Autokemp Olešná

9.4 / 10 Vynikající
podle 24 recenzí (celkem 89)  

Nad Přehradou,
FRÝDEK-MÍSTEK 738 01 | Mapa

Provozní období: 15.6. - 15.9.

Základní informace

Areál se nachází zhruba dvacet kilometrů od Ostravy v rekreační zóně přehrady Olešná na úpatí Palkovických hůrek s panoramatickým výhledem na malebné Beskydy. O výhodnosti polohy svědčí i skutečnost, že kemp i tábořiště jsou v těsné blízkosti téměř pětašedesátitisícového Frýdku-Místku.

Ubytování

Plocha stanoviště pro karavany je cca 4 000 m2, což představuje kapacitu zhruba 40 míst vybavených elektrickými přípojkami. Ke stanování je prostor přibližně dvojnásobné rozlohy, částečně zastíněn stromy. Autokemp není oplocen.

Pro děti

Od léta 2014 můžete navštívit nové moderní hřiště pro děti, které najdete mezi Aquaparkem a Autokempem Olešná. Celé hřiště je vyrobeno v duchu pirátského světa, kde najde zábavu každé dítě. Dospělí a senioři si můžou zacvičit na venkovním fitness hřišti a dohlížet při tom na své ratolesti. Hřiště jsou zcela zdarma!
Na těchto bezvadných prolézačkách, houpačkách, lanové dráze, třímetrové klouzačce nebo kolotoči Vaše děti rády stráví celý den.

Sportovní využití

Autokemp se nachází u přehrady Olešná, která nabízí 4 500m dlouhý okruh pro cyklisty a in-line bruslaře. V blízkosti areálu je půjčovna in-line bruslí s proškolenými instruktory. V areálu si můžete zahrát volejbal, nohejbal, badminton, stolní tenis, petanque,... Dále si může půjčit šlapací auta, nebo využít projížďky na loďkách, jejichž půjčovna je na druhé straně přehrady ve vzdálenosti cca 1 km od kempu.

Vybavení

Provozní doba

15.6.-15.9.

Ubytování

Stany, Karavany, Obytné přívěsy

Vybavení objektu

Kuchyňka, Elektřina, Hřiště, Ohniště, Dětské hřiště, Psi povoleni, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Recepce, Bezbariérový přístup, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání, Ostraha

Cyklostezka + Dětské hřiště Cyklostezka + Dětské hřiště Dětské hřiště Dětské hřiště Kuchyňka Autokempu Olešná Kuchyňka Autokempu Olešná Kuchyňka Autokempu Olešná Kuchyňka Autokempu Olešná Recepce Autokempu Olešná Recepce Autokempu Olešná Sociální zázemí Autokempu Olešná Sociální zázemí Autokempu Olešná Sociální zázemí Autokempu Olešná Sociální zázemí Autokempu Olešná WC WC
Typ kempu

Kemp, Tábořiště

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro vodáky, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy za poplatek, Bezbariérové WC

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie

Max. příkon: 2500W

Služby

Úschovna kol, Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Stolní tenis, Petangue

Hřiště Beach volejbalu a nohejbalu Hřiště Beach volejbalu a nohejbalu Krytý aquapark Olešná Krytý aquapark Olešná Letní aquapark Olešná Letní aquapark Olešná
Stravování

Restaurace

Platba

MasterCard Visa

Certifikace/Asociace

ACSI - počet hvězdiček: ***

Stany

Plocha pro stany: 8000m2

Koupání

Venkovní bazén, Přehrada, Koupání zdarma, Koupaliště, Krytý bazén, Tobogán

_fac_pricelist_Autokemp Olešná

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Autokemp Olešná
Nad Přehradou
738 01 Frýdek-Místek

Poloha: GPS: N49°39'52", E18°18'41"
Web: http://autokempolesna.cz/
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Moravskoslezský kraj
Rekreační oblasti: Beskydy, Ostravsko - Slezsko

Jak se k nám dostanete

Sledujte nás na Facebooku

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Autokemp Olešná, který hodnotilo 24 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Autokemp Olešná. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Autokemp Olešná.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist