte), které podpoří vaši účast v anketě. 

Do ankety se můžete aktivně zapojit na adrese: http://anketa.dokempu.cz/index.php?page=kemp-roku-prihlaseni&only=yes

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů se nám ozvěte mailem na  anketa@ftonline.cz nebo na tel. 605 200 072.

Přejeme hodně štěstí,
tým FTonline s.r.o.

O anketě   Hlasování  Výherci soutěže  Výsledky  Anketa v médiích   Přihlášky   Kontakt

 

Kemp roku

Přihlašte se k odběru akcí, slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup.

Vybavení do přírody

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist