Ubytování
Telefon: +420 608 771 999 


house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Camp U Roštěnky

Camp U Roštěnky

Roštýn 442,
TELČ 588 56 | Mapa

Provozní období: 30.04. - 30.09.

Základní informace

V jednoduchosti je krása a to u nás v kempu Telč "U Roštěnky" uznáváme i v kuchyni…co zvládneme, snažíme si vypěstovat sami, co ne, víme kde si sehnat v dobré kvalitě. Například hovězí steaky z české firmy Steinhauser, čerstvé pstruhy od místních rybářů, kteří Vám z potoka připlavou rovnou na talíř, akorát si cestou odpočinou chvilku na grilu.
V kombinaci s tajemnými rostlinkami z naší bylinkové zahrádky a příjemnou okolní atmosférou Vám vykouzlíme takové chuťové zážitky a takový úsměv na tváři, že se budete olizovat ještě v zimě a těšit se, až zase otevřeme. POZOR!! - hranolky neděláme!!!!
Děláme vše opravdu poctivě a jde nám především o to, abyste byli spokojeni a rádi se vraceli - pak budeme spokojení i my. Jakákoliv výtka, kritika či nápad je pro nás motivací, která nás posouvá a zlepšuje. Tak to s tou kritikou moc nepřehánějte, abychom náhodou nezpychli.

Ubytování

Poskytujeme ubytování v jednoduchých chatkách, které se nachází v bezprostřední blízkosti rybníka a cca 30m od sociálek a restaurace. Vybaveny jsou novými vojenskými postelemi, stolem, židlemi, lednicí, věšáčky a policovou skříní. K dispozici jsou 4 x 4lůžko a 2 x 8lůžko. Celkem 32 lůžek. Nečekejte luxus apartmánu či hotelu. To musíte do města. Podívejte se na fotky ať pak nejsme, vy i my, zklamaní. Čisté a jednoduché bydlení za nízkou cenu. Na stanování je k využití prostorná louka. A pro karavany nabízíme 10 přípojek.

Pro děti

Děti se mohou vyřádit na prostorném venkovním dětském hřišti s prolézačkami, houpačkami a obrovským pískovištěm, na sportovním hřišti, větší děti a mládež mohou využít workoutového hřiště a pro nejmenší je uvnitř restaurace dětský koutek.
Co se týče jídla, hranolky a smažák u nás nečekejte, ale čerstvá masa, domácí polévky, saláty a palačinky budou Vašim dětem určitě také chutnat :)

Sportovní využití

Pro sportovní využítí disponujeme fotbalovým hřištěm, které se dá využít i na tenis, volejbal, nohejbal a basketbal. Workoutové hřiště obsahuje spoustu posilovacích prvků a uvnitř restaurace Vám zapůjčíme i jiné sportovní potřeby jako např. petanque, badminton, speedminton apod. Je zde i stolní tenis a fotbálek. Plavci samozřejmě využijí velký čistý rybník v těsné blízkosti.

Sociální zařízení

Disponujeme sociálním zařízením odděleně pro ženy a muže, v každé sekci jsou dva záchody a jedna sprcha, kde je teplá voda na žetony. Venku je možnost bezplatného využití dvou sprch se studenou vodou.

Služby

Půjčovna in-line bruslí, kol, koloběžek, padleboardu.
Stravování - snídaně, od poledních hodin do večera grilování
Catering - možnost pořádání oslav, svateb, třídních srazů, školní pobyty,...
Ubytování - 32 lůžek v chatkách, prostorná louka pro stanování a karavany
Sportovní využití a dětské zázemí- dětské hřiště, dětský koutek, sportovní hřiště, workoutové hřiště, stolní fotbálek, stolní tenis
Kulturní vyžití - pořádání koncertů, různých akcí (Čarodějnice, Drakiáda,country koncerty, atd.)

Majitel zařízení Lukáš Mazal

Lukáš Mazal

majitel

„Přijďte si užít atmosféru v rekreačním areálu v těsné blízkosti historického centra města Telče, čistého rybníka, ochutnat naše grilované speciality, vyžít se sportovně či kulturně...zkrátka co si budete přát :) A přenocovat v chatkách či ve vlastním stanu.”

Vybavení

Provozní období

30.04. - 30.09.

Ubytování

Chatky, Mobilní domy, Stany, Karavany, Obytné přívěsy

Vybavení objektu

Společenská místnost, Elektřina, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání
Jazyky na recepci: angličtina

Sociálky Sociálky Sociálky Sociálky Sociálky Sociálky Sprchy Sprchy Toalety jsou společné. Toalety jsou společné. Vstup do sociálek Vstup do sociálek
Typ kempu

Chatová osada, Rekreační středisko, Kemp, Tábořiště

Kemp vhodný pro

pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou

Pro karavanisty

Přípojka el. energie

Zábava

Koncerty

Služby

Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Posilovna, Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Stolní tenis, Petangue, Víceúčelové hřiště, Lanové centrum, Lezecká stěna

work-out work-out
Stravování

Restaurace, Bufet

gril gril gril gril Lahůdky Lahůdky Mňam Mňam venkovní grilování na dřevě venkovní grilování na dřevě výčep výčep
Stany

Parkování u stanu
Plocha pro stany: Opravdu velika

Koupání

Rybník, Koupání zdarma, Pláž, Koupaliště

Awards

Přečtěte si hodnocení kempu Camp U Roštěnky , který hodnotilo 1 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Camp U Roštěnky. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Camp U Roštěnky.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist